Novi iPhonei stižu 12. rujna

poruka: 7
|
čitano: 4.149
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi iPhonei stižu 12. rujna".
16 godina
offline
Novi iPhonei stižu 12. rujna

I tak...

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi iPhonei stižu 12. rujna

đizus, ko bu zdržal još tih dva tjedna?! agoniju čekanja, pojavu sindroma na latinskom, grčidbu želucidbe, nesanicu, tremor, sve ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Novi iPhonei stižu 12. rujna

Ima da bude pila i po...

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi iPhonei stižu 12. rujna
Karlo420Lucoc kaže...

Ima da bude pila i po...

 Yup, right...  kao i svaki novi iPhone do sada..  koštaju kao da su nove grafičke kartice a u odnosu na konkurenciju ne nude ništa posebno osim dizajna ikona u novom iOS-u. 

 

Lijep pozdrav ;)
13 godina
offline
Novi iPhonei stižu 12. rujna

Ja svakako prelazim, iz preko nekoliko razloga, a jadan od bitnijih je 3D touch tehnologija, što je super feature a navodno ga ostavljaju za 2019 godinu, što osobno skroman subjektivan dojam je vrlo dobra stvarčica iznimno korisna meni !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Novi iPhonei stižu 12. rujna
ATJLučko kaže...

Ja svakako prelazim, iz preko nekoliko razloga, a jadan od bitnijih je 3D touch tehnologija, što je super feature a navodno ga ostavljaju za 2019 godinu, što osobno skroman subjektivan dojam je vrlo dobra stvarčica iznimno korisna meni !!!! 

 Zadnjih nekoliko dana se može i pročitati da ništa ne bude od 3d toucha na 2019 modelima. No, da da uvijek upotrijebim onu poslovicu od slijepaca - vidjeti ćemo.

.

15 godina
offline
Novi iPhonei stižu 12. rujna

a eo i reklame from long, long time ago, far, far away in galaxy ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice