Novi zrakoplovi Air Force One značajno poskupjeli

poruka: 9
|
čitano: 3.433
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi zrakoplovi Air Force One značajno poskupjeli ".
15 godina
odjavljen
offline
Novi zrakoplovi Air Force One značajno poskupjeli

Mogli su uštedjeti tako da su iskoristili 737 MAX, kojem je sad pala cijena, a time bi i iskazali povjerenje u USA institucije koje su odobrile taj zrakoplov...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
17 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Novi zrakoplovi Air Force One značajno poskupjeli

Nemaju oni šta štedit. 4 milijarde, a sad i 5.3 milijarde dolara za dva aviona su financijska injekcija Boeingu koji kaska za Airbusom. Legalna potpora radi koje ih Airbus ne može tužiti WTO-u.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi zrakoplovi Air Force One značajno poskupj
@MrBlc,i ne dirat ga (avion) pa bi se mozda rijesili trumpsona..
Jednim udarcem dvije muhe 🤣
5 godina
neaktivan
offline
Novi zrakoplovi Air Force One značajno poskupjeli

Amerikanci su sad za vrijeme pandemije "stampali" preko 2 bilijuna dolara da podijele kompanijama i nesto sitno narodu. Kaze im predsjednik centralne banke da to nece imati utjecaj na inflaciju pa zasto onda ne stampati i dijeliti okolo. Isto tako sam ja kupio printer i printam doma kune da placam racune. Pali 100%.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 20:35 (Alpa Chino).
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Novi zrakoplovi Air Force One značajno poskupjeli

...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Novi zrakoplovi Air Force One značajno poskupj
Alpa Chino kaže...

Amerikanci su sad za vrijeme pandemije "stampali" preko 2 bilijuna dolara da podijele kompanijama i nesto sitno narodu. Kaze im predsjednik centralne banke da to nece imati utjecaj na inflaciju pa zasto onda ne stampati i dijeliti okolo. Isto tako sam ja kupio printer i printam doma kune da placam racune. Pali 100%.

 I neće: tko im može reći da im taj papir ne vrijedi...

15 godina
offline
Novi zrakoplovi Air Force One značajno poskupjeli

u ovim čemernim trenucima iznenadnih i ničim izazavanih poskupljenja predsjedničkih aviona, mogu samo reći da duboko suosjećamo s napaćenim američkim narodom i njegovim mudrim vodstvom, pred kojim su iznimni novčani izazovi. znajte, braćo ameri, da su uz vas vaše rvat'ne i pomoći ćemo vam da što prije prebrodite zrakoplovnu krizu. odmah šaljemo kontigent na kontinent: malere, tišlere, šustere, kičmatrans, uništavatelje avionske servisne dokumentacije (vidi pod "migovi na zagrebačkom aerodromu '92.) i rakiju, avione, tačke, vrane za aerodrome... zovite, samo zovite. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi zrakoplovi Air Force One značajno poskupjeli

Novi avion će biti ispražnjen od Situation rooma i ostalih nepotrebnih stvari, a sastojat će se od spavaće sobe s velikim ekranom na kojem će se prikazivati samo Fox News, do sobe će biti Mc Donalds kuhinja, a ostatak aviona će biti golf teren.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi zrakoplovi Air Force One značajno poskupj
@mrbeholder
Pročitaj tekst još jednom.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice