Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po cije

poruka: 19
|
čitano: 6.491
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po cije".
15 godina
offline
Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po cije

Ma divno. Izgleda da će me ovaj moj iPad 2018 još dugo služiti. 

Hebem im izbacivanje audio izlaza.

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po cije

Znači važnije je da je tanak nego funkcionalan. Još nisam sreo ženu koja želi tanak i nefunkcionalan. Ne pitajte me kako znam. 

Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po cije

Pa što ga onda ne naprave da bude tanak kao list papira, kada im smeta 3,5 mm audo priključak. Samo prave gluposti, guraju tamo gdje ne treba pa će im se valjda jednog dana to obiti o glavu. Stvarno mi nije važno ako je tablet 1-2 mm deblji ako će na konto te "debljine" imati priključke koje treba imati, a uz to i malo više prostora za neku veću bateriju za bolje vrijeme autonomije.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 15:19 (učo).
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po cije

Nije da ce ih itko ovdje kupiti s cijenom oko 10000kn 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po cije

Utvaram si da će biti “problematični” za svakodnevnu uporabu ?! 

Pitam se pitam, kakva konstrukcija i legura mora biti upotrijebljena da se ne “presavije”?!?! 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po
Kako je krenulo, uskoro neće imati niti jednog ulaza/izlaza - po tome je i USB prepreka stanjivanju.
A razlog sigurno nije želja za extraprofitom, ma, ne, gdje bi oni.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po cije

zemeš borer 3,5 za železo i opleteš si rupu di ti paše. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po
ATJLučko kaže...

Utvaram si da će biti “problematični” za svakodnevnu uporabu ?! 

Pitam se pitam, kakva konstrukcija i legura mora biti upotrijebljena da se ne “presavije”?!?! 

 

 

Taj se problem naveo kao mogući kad je izišao prvi iPad. Međutim, tablet će se stanjiti za svega 2 mm iliti za 3,2% debljine. Kao dugogodišnji korisnik mogu potvrditi da na dvama iPadovima koje sam imao i koje još imam nema nikakvih problema sa savijanjem.

 

6 godina
offline
Re: Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po
Krajnji cilj je ocito izbacit sve kablove, otezat zivot svima, zaradit lovu. Uskoro maknut lightning, samo bezicno punjenje, samo bluetooth slusalice, sinkronizacija preko clouda i to je to. Samo ne znam koje koristi od svega toga
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po cije

Čekam Macbook Air kojeg možda najave, pošto planiram update, ali kako je krenulo, imat će 1 port za kojeg će se morati nadoplatiti, a bit će toliko tanak da će imat 1ghz mobile procesor lol.. Nekako prebrzo forsiraju tu veličinu tj debljinu, smanjuju je sve brže i brže, a tehnologija, pogotovo hlađenje, nikako ne stiže njih. Šteta..

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po
Ima ko kakvu ideju kada će bit predstavljeni, u kojem mjesecu, i kada bi se otprilike trebali naći na trzistu novi iPadi
Life is great
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 20:15 (bruno03).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po
Probaj ga staviti i nositi u džepu pa se onda javi👍
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
offline
Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po cije

Korisnik sam iPhona i iPada vec godinama,ne radi toga sto je Apple dobar nego jednostavno cijela firma mi je na iOSu.Vrlo sam zadovoljan iPadom i imao sam od prve do zadnje generacije.Ali brate sta ovo radi Apple u zadnje vrime nije normalno,odnos prema kupcima,garancija od 1 godine,izbacivanje 3,5 mm audio jacka,usporavanje starih mobitela..ima toga jos da ne nabrajam ,stvarno prejadno za tako veliku kompaniju!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po cije

ono što me odbija od ovih ideja je da će mnogi muzičari, dj, producenti i artisti općenito u music svijetu prestati koristit iPad koji je do sad bio vrhunska sprava za virtualne instrumente, live nastupe i sl, baš zbog toga audio priključka...baš su debosi ... Android mi je vrh ali iOS je jedini u sferi mjuze bio aktualan na profi nivou kad pričamo o stvaranju mjuze i produkciji , a ovime si zatvaraju vrata za velik broj usera u budućnosti jer neće skoro 3,5mm i 6,3mm jackovi biti izbačeni iz audio opreme...

 

nek se jebu

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 22:09 (MujagaWudakhi).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po
ATJLučko kaže...

Utvaram si da će biti “problematični” za svakodnevnu uporabu ?! 

Pitam se pitam, kakva konstrukcija i legura mora biti upotrijebljena da se ne “presavije”?!?! 

Ti si napisao nešto negativno o Appleu? Idem loto uplatiti, očito se danas događaju nevjerojatni događaji ;-)

 

MujagaWudakhi kaže...

ono što me odbija od ovih ideja je da će mnogi muzičari, dj, producenti i artisti općenito u music svijetu prestati koristit iPad koji je do sad bio vrhunska sprava za virtualne instrumente, live nastupe i sl, baš zbog toga audio priključka...baš su debosi ... Android mi je vrh ali iOS je jedini u sferi mjuze bio aktualan na profi nivou kad pričamo o stvaranju mjuze i produkciji , a ovime si zatvaraju vrata za velik broj usera u budućnosti jer neće skoro 3,5mm i 6,3mm jackovi biti izbačeni iz audio opreme...

Ako ćemo pravo, ako ciljaš na profi nivo i iz nekog razloga stvarno moraš koristiti tablet, onda bi ga trebao spojiti na neki eksterni DAC, tako da ti 3,5 mm jack treba manje nego prosječnom korisniku koji bi povremeno pogledao film sa slušalicama.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po

u kombinaciji sa lightning to USB adapterom + audio jackom , na starijim iPadovima si mogao spojiti vrhunsku audio karticu(class compliant) i raditi čuda  - što ekipa i radi....

jedno koristiš za input, jedno za outpit i vice/versa ili neki drugi combo.... u svakom slučaju, audio jack će sigurno faliti ne samo za sluške nego za puno više od toga

MuWu
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPad Pro bit će najtanji do sada, ali po
MrBlc kaže...
MujagaWudakhi kaže...

ono što me odbija od ovih ideja je da će mnogi muzičari, dj, producenti i artisti općenito u music svijetu prestati koristit iPad koji je do sad bio vrhunska sprava za virtualne instrumente, live nastupe i sl, baš zbog toga audio priključka...baš su debosi ... Android mi je vrh ali iOS je jedini u sferi mjuze bio aktualan na profi nivou kad pričamo o stvaranju mjuze i produkciji , a ovime si zatvaraju vrata za velik broj usera u budućnosti jer neće skoro 3,5mm i 6,3mm jackovi biti izbačeni iz audio opreme...

Ako ćemo pravo, ako ciljaš na profi nivo i iz nekog razloga stvarno moraš koristiti tablet, onda bi ga trebao spojiti na neki eksterni DAC, tako da ti 3,5 mm jack treba manje nego prosječnom korisniku koji bi povremeno pogledao film sa slušalicama.

 

pa zapravo i ne. ipad ima dovoljno dobar izlaz za slusalice. kad sam radio live sound jednom bendu spojio sam ipad direktno u mixer kao i analognu klavijaturu s kojom sam imao puno vise problema (zujanje) nego s ipadom.

brkas muzicare i audiofile. muzicarima je sasvim dobar ipadov izlaz jer ne zuji, ne šumi i zvuci dovoljno dobro, a audiofilima eh... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice