U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

poruka: 34
|
čitano: 10.089
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup".
12 godina
protjeran
offline
U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

25 stranica o pubg smecu samo zato jer je to Davor odabrao? Jedna mapa s cak 2 razlicite texture? Lol neki su prerano poceli stariti i spustati kriterije o igrama, covjek bi pomislio da je 98..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
4 6 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

I BUG se prostituira očito. "All aboard the hypetrain", sljedeći korak PUBG streamer iz redakcije.

Al to nebi bilo loše, jer onda ste WWCD, pošto streamere se nesmije ubijati, masa je popila ban radi toga (ili zato što nisu htjeli nadoplatiti za cheateve).

Od tolikih predivnih naslova, divljenje nahajpanom smeću...razočarenje do kraja. Da je stranica više o PUBG, vjerojatno bi prestao definitivno s kupovinom BUG-a.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
4 1 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Stjepanj kaže...

25 stranica o pubg smecu samo zato jer je to Davor odabrao? Jedna mapa s cak 2 razlicite texture? Lol neki su prerano poceli stariti i spustati kriterije o igrama, covjek bi pomislio da je 98..lp

 

Ne "samo zato jer je to Davor odabrao", već zato jer se radi o najvećem fenomenu modernog igranja. Kaj je bilo Števica, uvijek te ubiju čim sletiš? 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
12 godina
protjeran
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Danas su izgleda svakakva sranja fenomen...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
moderator
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Stjepanj kaže...
Danas su izgleda svakakva sranja fenomen...

 

Pa ti se svakako možeš ne slagati s time da je PUBG dobra igra (štoviše, moj tekst itekako zalazi i u sve mane, kojih ima pregršt - u jednom dijelu dovodim u pitanje budućnost PUBG-a), ali ni ti, ni ja, ni netko treći ne može osporiti da su rezultati koje ostvaruje bolesni i fascinantni.

 

I upravo je to poanta moje teme. Nije to "PUBG je najbolja igra na svijetu" tema, već "PUBG je ove godine postignuo više od ijedne druge igre u zadnjih X godina - pokušajmo vidjeti zašto" tema. Možda to iz Mirine najave nije bilo jasno, nemam pojma 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
8 godina
protjeran
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i

pubg se usporeduje sa igrom gladi, a ja usporedujem bughr sa nethr.

9 godina
offline
U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

PUBG fenomen me podsjeca na DOTA odnosno MOBA igre.... easy to learn hard to master....

Igra je zabavna iako meni osobno nije legla i mislim da je bitnija igrivost od kvantitete sadrzaja same igre.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Pa kako onda jedna igra koja ima pregrst mana i to u svakom njenom aspektu moze valjati? Budimo realni ta igra nezasluzuje ni dvojku od ocjene deset kakvih sve igara ima na trzistu.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
moderator
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Stjepanj kaže...
Pa kako onda jedna igra koja ima pregrst mana i to u svakom njenom aspektu moze valjati? Budimo realni ta igra nezasluzuje ni dvojku od ocjene deset kakvih sve igara ima na trzistu.lp

 

Ne znam kako drugačije da formuliram ovo što govorim, a da se skužimo. Ne pričamo o istim stvarima. PUBG nije u Bugu jer je najbolja igra na svijetu. PUBG je u Bugu jer je ostvario fascinantan uspjeh, kakvog nije nijedna druga, tehnički mnogo bolja igra. Ili, da citiram tebe, igra koja nije zaslužila ni dvojku, potukla je do koljena i posramila igre koje zaslužuju desetku. To je neobično i o tome ne da se može, nego se mora pisati! Fenomen nije isto što i kvaliteta. Niti je uspjeh isto što i kvaliteta.

 

No, da ne mlatimo dalje mrtvog konja, sve piše u Bugu 301, na maestralnih 20 i kusur stranica 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2017 13:17 (Davor).
15 godina
offline
U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

Iako igra ima puno tehnickih nedostataka i jos nekih drugih, ocito je ponudila igracima ono sto se jos uvijek najvise cijeni, igrivost i zabavu. Nesto za sto bi puno drugih izdavaca dalo miljune da im uspije. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Nemas ti meni kaj preformulirat, bilo kakvo podrzavanje ovakvog isprdka od igre na 20+stranica ne treba tolerirati pogotovo ne u casopisu, guzica od Kim Kardashian je 1000x popularnija pa daj napravite duplericu onda u bug-u..😑👊
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 4 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Davor kaže...
Stjepanj kaže...
Pa kako onda jedna igra koja ima pregrst mana i to u svakom njenom aspektu moze valjati? Budimo realni ta igra nezasluzuje ni dvojku od ocjene deset kakvih sve igara ima na trzistu.lp

 

Ne znam kako drugačije da formuliram ovo što govorim, a da se skužimo. Ne pričamo o istim stvarima. PUBG nije u Bugu jer je najbolja igra na svijetu. PUBG je u Bugu jer je ostvario fascinantan uspjeh, kakvog nije nijedna druga, tehnički mnogo bolja igra. Ili, da citiram tebe, igra koja nije zaslužila ni dvojku, potukla je do koljena i posramila igre koje zaslužuju desetku. To je neobično i o tome ne da se može, nego se mora pisati! Fenomen nije isto što i kvaliteta. Niti je uspjeh isto što i kvaliteta.

 

No, da ne mlatimo dalje mrtvog konja, sve piše u Bugu 301, na maestralnih 20 i kusur stranica 

 Kakav to fascinatan uspjeh? Za razliku od kojih igara?

16 godina
moderator
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Kresimir4 kaže...

 Kakav to fascinatan uspjeh? Za razliku od kojih igara?

 

Pa pročitaj temu, sve piše, tome i služi. Za malo konteksta, izvoli.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
11 godina
protjeran
offline
U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

Nemogu se složiti s tobom Davore. Koji to uspjeh? Zar je uspjeh prekomjerno plaćanje kritičara (ok, svi to rade više/manje), financiranje streamera koji ruku na srce su trenutno najveći "influenceri" ili kako već sami sebe nazivaju, te su oni 90% najzaslužniji za hajp vlakić. Igra s tehničke strane ni po čemu nije drukčija, posebna ili nešto slično. Battle royale igre su izlazile i prije, a jedino što bi se moglo reći da je uspjeh je to da je PUBG uletio u pravo vrijeme kao BR igra, i pustio fanove poznatih streamera da se lože.

 

Ja iskreno sam odigrao 4 meča samo, igra je bila neigriva po pitanju servera, konstanti disconnect, nemogućnost pronalaženja meča i slično i tu sam je otpilio. Dok sam gameplay je onak ... meh...

Radije odigram Armu ako želim ogromnu mapu, čučanje i frustriranje.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
2 2 hvala 1
16 godina
moderator
offline
U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

Uspjeh je oko svoje igre okupiti 2,5 milijuna concurrent igrača (to je broj igrača koji su u svakom trenutku na PUBG-ovim serverima, dakle kad god se spojite u igru, nju također igra 2,5 milijuna drugih). Ogroman i nezapamćen uspjeh, za kakav bi jedan DICE i EA dali ruku i nogu, baš kao i svi ostali proizvođači igara.

 

Vi cijelo vrijeme dovodite u vezu tehničku kvalitetu igre i uspjeh. To dvoje nije povezano. Štoviše, još je fascinantnije da je PUBG uspio okupiti toliko igrača, ako uzmemo u obzir da izgleda loše, radi daleko od idealnog i ima katastrofalan netkod. Jedan Battlefield 1 je tehnički u drugoj galaksiji u odnosu na PUBG, a ima 60.000 concurrent igrača. 60.000, naspram PUBG-ovih 2,5 milijuna. Od toga ih na PC-u BF1 igra samo 15.000, a svih PUBG-ovih 2,5 milijuna su PC igrači, jer igra još ne postoji na drugim platformama. Ako to nije vrijedno pisanja i analize, što jest?!?!?

 

Dosta više, sad sam već otkrio puno više segmenata kojima se podrobnije bavim u temi no što sam namjeravao 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
11 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

Pa da si kvalitetnijem bf serijalu posvetio toliko teksta mozda bi je se i vise prodalo, no znam pubg kosta 180kn bf 500+ svaki klinac si umjesto par kutija cigara moze odvojiti 200kn..nek EA i ostali sljedeci put razmisle o nesto konkurentnijoj cijeni pa se bf1 nebu prodao u 25mil vec 200..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Stjepanj kaže...

Pa da si kvalitetnijem bf serijalu posvetio toliko teksta mozda bi je se i vise prodalo, no znam pubg kosta 180kn bf 500+ svaki klinac si umjesto par kutija cigara moze odvojiti 200kn..nek EA i ostali sljedeci put razmisle o nesto konkurentnijoj cijeni pa se bf1 nebu prodao u 25mil vec 200..lp

 

 EA trenutno ima puno gadnijih problema, bojim se  Ova čitava Battlefront 2 saga bi mogla dosta uzdrmati njih same, ali i cijelu industriju, koja polako mora tražiti drugačije načine zarade, a EA im je sad manje-više upropastio jedan od mogućih kanala. Battlefront 2 se ubrzano pretvara u fail biblijskih proporcija, koji će vjerojatno dobiti status dead gamea još brže nego što se to dogodilo s dosta slabašno igranim prvim nastavkom 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
8 godina
protjeran
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i

Znaci po vama je fascinatan uspjeh kada je igra broj 1 prema steamu? 

8 godina
offline
U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

Uspjeh je za izdavače izdavati igre pune bugova uz nekakvu nadu da će biti bolje. Vidio sam dosta gameplay videa nije mi ništa posebno, bilo mi je zanimljivo pola sata dalje stalno jedno te isto, jos da i cekam na respawn - ne hvala.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Kresimir4 kaže...

Znaci po vama je fascinatan uspjeh kada je igra broj 1 prema steamu? 

 

Čuj, ako ti misliš da je "PUBG broj 1 prema Steamu" i da tu njegova relevantnost staje, moguće su dvije stvari - igranje kao takvo te uopće ne zanima, ili si od travnja naovamo obitavao u pećini  

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
8 godina
protjeran
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i

O cemu vi pricate? Da je svaka igra na steamu koja je broj 1 fascinantna? Linkas mi http://steamcharts.com/ i to je to. I sto ja tu imam gledat? Kao sto ste napisali vecina ovdje ne igra igre niti ih ne zanimaju mozda ste i vi medu njima kada pisete ovakvo nesto.

16 godina
moderator
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Kresimir4 kaže...

O cemu vi pricate? Da je svaka igra na steamu koja je broj 1 fascinantna? Linkas mi http://steamcharts.com/ i to je to. I sto ja tu imam gledat? Kao sto ste napisali vecina ovdje ne igra igre niti ih ne zanimaju mozda ste i vi medu njima kada pisete ovakvo nesto.

 

Momak, jel ti to mene trolaš? Pročitaj temu ako te zanima zašto je PUBG relevantan, ili ju nemoj pročitati pa se informiraj negdje drugdje, ili se nemoj uopće informirati - meni je svejedno. Za što god od toga se odlučio, prestani me zajebavati  

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
15 godina
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Kresimir4 kaže...

 

 Bez namjere za ikakvim podhebavanjem, koliko ti je godina?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
9 godina
offline
U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

Puno zanimljivih naslova, svaka cast.
Raduje me sto svega nakon 3 mjeseca pisete ponovno o kriptovalutama, nadam se da ce takvi tekstovi u buducnosti biti redoviti :)

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Kada hrpa ljudi misli da je nasumično pogibanje iza ćoška vrh vrhova, odmah znam koliko su toga igrali u zivotu. I onda jos usporedbe sa dokazanim hitovima... BTW hype nije dokaz...

A filmove ne bi trebalo ni spominjati koji su jad.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Super64 kaže...
U ovome je vise od 80% problema "bugovih" igraca, osobito stjepanja. Igra je teska! Nema respawna i ne prasta lose odluke, potrebno je mozak ukljucit i aktivno razmisljat o svakom sljedecem potezu a tu je jos i zona. Fizika oruzja tome jos samo pridonosi u negativnom smislu, onima koji volje nemaju i navikli su igrat run&gun naslove. 

 

Ovo što si napisao bilo bi točno i bila bi posebna draž igre da nema milijun problema s engineom, netcodeom, optimizacijom i fizikom. Ja nemam ništa protiv igrati teške igre niti mi je problem učiti igrati, ali kad uključiš mozak, daš sve od sebe, razmišljaš o svakom potezu, dođeš na prag pobjede i izgubiš jer si npr. naletio na protivnika s druge strane žičane ograde, koja s jedne strane propušta metke, ali s tvoje strane ne, onda igra gubi bilo kakav smisao i sav trud, znanje, skill padaju u vodu.

 

I to je samo jedan od gomile, zaista gomile problema s igrom zbog kojih više nemam volju. Imam stotinjak sati u PUBG-u, nekoliko pobjeda, što solo, što timskih, i vidio sam sve što igra može ponuditi, ali zadnjih tjedana sam je posve zapostavio. Da ne govorim da uz 20 milijuna prodanih primjeraka oni ne mogu složiti team developera koji će u godini dana napraviti više od jedne mape. Full igra će imati dvije mape. Dvije! Zaista sramota.

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Q-Tip kaže...

 

 Full igra će imati dvije mape. Dvije! Zaista sramota.

 14 mapa battlefronta 2 opravdavaju prelosu igru? I cijenu od 80 eura za premium? E to je sramota! Da ne spominjem menadjment EA.

مرګ ژوبله
10 godina
offline
U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

Uf, još jedan BUG koji osvaja na prvu...

Žuta podloga naslovnice ne može niti u snijegu koji se prijeti padati po Vakuli, ostati neprimjećena.

Zašto BUG opisuje PUBG? Vidim da se neki bune?
Pa, zakaj, ne?


BUG kao kompjuterski magazin prati već deseteljećima tehnološke promjene koje mjenjaju naše pogleda na svijet na bolje, pa tako i kada jedna igra svojom pojavom u kratkom vremenu osvoji ekipu na prvu, zaslužuje da bude opisana kao tema broja u našem BUG-u.
A, ovo trolanje SUPERDAVORA, vam baš i ne ide...Ako hoćete. pročitajte što piše u BUG-u, pa komentirajte ili ga pak izazovite na boj u virtualnom okruženju...
Al' uzalud vam trud troleri...i u raspravi i u igri Davor rastura brutalno...
Hm, odgledajte samo neki njegov YT uradak, te će vam sve biti jasno...


Well, još jedan odlično izdanje BUG-a, gdje se može puno toga zanimljivog saznati iz povijesti BUG, pročitati dvoboj mpobitela, sumiranje tehnološke godine koja je na izmaku, te se spremam za BFS '18, a vidim da će Luka A. biti tamo. Da, 5 * isksutvo je sa njim uvijek zajamčeno iliti drugim riječima BUG old school!


Drugovi, odlični ste, te vas i dalje sa veliki užitkom čitam i pratim....

 

E, ajd vratite rang-listu sa BUG Game Mastera u BUG.


Baš mi me zanimalo koja to dva HR izdavača delaju na svojoj verziji PUBG??
Croteam? Gamepires??

Fora poklon za HL!

 

BUG, rula nadmoćno!!!

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Sine, šta bi za tebe bio uspjeh ?
Činjenice:
- 6 mjeseci na tržištu
- 40mil. prodanih kopija
- sa ekipom od 10 ljudi na preko 100 zaposlenih
- i još Beta verzija
I ti govoriš o uspjehu...ograničen si ko balkon :-))
12 godina
protjeran
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Boli nas racku tko je i koliko ih je radilo igru, kad igra k. nevalja kao i za prodajne rezultate jer onda mozemo spomenuti i cod u tu pricu, svaka igra se valjda ocjenjuje po vise aspekata a ne po jednom a doticna po tome ispada dno, youtuberi i njima slicnima ispiru mozak danasnjoj dječurliji ovakvim proizvodima kao i Davor Sustic koji je tom "fenomenu" u nasem casopisu potratio 20+ stranica ali eto covjek mora biti in..
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice