Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije

poruka: 15
|
čitano: 4.547
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije".
12 godina
neaktivan
offline
Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije

Toliko su očajni da bi se jebali za dvije nove instalacije.

 
17 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije
Dema kaže...

Toliko su očajni da bi se jebali za dvije nove instalacije.

 hahaha

15 godina
offline
Re: Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije
Dema kaže...

Toliko su očajni da bi se jebali za dvije nove instalacije.

Ček, malo! Govoriš o kompaniji koja je neki dan prestigla Apple i postala najvrjednija kompanija na svijetu?

Ja baš i nisam siguran da su očajni.

 

Ovo je gore za korisnike koji su Edgom imali iole neku raznolikost i iskustvom u surfanju. Da i ne govorim dolaskom uBlock dodatka kroz Microsoft store.

 

Da se razumijemo, od mene lično, za Microsoft ni u džep ni iz džepa, imam sve iole popularne browsere na računaru tako ne flajmujem temu, ali komentar ti je stvarno: "nigdje veze".

7 godina
offline
Re: Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije
Envy kaže...

Ček, malo! Govoriš o kompaniji koja je neki dan prestigla Apple i postala najvrjednija kompanija na svijetu?

 tim gore...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
16 godina
offline
Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije

Šta nisu mogli Gogletu platiti neku siću za pravi Chrome ?

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije
Envy kaže...
Dema kaže...

Toliko su očajni da bi se jebali za dvije nove instalacije.

Ček, malo! Govoriš o kompaniji koja je neki dan prestigla Apple i postala najvrjednija kompanija na svijetu?

Ja baš i nisam siguran da su očajni.

 

Ovo je gore za korisnike koji su Edgom imali iole neku raznolikost i iskustvom u surfanju. Da i ne govorim dolaskom uBlock dodatka kroz Microsoft store.

 

Da se razumijemo, od mene lično, za Microsoft ni u džep ni iz džepa, imam sve iole popularne browsere na računaru tako ne flajmujem temu, ali komentar ti je stvarno: "nigdje veze".

 Zašto? Što će ti svi? Možda su otkrili da chromium valja više nego taj edge pa će korisnicima biti bolje?

14 godina
offline
Re: Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije
memulica kaže...

Šta nisu mogli Gogletu platiti neku siću za pravi Chrome ?

 Da, plate firmi koja bazira svoj browser na besplatnom browser enginu kojeg je popularizirao Apple Safari? :-)

16 godina
offline
Re: Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije
Dema kaže...

Toliko su očajni da bi se jebali za dvije nove instalacije.

Lako je bezveze laprdat, ali detalji su bitni pa dolnji video i pogledaj vrlo bitne detalje, dakle Windows performanse na ARM SoC-u.Obrati pažnju na usporedbu surfanja, dakle stari Snapdragon 835 vs Intel i5 kad jedan i drugi laptop istovremeno surfaju na "starom ARM optimiziranom Edge browseru".Reda radi informacije, Intelov proc je okvirno pet puta skuplji pa sad ti važi.

 

Ista usporedba Snapdragon 835 vs Intel i5 u standardnom Chrome browseru je sprdačina, pa to izgleda kao da je Snapdragon 835 pokvaren ili pijan ko letva. To ti je idealan primjer, šta znači ciljana optimizacija softwera za određene procesore ili CPU arhitekturu.

 

 

Sve je to vezano za ovu dolnju temu, dakle novi buduči Chromium Edge Browser koji če bit optimiziran za najnoviji i znatno jači Snapdragon 8CX SoC.Tri čorava odma vide bitno, ili Chromium Edge browser bit če maksimalno optimiziran za nove Snapdragon SoC-eve.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/snapdragon-8cx-buduce-uredaje-windowsima-10/264847.aspx

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 19:31 (rambox).
13 godina
offline
Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije

bunker Eto ti ga na; Bug prenio vijest s Reddita. Nećeš im očitati bukvicu? 😂

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije
Louis Pluto kaže...
Envy kaže...

Ček, malo! Govoriš o kompaniji koja je neki dan prestigla Apple i postala najvrjednija kompanija na svijetu?

 tim gore...

Je, na neki način. Kontam da ćemo u budučnosti dobijati sve "besplatno" ili polu "open source" u Windowsima, a same Windowse ćemo plaćati pretplatom i to u nekom paketu softvera tipa "Windows + Office 365 + Azure" kao što sada plaćamo Netflix ili HBO GO. 

 

memulica kaže...

Šta nisu mogli Gogletu platiti neku siću za pravi Chrome ?

Zašto, kada ga možeš imati na Windowsima i upravo na tom OS-u radi najbolje.

 

Mandor kaže...
Envy kaže...
* * *

 Zašto? Što će ti svi? Možda su otkrili da chromium valja više nego taj edge pa će korisnicima biti bolje?

Zašto ne? Besplatni su i nisu softverske mrcine tipa Autodeska ili Adobea. 
Edge (što god mu je ispod haube) je kao što sam negje već rekao munja i grom od browsera od brzine. Znam to najbolje na stotinu Pentium G procesora. Doslovno ti bljesne stranicu.

Znam i kako štuca Chrome kada mu otvorim 10 FB-tabova pa se konverzacija još oduži kroz sami Chat unutar FB Web stranice.

Chromium već imamo... na kraju ćemo se svesti nešto na ao što je gore Rambox spomenuo dobru komatibilnosti ili pak motor iznutra isti a sučelje manje više ušminkanije.

PS: 100 puta sam im rekao kroz Insider Program (Nema pozitivne ocjene dok Edge ne dobije proširenje.. i dobih ja od njih i email i nedugo zatim kralj adblockera tj. uBlock Origin.

Ali eto.. pišem preko Chromea u Windowsu Build 18290 (Fast Ring). Edge svira Youtube.

13 godina
offline
Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije

Ove vijesti me vesele,nadam se da ce uspijeti.

Zasada po meni vodi FIrefox Quantum....

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije
Envy kaže...
..

/cut

Zašto, kada ga možeš imati na Windowsima i upravo na tom OS-u radi najbolje.

 

/cut

 

 

Zašto ne.

 

Pa to manje apsurdno od chromiranja Edgea.

 

Sad samo čekam da naprave Win 12 Linux edition

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
14 godina
offline
Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije

Mati moja mila!

 

Moš mislit na čega će to sada ličiti!

 

Sada će (ako ništa, a ono zbog kompatibilnosti) u sistemu biti IE 32-bit, IE 64-bit Edge (stari) 32-bit, Edge (stari) 64-bit, Edge (Chrome) 32-bit i k vragu, a zašto ne Edge (Chrome) 64-bit!

 

Naravno, sudeći po dosadašnjem iskustvu, vjerujem da s navedenim neće biti baš nikakvih problema !

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije
Marko :D kaže...

bunker Eto ti ga na; Bug prenio vijest s Reddita. Nećeš im očitati bukvicu? 😂

 

Evo samo da mi dodje sancho pansa i odmah navaljujemo.... 😀

 

Kaj misliti o portalu ( redditu ) koji na naslovnici ima desetke članaka , od olajavanja trumpa, preko bušenja kamena vodom do članaka o igračkama i modi... Siguran sam da nemaju zaposlene stručnjake za sva ta područja, ziher nemaju niti prave novinare angažirane, ..

U mjesečnu platu bih se smio okladiti da nikad nijedno  ozbiljno istraživanje ili testiranje taj portal nije proveo, osim možda kakva online anketa, i da su samo jedan od tisuća portala koji žive od prodaje reklamnog prostora... 

 

Bug bar zapošljava osobe, isplaćuje plaće, tiskaju časopis, i bar tu i tam nabave hardveraj pa ga zapravo i istestiraju i objave rezultate...  A naravno da izmedju dva kvalitetna članka niti bugu nepreostaje drugo nego medjuprostor popuniti sa 25 copy paste člančića.. 

 

😀

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 20:05 (bunker).
13 godina
offline
Re: Novi Edge će podržavati i Chromeove ekstenzije

Reddit je prvenstveno mjesto za zabavu gdje korisnici dijele sadržaj, no to ne znači kako su svi podredditi neozbiljni. Microsoftovi zaposlenici na Redditu su označeni tako da se jasno vidi razlika između njih i običnih korisnika. Ne možeš dobiti flair i označeno ime bez da kontaktiraš moderatore i pošalješ im neki dokaz koji potvrđuje da radiš u Microsoftu. Sve u svemu, Windows 10 podreddit smatram pouzdanim izvorom informacija.

 

Reddit nije news portal i ne prenosi nikakve vijesti, sve to rade korisnici koji dijele linkove po raznim podredditima. 🙂

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 20:35 (Marko :D).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice