Novi život starih baterija iz Audija: električne r

poruka: 11
|
čitano: 4.869
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi život starih baterija iz Audija: električne r".
15 godina
offline
Novi život starih baterija iz Audija: električne r

Odlična ideja. Svoje smeće prodajmo sirotinji.🤮

 

Zašto te istrošene baterije Nijemci ne ostave sebi za svoju rasvjetu ? 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi život starih baterija iz Audija: električ
Zato sto su nijemci naprednije drustvo koje si moze priustiti bolje
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi život starih baterija iz Audija: električ

...što dokazuju kupujući plin od mrskih Rusa i preprodaju ga ljubljenim Ukrajincima uz 110% zarade (450 vs 1000 €)

 

 

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Novi život starih baterija iz Audija: električne r

i ja se radujem kad mi kozmetičari odvezu smeće, jer će se negdje reinkarnirati (smeće, ne kozmetičari) u nov i bolji život.  razlika je jedino u tome što to švapska gamad masno naplaćuje (izravno i posredno, kroz "izgradnju infrastrukture") a ja, kreten, darujem zelenokamionašima i nacionalnoj manjini iz kozari boka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi život starih baterija iz Audija: električ
Stric_Jura kaže...

...što dokazuju kupujući plin od mrskih Rusa i preprodaju ga ljubljenim Ukrajincima uz 110% zarade (450 vs 1000 €)

 

 

 A što nisu ti pametni Ukrajinci dogovorili alternativne izvore energije, npr iznajmili kapacitete nekog LNG terminala i uživali u jeftinom plinu od NGO-ova, samoupravnih zadruga i neprofitnih firmi iz SAD-a, Katara ili UAE?

16 godina
offline
Re: Novi život starih baterija iz Audija: električ
Pametni Ukrajinci žicaju oružje od prvog dana, što znači da ga nisu imali. Zašto? Vjerojatno jer misle kako će ih Zelenski sa svojim kukanjem svijetu spasiti od nuklearne sile.
14 godina
offline
Re: Novi život starih baterija iz Audija: električ

a za razliku od Hrvatske imali su 22 g. mira + 8 g. nemira ali bez pičvajza kakv je zadnja 4 mj... 

Ju je je? Je ju je!
6 godina
offline
Re: Novi život starih baterija iz Audija: električ
dd.inc kaže...
Pametni Ukrajinci žicaju oružje od prvog dana, što znači da ga nisu imali. Zašto? Vjerojatno jer misle kako će ih Zelenski sa svojim kukanjem svijetu spasiti od nuklearne sile.

Umm imali su premalo oružja, zastarjelo oružje?

16 godina
offline
Re: Novi život starih baterija iz Audija: električ
Pa to i pričam, ali pitanje je zašto su to dopustili?
14 godina
offline
Re: Novi život starih baterija iz Audija: električ
love2ml86 kaže...
dd.inc kaže...
Pametni Ukrajinci žicaju oružje od prvog dana, što znači da ga nisu imali. Zašto? Vjerojatno jer misle kako će ih Zelenski sa svojim kukanjem svijetu spasiti od nuklearne sile.

Umm imali su premalo oružja, zastarjelo oružje?

 samo malo - radili su navođene rakete? zastarjelo oružje? Pa nisu li njome suknuli "Moskvu" (isto stariji brod)?

 

ne znam koliko si star, ali su nama '91 odmjerili od šake do lakta svi, pa su Hrvateki kovali "Šokce", "Ere" i ostale poluproizvode za ispaljivati metke... i bez kukanja se obranili (uz embargo)...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2022 13:08 (Stric_Jura).
6 godina
offline
Re: Novi život starih baterija iz Audija: električ
Stric_Jura kaže...
love2ml86 kaže...
dd.inc kaže...
Pametni Ukrajinci žicaju oružje od prvog dana, što znači da ga nisu imali. Zašto? Vjerojatno jer misle kako će ih Zelenski sa svojim kukanjem svijetu spasiti od nuklearne sile.

Umm imali su premalo oružja, zastarjelo oružje?

 samo malo - radili su navođene rakete? zastarjelo oružje? Pa nisu li njome suknuli "Moskvu" (isto stariji brod)?

 

ne znam koliko si star, ali su nama '91 odmjerili od šake do lakta svi, pa su Hrvateki kovali "Šokce", "Ere" i ostale poluproizvode za ispaljivati metke... i bez kukanja se obranili (uz embargo)...

Moskvu ne znam ako su skinuli s doniranim ili svojim oružjem..? Ma naš primjer je drugačiji, mislim, mi smo bliži Ukrajincima nego Srbi Rusima po vojnoj moći.. ne?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice