U novoj epizodi Hard-reporta otkrili smo kome treb

poruka: 8
|
čitano: 3.192
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U novoj epizodi Hard-reporta otkrili smo kome treb".
7 godina
neaktivan
offline
U novoj epizodi Hard-reporta otkrili smo kome treb

Izgleda da IKEA sponzorira samo Denisa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
U novoj epizodi Hard-reporta otkrili smo kome treb

e ovako par stvari...nedala vam Ikea ukidanje hard reporta !!!! JEL JASNO?!?!?!!!!

što se tiče live strimanja svakako je malo nezgodno vrijeme ali Bože moj...uvjek ima opcija "gledaj kad stigneš",dok neuvedete opciju "plati pa vidi"...ja sam prvi koji nedam ukidanje snimanja(pošaljete inbox privatne adrese i šaljem kilu janjetine s gajbom pivkana SVAKOME).

Šuštinju opraštamo prostačenje jer znamo da on nebi' bio on bez toga.

Denise,dobro je znati da nije vanmaterična trudnoća i da si ozdravio te nije potrebno izbacivanje daljnjih detalja!

Što se tiče Corsairovog case-a,tu bi se složili s Hrvojem...možda malo prekićasto i malo možda prelaženje neke granice normale s rgb svjetlom svega i što treba i što netreba.(gledam po sebi,daj ti meni jednu boju i udri pa kud pukne).

Mislim da je Microsoft prije koji mjesec odustao od odjela "mobiteli",čak i od podrške već dosad aktivnih,vjerovatno razlog još teže nabavke danas njihovih uređaja.

Nisam siguran koji je to mobitel,ali znam da je baš Denis obradio i stavio recenziju još prošle godine bijele boje bio...uglavnom,se sjećam da nema podršku za proširivanje interne memorije microSD karticama upravo iz tog razloga,malo snimiš 4k rezolucijom i ode ti prostor bez računanja ako uzmeš imenik i središ si kontakte s personaliziranom slikom/melodijom,pa aplikacije...

 

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
U novoj epizodi Hard-reporta otkrili smo kome treb

Super što na početku pokazujete kak ekipa ima brutalno dobre konfe. Uopće ne mrzim svoj život i posao nakon toga.

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Were all going to die. Come watch TV.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
U novoj epizodi Hard-reporta otkrili smo kome treb

Denise to ti je bila kineska plastična riža

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: U novoj epizodi Hard-reporta otkrili smo kome
Jedan minus kod online naručivanja kineske hrane...istekne rok trajanja dok dođe...zaštita potrošača nula bodova,nema jamstva.Sad znamo da je i hrana upitne kvalitete te da nije vanmaterična trudnoća. Bitno da je Denis živ i zdrav !
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 19:38 (Igor150).
12 godina
offline
U novoj epizodi Hard-reporta otkrili smo kome treb

Malo pojašnjenje vezano za Megatextures. Posebno za Denisa



Bethesda je nastala na temeljima Gamebryo enginea koji po mom mišljenju i dalje tjera naj kompleksniju geometriju na istoj specifikaciji. Jedini nedostatak što je izgleda strukturiran da texture imaju manji prioritet pa svjet izgleda dosta repetativno i dosadno. Manje više svi to kažu za Fallout 4.

Iskreno se nadam da je avalanche studios zadužen samo za gameplay a da se tehologija koristi u vlasništvu Bethesde. Mada u Rage2 wiki stoji Apex Engine (Avalanche's engine)

 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
U novoj epizodi Hard-reporta otkrili smo kome treb

Pozdrav!

 

Možete li prokomentirati prodaju grafičkih koje su služile za rudarenje.
Zanima me vaše mišljenje, neki ljudi govore da su one "potrošene" i da su pri kraju radnog vijeka?
Sigurno da ovo utječe na MTBF, ali ako kartica ima garanciju to i nije toliko zabrinjavajuće, te mislim da bi trebala izdržati još koju godinu normalnog korištenja-gejmanja.

 

Zagorski tudum do Mexica!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
U novoj epizodi Hard-reporta otkrili smo kome treb

Ne znam hocu li biti u prilici uhvatiti vas sljedeci live show pa da vas tu upitam, imate li u planu raditi test/review televizora ?

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice