Novi veliki uspjeh: Photomath primio investiciju o

poruka: 8
|
čitano: 3.806
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi veliki uspjeh: Photomath primio investiciju o".
9 godina
offline
Novi veliki uspjeh: Photomath primio investiciju o

Cestitke ekipi Photomath-a! Veliki uspjeh hvale vrijedan 

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi veliki uspjeh: Photomath primio investiciju o

A sada kome da se javim za posao.. makar da predam CV pa možda se ukaže sa mojom strukom?

BTW: nešto sa CSS-om nije u redu.. pola teksta sivo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Novi veliki uspjeh: Photomath primio investici
Envy kaže...

A sada kome da se javim za posao.. makar da predam CV pa možda se ukaže sa mojom strukom?

BTW: nešto sa CSS-om nije u redu.. pola teksta sivo.

 To je bio test za posao, žao nam je kolega, ali niste primljeni!

 

Više sreće sljedeći put.

 

S poštovanjem,

Uprava

...
15 godina
offline
Re: Novi veliki uspjeh: Photomath primio investici
Miro kaže...
Envy kaže...

A sada kome da se javim za posao.. makar da predam CV pa možda se ukaže sa mojom strukom?

BTW: nešto sa CSS-om nije u redu.. pola teksta sivo.

 To je bio test za posao, žao nam je kolega, ali niste primljeni!

 

Više sreće sljedeći put.

 

S poštovanjem,

Uprava

A vidjet ćemo tko će će na sledećem BFS-u dobti nagradu za najbolju sliku.. .već imamm ideja a Nikon Full Frame čeka kao zapeta puška. Nego jesu li mi ubacili majice?

Šala mala.. Photomath (evo danas trebam da dajem lekcije jednoj djevojčici) ne znam da li je preveden na HR jezik.. bilo bi dobro da jeste. Aplikacija je top.

Uređivano: Svaki put kada poštar zazvoni ja mislim evo mog paketa.. kad ono računi... i to sad za telemach došla 1 KM za 1Gbps.. kontam ako Japan ide od 10-40 Gbps za kućansto mi u BiH bolje nismo ni zaslužili.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2021 13:21 (Envy).
15 godina
offline
Novi veliki uspjeh: Photomath primio investiciju o

ČESTITAM :)

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Novi veliki uspjeh: Photomath primio investiciju o

 

 

Čestitke ekipi iz Photomatha.

 

Dobra je to ekipa. Kao i Microblink. Dva prsta jedna ruke. Neki njihovi djelatnici sudjeluju pri stvaranju standarda za C++. Posljednji je 20-ka.

Svjetske kompanije. Svjetsko, a opet naše. Svojevrsna elita. 

 

To je samo jedan u nizu od razloga zašto je BFS jedinstven događaj elitne razine.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Novi veliki uspjeh: Photomath primio investiciju o

Svaka ćas! 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi veliki uspjeh: Photomath primio investici
Miro kaže...
Envy kaže...

A sada kome da se javim za posao.. makar da predam CV pa možda se ukaže sa mojom strukom?

BTW: nešto sa CSS-om nije u redu.. pola teksta sivo.

 To je bio test za posao, žao nam je kolega, ali niste primljeni!

 

Više sreće sljedeći put.

 

S poštovanjem,

Uprava

Stogao paketić kralju moj i to ona dodatna majica koju sam tražio za curu je od Photomatha.
Da stvar bude luđa.. mama uzima jedan Micro USB kabal koji je slomila i pita valja li ovo šta... rokoh "ako je i valjalo sad ne valja ništa"... baci to. I ja otvaram paketić kad poklon paket baš tar USB na 3 komada Mikro USB, USB-C i onaj iPhone :-D

Kaže mama "eto sad obuci tu majicu i idi posadi krompir što si juče napričao da ima neki mladi".. ja gledam u nju i u glavi samo "?!?!?!?!" a mene čeka 4 laptopa da popravim!

Slikam se kada se obrijem naravno (što će biti sutra) pa postavim sliku ovdje.. A za BFS majicu ide u posebnoj temi.
  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice