Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

poruka: 77
|
čitano: 13.712
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun".
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
blackalbum kaže...
plus ne može se usporediti igranje na velikoj televiziji dok sjediš u fotelji i zuriti pogrbljen na nekom monitoru

 

S obzirom na razlicite udaljenosti na kojima se nalaze TV i monitor od korisnika monitor ti vjerojatno pokriva veci dio vidnog polja i pruza bolje iskustvo (osim ako imas 21 incni monitor za PC i 65 incni TV na metar i pol udaljenosti za PS). A sto se tice sjedenja u fotelji i "pogrbljenog" sjedenja pred monitorom - to je malo zesca glupost. Kakvu ti stolicu imas pred svojim strojem ako sjedis pogrbljen?

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 22:32 (Friday).
5 godina
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

Nvidia će gurat cijene grafa dokle god budu mogli, i.e. dok god će ih puk kupovat po tim cijenama.

 

Pa ćete/ćemo si sami bit krivi kad za nekoliko godina X080Ti košta 20k kuna, a neki "midrange" 5 do 6, il čak 7k kuna.

Apoc
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

Tak to na kraju završi,kad Nevidija na navedenom modelu grafe baci sve karte na neupotrebljivi Ray Tracing=glavom kroz zid.

 

https://www.hardocp.com/article/2019/01/20/battlefield_v_nvidia_ray_tracing_rtx_2060_performance/8

 

"We are going to say this up front and get this out of the way, a $349.99-$389.99 video card has no excuse for only having 6GB of VRAM capacity in 2019. At this pricing and cost you should expect no less than 8GB of VRAM. The GeForce GTX 1070 had it, the GTX 1070 Ti had it, the AMD Radeon Vega 56 had it, all those video cards are close to this price range. If the RTX 2060 was around $250 like the GTX 1060, it would make more sense, but at $350 no way. This limitation does bottleneck NVIDIA Ray Tracing performance in Battlefield V.

 

If the "RTX is a lie," like we see it to be overall, then the RTX 2060 is an outright dishonest fabrication when it comes to ray tracing and Battlefield V. It just doesn’t work, and Jensen should be ashamed for telling us all that it does."

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
rambox kaže...

Tak to na kraju završi,kad Nevidija na navedenom modelu grafe baci sve karte na neupotrebljivi Ray Tracing=glavom kroz zid.

 

https://www.hardocp.com/article/2019/01/20/battlefield_v_nvidia_ray_tracing_rtx_2060_performance/8

 

"We are going to say this up front and get this out of the way, a $349.99-$389.99 video card has no excuse for only having 6GB of VRAM capacity in 2019. At this pricing and cost you should expect no less than 8GB of VRAM. The GeForce GTX 1070 had it, the GTX 1070 Ti had it, the AMD Radeon Vega 56 had it, all those video cards are close to this price range. If the RTX 2060 was around $250 like the GTX 1060, it would make more sense, but at $350 no way. This limitation does bottleneck NVIDIA Ray Tracing performance in Battlefield V.

 

If the "RTX is a lie," like we see it to be overall, then the RTX 2060 is an outright dishonest fabrication when it comes to ray tracing and Battlefield V. It just doesn’t work, and Jensen should be ashamed for telling us all that it does."

 

 

 Lijepo rečeno

16 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
igy kaže...

 

 Lijepo rečeno

Bolje reč kulturno, za razliku od ovog koji baš i nema dlake na jeziku.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
5 godina
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

Po meni, postojale RT i DLSS tehnologije ili ne, xx60 linija je midrange linija osmisljena za one pliceg dzepa, kojima xx50(ti) linija ipak nije dovoljna, te bi shodno tome trebala dolaziti sa mid range cijenama.

Jer s ovim price creepom će cjenovno kroz par godina prosjecnom kupcu sve grafe bit high end grafe. 

 

I samo nas AMD moze od toga spasiti... Sto sudeci po njihovoj RTG sekciji, stvar cini jos strasniju.

 

Fingers crossed for Navi. 

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
nazalost navi po njihovim road mapovima nije next gen tako da nista do 2020+
14 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Friday kaže...
blackalbum kaže...
plus ne može se usporediti igranje na velikoj televiziji dok sjediš u fotelji i zuriti pogrbljen na nekom monitoru

 

S obzirom na razlicite udaljenosti na kojima se nalaze TV i monitor od korisnika monitor ti vjerojatno pokriva veci dio vidnog polja i pruza bolje iskustvo (osim ako imas 21 incni monitor za PC i 65 incni TV na metar i pol udaljenosti za PS). A sto se tice sjedenja u fotelji i "pogrbljenog" sjedenja pred monitorom - to je malo zesca glupost. Kakvu ti stolicu imas pred svojim strojem ako sjedis pogrbljen?

 Stolica - još jedan trošak...

16 godina
odjavljen
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Idealist kaže...

 Stolica - još jedan trošak...

 

Nisam znao da u onoj maloj kutiji od plejke bude i fotelja. Ko bi rekao? Eto jebi me, pojma nisam imao...

Freak Show Inc.
14 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Friday kaže...
Idealist kaže...

 Stolica - još jedan trošak...

 

Nisam znao da u onoj maloj kutiji od plejke bude i fotelja. Ko bi rekao? Eto jebi me, pojma nisam imao...

Kakva fotelja, kozni kauc dobijes s plejkom..

6 godina
protjeran
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

Playstation 4 ide po cjeni obojane vode za vodena hlađenja, nobrainer je to. Samo GOTY bajo moj 

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Friday kaže...
Idealist kaže...

 Stolica - još jedan trošak...

 

Nisam znao da u onoj maloj kutiji od plejke bude i fotelja. Ko bi rekao? Eto jebi me, pojma nisam imao...

 ne znam je li problem u meni ili bug-ovcim treba sve crtati? mozda da se koriste i bojice pa da bude jasnije. no dobro, nemaju svi dnevni boravak i KAUČ/FOTELJU u njemu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Idealist kaže...

 ne znam je li problem u meni ili bug-ovcim treba sve crtati? mozda da se koriste i bojice pa da bude jasnije. no dobro, nemaju svi dnevni boravak i KAUČ/FOTELJU u njemu.

 Znači, pri opremanju stana ste se odlučili za stajaća mjesta?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 19:52 (JozoBozo121).
14 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
JozoBozo121 kaže...
Idealist kaže...

 ne znam je li problem u meni ili bug-ovcim treba sve crtati? mozda da se koriste i bojice pa da bude jasnije. no dobro, nemaju svi dnevni boravak i KAUČ/FOTELJU u njemu.

 Znači, pri opremanju stana ste se odlučili za stajaća mjesta?

Ugradili su po stanu one rukohvate iz tramvaja/busa da bude lakse.

12 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Idealist kaže...
Friday kaže...
Idealist kaže...

 Stolica - još jedan trošak...

 

Nisam znao da u onoj maloj kutiji od plejke bude i fotelja. Ko bi rekao? Eto jebi me, pojma nisam imao...

 ne znam je li problem u meni ili bug-ovcim treba sve crtati? mozda da se koriste i bojice pa da bude jasnije. no dobro, nemaju svi dnevni boravak i KAUČ/FOTELJU u njemu.

 Dovuči stolicu od kompa onda ili sjedi na gajbu od pive. Ima u bauhausa PVC kanta od 10 litara za 7.5kn, okreni je i sjedi, teško jeftinije a da je bar plastika.

 

 

Ubi bene, ibi patria.
16 godina
odjavljen
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

Hoće li GTX 2060 tjerati ovo uz DLSS?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Za te pare im kupim to nikad pa ni tad
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice