Novi incident s F-35: strojnicom prostrijelio samo

poruka: 40
|
čitano: 14.533
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi incident s F-35: strojnicom prostrijelio samo".
16 godina
odjavljen
offline
Novi incident s F-35: strojnicom prostrijelio samo

Ne znam... 25mm projektil koji uopce nije pogodio avion nego je eksplodirao PORED da moze toliku stetu prouzrociti do mjere da se proglasi totalka?? Na njihovom mjestu ja radije od sramote ne bih objavljivao nista nego izaci u javnost sa takvim podatkom...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi incident s F-35: strojnicom prostrijelio
Friday kaže...

Ne znam... 25mm projektil koji uopce nije pogodio avion nego je eksplodirao PORED da moze toliku stetu prouzrociti do mjere da se proglasi totalka?? Na njihovom mjestu ja radije od sramote ne bih objavljivao nista nego izaci u javnost sa takvim podatkom...

 

Ako je bio HE, sasvim moguće, a s druge strane F-35 nije oklopljen kao A-10 pa da može izdržati sito i rešeto.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
16 godina
odjavljen
offline
Re: Novi incident s F-35: strojnicom prostrijelio
fredii kaže...
Friday kaže...

Ne znam... 25mm projektil koji uopce nije pogodio avion nego je eksplodirao PORED da moze toliku stetu prouzrociti do mjere da se proglasi totalka?? Na njihovom mjestu ja radije od sramote ne bih objavljivao nista nego izaci u javnost sa takvim podatkom...

 

Ako je bio HE, sasvim moguće, a s druge strane F-35 nije oklopljen kao A-10 pa da može izdržati sito i rešeto.

 

Ali to je JEDAN 25mm projektil. Kolika je to uopce kolicina eksploziva u pitanju? Uostalom, to je borbeni avion - pa zar nije za ocekivati da je u stanju istrpiti odredjenu kolicinu stete?

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Novi incident s F-35: strojnicom prostrijelio
Friday kaže...

Ne znam... 25mm projektil koji uopce nije pogodio avion nego je eksplodirao PORED da moze toliku stetu prouzrociti do mjere da se proglasi totalka?? Na njihovom mjestu ja radije od sramote ne bih objavljivao nista nego izaci u javnost sa takvim podatkom...

 ti projektili i jesu dizajnirani da nanesu što veću štetu i kad eksplodiraju pored aviona, ne samo kad ga direktno pogode

15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi incident s F-35: strojnicom prostrijelio
Friday kaže...

 Na njihovom mjestu ja radije od sramote ne bih objavljivao nista nego izaci u javnost sa takvim podatkom...

 To se zove transparentnost, popularna je u demokratskim zemljama. Možda jednog dana dođe i do nas.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Novi incident s F-35: strojnicom prostrijelio
Friday kaže...
 

Ali to je JEDAN 25mm projektil. Kolika je to uopce kolicina eksploziva u pitanju? Uostalom, to je borbeni avion - pa zar nije za ocekivati da je u stanju istrpiti odredjenu kolicinu stete?

 

Za očekivati je da će izdržati, problem je u tome što su nakon svega i oni sami priznali da je avion čisti promašaj- problema svih vrsta i razina koliko te volja. Znači doslovce se netko jebeno nakrao love u tome projektu.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
15 godina
offline
Re: Novi incident s F-35: strojnicom prostrijelio
Friday kaže...
fredii kaže...
Friday kaže...

Ne znam... 25mm projektil koji uopce nije pogodio avion nego je eksplodirao PORED da moze toliku stetu prouzrociti do mjere da se proglasi totalka?? Na njihovom mjestu ja radije od sramote ne bih objavljivao nista nego izaci u javnost sa takvim podatkom...

 

Ako je bio HE, sasvim moguće, a s druge strane F-35 nije oklopljen kao A-10 pa da može izdržati sito i rešeto.

 

Ali to je JEDAN 25mm projektil. Kolika je to uopce kolicina eksploziva u pitanju? Uostalom, to je borbeni avion - pa zar nije za ocekivati da je u stanju istrpiti odredjenu kolicinu stete?

 Pa izdržo je, nije ga oborilo, sletio je... samo što bi ga za ponovno uzlijetanje trebalo dotjerati u tip-top stanje što nije jeftin posao sa sitom na avionu.

14 godina
offline
Novi incident s F-35: strojnicom prostrijelio samo

aeee....

 

triba ga triput opiturat kume moj, košta to...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi incident s F-35: strojnicom prostrijelio
Fredii:

Nije toliko stvar krađe već krive ideje, višenamjenski, stalno se mijenjaju i dopunjavaju ionako prenapuhani zahtjevi - normalno da košta
Ja rekoh
4 godine
neaktivan
offline
Re: Novi incident s F-35: strojnicom prostrijelio
Kažu izvještaji koji su dostupni u medijima. Treba samo znati čitati....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice