Novi smjer istraživanja kvantno poboljšanih mjeren

poruka: 3
|
čitano: 1.736
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi smjer istraživanja kvantno poboljšanih mjeren".
14 godina
offline
Novi smjer istraživanja kvantno poboljšanih mjeren

Čestitam, Ruđerovci. Osobito na uspjehu da privučete poslijedoktorande iz razvijenih zemalja. Da mi je vidjeti koliko od preostalih 25 i još koji povrh ima inozemne poslijedoktorande koji luče uspjehe ove vrste.

Bez međunarodne kompetentnosti bacamo porezni novac u vjetar. Izvolite se mijenjati, gospodo znanstvenici i pridružena vam privilegirana ekipo! 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Novi smjer istraživanja kvantno poboljšanih mj
BarbaVeli kaže...

Čestitam, Ruđerovci. Osobito na uspjehu da privučete poslijedoktorande iz razvijenih zemalja. Da mi je vidjeti koliko od preostalih 25 i još koji povrh ima inozemne poslijedoktorande koji luče uspjehe ove vrste.

Bez međunarodne kompetentnosti bacamo porezni novac u vjetar. Izvolite se mijenjati, gospodo znanstvenici i pridružena vam privilegirana ekipo! 

 Bit će toga sve više. Nemoj biti jedan od onih koji ne vjeruju u hrvatsku znanost.

 

15 godina
offline
Novi smjer istraživanja kvantno poboljšanih mjeren

ček malo: ovoga talijana nazivamo hrvatskim znanstvenikom?! je li to na tragu naziva institucije u kojoj sad radi (on je tvrdio da je hrvat, talijani da je digić, a srbi da je srbin)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice