Novogodišnji koncert Bečke filharmonije s virtualn

poruka: 5
|
čitano: 3.591
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novogodišnji koncert Bečke filharmonije s virtualn".
16 godina
neaktivan
offline
Novogodišnji koncert Bečke filharmonije s virtualn

Prošle put je HTV zeznuo zvuk u prijenosu, nadam se da ovaj put neće.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novogodišnji koncert Bečke filharmonije s virtualn

ach, jaaaa

 

Radetzky Marsch...

 

zbilja nisam KundK nostalgičar, dapače gade mi se novokomponovani Hrvati koji plaču za Ferenc Jožefom Prvim, ali taj koncert nastojim ne propustiti...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novogodišnji koncert Bečke filharmonije s virt
Stric_Jura kaže...

ach, jaaaa

 

Radetzky Marsch...

 

zbilja nisam KundK nostalgičar, dapače gade mi se novokomponovani Hrvati koji plaču za Ferenc Jožefom Prvim, ali taj koncert nastojim ne propustiti...

 

 da si uceniji poviesnicar kao endehaso, znao bi da je skladatelj bio Vierteljude pa samim tim i nepodoban ter da ga treba odmiestiti preradama abbe i pastirskim rockom s mentalnom latencijom od par desetljeca - zub vise - manje. a kad se nasliednici pomenutog sve ariziralo - darovnica po novokomponovanom, onda se s olaksanjem moglo slusati i ostale koracnice posviecene sifiliticnim oficirima bivse nenarodne soldateske koji su prekinuli 800 godina staru ljubav s madzarima :-) 

 

jura, da nisi... omatorio ;-)

a ja sam bas KundK nostalgicar i kad na Novu ne cujem die Pummerin opere me tuga.

 

na seminaretima s polaznicima iz vascijele jevrope znao sam baciti muzicki kviz; prvo jedna - svima poznato, netko nabode ime, a kompozitor? 

Strauss. Johann Strauss.

 

druga, svi pljescu, poznato im. ne znaju cije je. 

Strauss. haha kako se nisu dosjetili. Johann Strauss. Ali koji?

Senior - ajde, vjeruju mi na rijec.

 

treca. neki se sjete filma. promicurni viknu -

Strauss! Bravo! Samo... koji. Ne, nije Jr... Ne, nije Sr... Nije nijedan Johann nego - Richard :-)

 

kad proradi kompetisn duh, kod cetvrte i prije nego cuju streberi ispaljuju - Strauss. cekajte, i ovo je valcer.

nakon par taktova i oni najtvrdji na usima prepoznaju Tárregin - Gran Vals:

Nokia? 

 

poslije toga im se da uvaliti niz Bogoljubovih - na Teofila se nikad se nitko ne buni...

16 godina
offline
Novogodišnji koncert Bečke filharmonije s virtualn

nisam siguran kako ce sve izgledati bez publike... 

simfonijsko-kirurski orkestar s plksiglasom oko duhaca? Konzertmeister s brnjicom? Muti - specijalac s vizirom i koncertnim pendrekom?

"love actually" filmska zavrsna srcedrapateljna "zoom" scena?

 

ne znam hocu li moci to gledati... mozda ce svi svirati otkuce? 

 

s druge strane, ako smo mi (nek ne zamjeri dezurni hitrec) mogli vijekovima i gluho glamocko bez muzike i pjevanja, ta jebes par japanskih

kineza u publici - da parafraziram jos jednu ljudinu - domaceg intelektualca, zamjenika ministra i nesudjenog saborasa.

 

u stvari, kad malo bolje razmislim, j*biga bolje isprazniti salu nego da moramo gledati ljigavog sefa sale, papa strumpfa

pa da opet svima zajebe godinu ko sto je ovu.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novogodišnji koncert Bečke filharmonije s virtualn

gledao s uzitkom.

 

Donauwaltzer me totalno razoruzao, a za kraj mi se razvezala ona knedla u grlu koju gajim evo jedno 10-11 mjeseci.

da nije bilo ovoga, odista ne bih registrirao da je kao nova godina, bez obzira sto je bilo odvratno tuzno pogotovo Radetzky.

 

lijepo je lijepo, i kad Titanik tone...

 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice