Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

poruka: 49
|
čitano: 15.144
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim".
16 godina
odjavljen
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

A kako je tek ekipi koja je ipak kupila g-sync monitor

Freak Show Inc.
 
23 1 hvala 0
7 godina
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

grafički apple

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
32 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Ne bi se slozio kod Apple imas vrhunsku konkurenciju i izbor je velik
Kod Nvidia nemas izbora jer AMD sa svojim grafikama i groznim driver je dvije generacije ispod tako da usporedba nema smisla
Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
4 21 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Louis Pluto kaže...

grafički apple

 

apple ne nudi ništa jače od konkurenata, dok nvidia u high end grafuljama nema konkurenciju, a to je po meni najbitnija razlika. da se razumijemo, ne branim nimalo nvidiu ali je apple za njih ultra govno

7 godina
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

mislim na odvratno poslovanje, ljigavost i nabijanje cijena...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 8:36 (Louis Pluto).
 
7 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Louis Pluto kaže...

mislim na odvratno poslovanje, ljigavost i nabijanje cijena...

 

to stoji

7 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Cansee kaže...

 

to stoji

 opet, apple ima arm avion kome već godinama nitko ne može prismrditi, upakiran u smeće i pogonjen OSom za invalide...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 9:07 (Louis Pluto).
9 godina
neaktivan
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

Dolazi Intel.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

Ekipa sa teme o monitorima na aparatima

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

ne znam sto reci cijelo vrijeme su naplacivali nesto sto je moglo biti softwarski rješeno.. ovo je preljigavo ...uglavnom gule nas sa svih strana

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

Kako mene ne gule?

Moje je pravilo jednostavno. Dont be stupid.

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
I kad volim opet ju mrzim i kad ju mrzim opet ju koristim i to je nvidiji važno Tvoje mišljenje je manje bitno kad odeš u dućan i kupiš njihove proizvode.
Ivan Stanic
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

Pa nije NVidia kriva sto mi zivimo u su... Europe i sto nam drzava nabija dodatne troskove pa su nam grafulje i monitori skupe kao da su od zlata. Ali i mala digresija, ako imas para za kupit RTX2080Ti, onda imas para i za G-SYNC monitor.

Meni uopce mi nije zao para koje sam dao za G-Sync monitor, jer na kraju krajeva, svatko od nas zaradjuje svoj novac ( ili starci zarade pa udijele) i ima pravo odluciti na sta ce ga potrositi. Ja shvacam i NVidiu, G-sync je njihova tehnologija, na razvoj koje so potrosili i vrijeme i novac i napravili nesto sto njihove grafulje dovodi na sam vrh svijetske ponude, zapitajte se da li bi vi na njihovoj poziciji uzeli neko besplatno "third-party" rjesenje i implementirali ga u svoje proizvode, da ucinite kupce (pogotovo u jednoj nevidljivoj Hrvatskoj) sretnima? Sumnjam !!!

 

Nekome u Americi ili UK ili Njemackoj nije problem dat 500-700Eura za graficlu ili monitor je r zaradjuje dovoljno da si to priusti, ali nama, konkretno u Hrvatskoj, gdje su place kakve jesu, cijela ta sitacije ja dosta frustrirajuca, ali sta NVidia to moze???

Moj PC  
6 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Friday kaže...

A kako je tek ekipi koja je ipak kupila g-sync monitor

 Isto kao i onima koji su kupili Titan kartice

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
12 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
hitman047 kaže...

Pa nije NVidia kriva sto mi zivimo u su... Europe i sto nam drzava nabija dodatne troskove pa su nam grafulje i monitori skupe kao da su od zlata. Ali i mala digresija, ako imas para za kupit RTX2080Ti, onda imas para i za G-SYNC monitor.

Meni uopce mi nije zao para koje sam dao za G-Sync monitor, jer na kraju krajeva, svatko od nas zaradjuje svoj novac ( ili starci zarade pa udijele) i ima pravo odluciti na sta ce ga potrositi. Ja shvacam i NVidiu, G-sync je njihova tehnologija, na razvoj koje so potrosili i vrijeme i novac i napravili nesto sto njihove grafulje dovodi na sam vrh svijetske ponude, zapitajte se da li bi vi na njihovoj poziciji uzeli neko besplatno "third-party" rjesenje i implementirali ga u svoje proizvode, da ucinite kupce (pogotovo u jednoj nevidljivoj Hrvatskoj) sretnima? Sumnjam !!!

 

Nekome u Americi ili UK ili Njemackoj nije problem dat 500-700Eura za graficlu ili monitor je r zaradjuje dovoljno da si to priusti, ali nama, konkretno u Hrvatskoj, gdje su place kakve jesu, cijela ta sitacije ja dosta frustrirajuca, ali sta NVidia to moze???

 Kakve ima veze HR i situacija u HR? Govori se o sirovom međugeneracijskom rastu preporučene cijene, na matičnom tj US tržištu. Činjenica da je kod nas još gore uopće nije bitna za tu priču...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

prigodan parabiblijski navod: prije će krstičević od židova, bez dopuštenja amera, kupiti f16 iz baraka za staro željezo nego nevidija u moja računala. ne meže teže (d.k., op. cit.) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Louis Pluto kaže...
Cansee kaže...

 

to stoji

 opet, apple ima arm avion kome već godinama nitko ne može prismrditi, upakiran u smeće i pogonjen OSom za invalide...

 ARM avion u sintetickim testovima. U stvarnosti su tu negdje ili sporiji, na mobitelu naravno.

15 godina
neaktivan
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

Činjenica je da nvidia ima veće cijene nego AMD i da im je poslovanje, gledano sa moralne strane, ljigavo, pokvareno i odvratno. No koja velika IT kompanija se može pohvaliti da su moralni u svom poslovnom planu!? No očito je da njima takvo poslovanje odgovara. Jer u svijetu su oni još uvijek broj 1 kada su u pitanju grafičke kartice. Jer ostatak razvijenog svijeta ne mari za ovakav način njihovog poslovanja. Dok kod nas velika većina zaposlenih treba izdvojiti jednu ili više plaća (ovisno o seriji kartice) za grafičku na kojoj se može igrati normalno pri 1080p rezi . U razvijenim zemlja, ljudi si mogu priuštiti njihov proizvod samo od jednog dijela mjesečne plaće. A tamo neki čak smatraju da su AMD-ovi proizvodi alternativa za „sirotinju“. :/

Realnost je da živimo tu gdje živimo i naša kupovna moć nije na razini za njihove visoke cijene proizvoda (čast izuzecima), bile one opravdane ili ne. I razumljivo je zašto smo mi za njih (i ne samo za njih) premalena točka na radaru. Ali za to su krivi neki drugi ljudi.

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Spacecraft kaže...

Kako mene ne gule?

Moje je pravilo jednostavno. Dont be stupid.

 najpametniji odgovor za sve.jednostavno gule te onoliko koliko si ti slijep.

16 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Minneyar kaže...
hitman047 kaže...

Pa nije NVidia kriva sto mi zivimo u su... Europe i sto nam drzava nabija dodatne troskove pa su nam grafulje i monitori skupe kao da su od zlata. Ali i mala digresija, ako imas para za kupit RTX2080Ti, onda imas para i za G-SYNC monitor.

Meni uopce mi nije zao para koje sam dao za G-Sync monitor, jer na kraju krajeva, svatko od nas zaradjuje svoj novac ( ili starci zarade pa udijele) i ima pravo odluciti na sta ce ga potrositi. Ja shvacam i NVidiu, G-sync je njihova tehnologija, na razvoj koje so potrosili i vrijeme i novac i napravili nesto sto njihove grafulje dovodi na sam vrh svijetske ponude, zapitajte se da li bi vi na njihovoj poziciji uzeli neko besplatno "third-party" rjesenje i implementirali ga u svoje proizvode, da ucinite kupce (pogotovo u jednoj nevidljivoj Hrvatskoj) sretnima? Sumnjam !!!

 

Nekome u Americi ili UK ili Njemackoj nije problem dat 500-700Eura za graficlu ili monitor je r zaradjuje dovoljno da si to priusti, ali nama, konkretno u Hrvatskoj, gdje su place kakve jesu, cijela ta sitacije ja dosta frustrirajuca, ali sta NVidia to moze???

 Kakve ima veze HR i situacija u HR? Govori se o sirovom međugeneracijskom rastu preporučene cijene, na matičnom tj US tržištu. Činjenica da je kod nas još gore uopće nije bitna za tu priču...

  Da citiram tekst clanka:

 

Nadalje, tvrtka je iznimno sklona razvoju tehnologija koje nerado surađuju s tuđim proizvodima. Dobar primjer su monitori s adaptivnom sinkronizacijom frekvencije osvježavanja. Ako ste htjeli osjetiti čari igranja na 144-hercnom (ili bržem) monitoru, što smatram najvećom mogućom nadogradnjom cjelokupnog iskustva igranja, a posjedujete Nvidijinu grafičku karticu, zacijelo ste ostali snebiveni nad činjenicom da je monitor s AMD-ovim FreeSyncom za 1.000 kuna, a nerijetko i više, jeftiniji od identičnog monitora s Nvidijinim G-Syncom. Preko 1.000 kuna jeftiniji. Isti monitor.

 

Mozda sam krivo protumacio, ali autor u ovom dijelu clanka jasno precizira ono o cemu sam ja pisao, cijenama monitora kod nas u Hrvatskoj i upotrebi "third-party" tehnologija u NVidijinim proizvodima.

 

Pa i ja da sam na njihovom mjestu sigurno nebi razmatrao da FreeSync radi s mojim karticama ako sam razvio svoju tehnologiju koju mogu monetizirati i pretvoriti u profit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 12:35 (hitman047).
12 godina
protjeran
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

Činjenica je da je NVIDIA nepoštena. Prihvaćanje FreeSynca je samo najnoviji primjer. To su oduvijek mogli učiniti, no tko bi onda kupovao monitore s njihovim "odličnim" modulom? Tu je i PhysX, odnosno, kasnije GameWorks SDK, koji do nedavno nije open source, pa je jedino dobro radio na njihovim karticama, jer AMD nije mogao izvršiti optimizaciju. No, daleko najgore što je NVIDIA učinila je predstavljanje mid-range kartica kao high-end. Posljednja "prava" high-end kartica bila je GTX 580. Poslije Fermija sve x80 kartice su zapravo mid-range, što je i vidljivo iz numeracije čipova. Kepler je u početku imao toliku prednost nad AMD-om da je njihova mid-range kartica bila jača od AMD-ovog flagshipa. Postoje intervjui prije službenog izlaska serije u kojima se točno to navodi. GTX 680 je trebala biti GTX 660 (Ti), a pravu consumer high-end karticu su kasnije izdali kao Titan. Pogledaj cijene: GTX 580 je stajala $499, a GTX 680 Titan $999. Dakle, u pitanju je povećanje cijene od 100%. Samo što su Titan nazvali "enthusiast" karticom, a stari mid-range su prozvali high-endom. Radi se o promjeni percepcije. (Tako i svaki diktator obećava mir u svijetu kada proglašava rat, zar ne? Manipulira percepcijom tako što rat naziva preduvjetom mira, takoreći sastavnicom mira.) I čitava ta priča se nastavlja. Štoviše, postaje sve gora. Svi hvale RTX 2060 kao najisplativiju Turing karticu, no propuštaju usporedbu s tržišnom pozicijom ostalih x60 kartica. Kartica s takvom cijenom svakako nije mid-range, ali postat će, ako već nije. Naravno, NVIDIA može pozicionirati svoje kartice kako god želi, ali kada je ovako očigledno da je u pitanju manipulacija percepcije kupaca onda postaje dužnost tome se usprotiviti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 13:12 (NiramX).
 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Friday kaže...

A kako je tek ekipi koja je ipak kupila g-sync monitor

Meni su drazi novinari koji se jos od propasti vece konkurencije (20-ak godina) cude da ovi friziraju sve sto se moze frizirati.

 

Dodatak emocija u rijecima voljeti i mrziti je apsurdno, pogotovo za tech novinara koji bi vec po osobnom iskustvu trebao imati bazu tocnih podataka koliko nVidia laze i postavlja umjetna ogranicenja kako bi izbacila fiktivnu seriju kartica, naravno skuplju od prethodne.

 

Izrazi i clanci koje bi Davor trebao poceti pisati:

- Tehnologija se moze otkljucati i zakljucati!?

- Izlazi RTX 2066 kartica, koja je 100% identicna 2060 kartici ali kosta 6$ vise.

- Izlazi RTX 2077Ti kartica, koja je 100% identicna 2070Ti kartici, ali treba uplatiti 77$ nVidia-i (jer je to premium mid high range segment) kako bi se skinuo novi firmware, koji uz modifikaciju config.ini i upgrade BIOSa u GPU-z pokaze 2077 edition, umjesto referentne 2070. 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
NiramX kaže...

Činjenica je da je NVIDIA nepoštena. Prihvaćanje FreeSynca je samo najnoviji primjer. To su oduvijek mogli učiniti, no tko bi onda kupovao monitore s njihovim "odličnim" modulom? Tu je i PhysX, odnosno, kasnije GameWorks SDK, koji do nedavno nije open source, pa je jedino dobro radio na njihovim karticama, jer AMD nije mogao izvršiti optimizaciju. No, daleko najgore što je NVIDIA učinila je predstavljanje mid-range kartica kao high-end. Posljednja "prava" high-end kartica bila je GTX 580. Poslije Fermija sve x80 kartice su zapravo mid-range, što je i vidljivo iz numeracije čipova. Kepler je u početku imao toliku prednost nad AMD-om da je njihova mid-range kartica bila jača od AMD-ovog flagshipa. Postoje intervjui prije službenog izlaska serije u kojima se točno to navodi. GTX 680 je trebala biti GTX 660 (Ti), a pravu consumer high-end karticu su kasnije izdali kao Titan. Pogledaj cijene: GTX 580 je stajala $499, a GTX 680 Titan $999. Dakle, u pitanju je povećanje cijene od 100%. Samo što su Titan nazvali "enthusiast" karticom, a stari mid-range su prozvali high-endom. Radi se o promjeni percepcije. (Tako i svaki diktator obećava mir u svijetu kada proglašava rat, zar ne? Manipulira percepcijom tako što rat naziva preduvjetom mira, takoreći sastavnicom mira.) I čitava ta priča se nastavlja. Štoviše, postaje sve gora. Svi hvale RTX 2060 kao najisplativiju Turing karticu, no propuštaju usporedbu s tržišnom pozicijom ostalih x60 kartica. Kartica s takvom cijenom svakako nije mid-range, ali postat će, ako već nije. Naravno, NVIDIA može pozicionirati svoje kartice kako god želi, ali kada je ovako očigledno da je u pitanju manipulacija percepcije kupaca onda postaje dužnost tome se usprotiviti.

To je ako ćemo ulaziti u dubinu te analitički obraditi sve moguće tehničke i psiho-marketinške čimbenike.No mene kao prosječnog korisnika to ne zanima previše jer nemam vremena trošiti previše vremena za kompjuterom te kupim uvijek prethodnu generaciju grafičkih kartica( nebitno bila to Nvidija ili AMD) po znatno povoljnijoj cijeni tako da me njihovo deranje cijena ne pogađa previše.ugl želim reći da se možeš prilagoditi u svemu tako i tom agresivnom pristupu današnjih proizvođača grafičkih kartica.Sve je stvar prioriteta.

11 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
wyks kaže...
Friday kaže...

A kako je tek ekipi koja je ipak kupila g-sync monitor

Meni su drazi novinari koji se jos od propasti vece konkurencije (20-ak godina) cude da ovi friziraju sve sto se moze frizirati.

 

Dodatak emocija u rijecima voljeti i mrziti je apsurdno, pogotovo za tech novinara koji bi vec po osobnom iskustvu trebao imati bazu tocnih podataka koliko nVidia laze i postavlja umjetna ogranicenja kako bi izbacila fiktivnu seriju kartica, naravno skuplju od prethodne.

 

Izrazi i clanci koje bi Davor trebao poceti pisati:

- Tehnologija se moze otkljucati i zakljucati!?

- Izlazi RTX 2066 kartica, koja je 100% identicna 2060 kartici ali kosta 6$ vise.

- Izlazi RTX 2077Ti kartica, koja je 100% identicna 2070Ti kartici, ali treba uplatiti 77$ nVidia-i (jer je to premium mid high range segment) kako bi se skinuo novi firmware, koji uz modifikaciju config.ini i upgrade BIOSa u GPU-z pokaze 2077 edition, umjesto referentne 2070. 

 plaćeni članci i ulazak u mozak konzumenata.jednostavno ne daj se! 

12 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
funny games kaže...

To je ako ćemo ulaziti u dubinu te analitički obraditi sve moguće tehničke i psiho-marketinške čimbenike.No mene kao prosječnog korisnika to ne zanima previše jer nemam vremena trošiti previše vremena za kompjuterom te kupim uvijek prethodnu generaciju grafičkih kartica( nebitno bila to Nvidija ili AMD) po znatno povoljnijoj cijeni tako da me njihovo deranje cijena ne pogađa previše.ugl želim reći da se možeš prilagoditi u svemu tako i tom agresivnom pristupu današnjih proizvođača grafičkih kartica.Sve je stvar prioriteta.

 

To stoji, ali upravo je ova druga vrsta kupaca, oni koji kupuju odmah, bez promišljanja, i na temelju marketinške manipulacije, dovela do toga da NVIDIA gotovo ima tržišni monopol, a to je loše za sve nas. Ne branim ja ni AMD. I oni imaju svoje "bisere", ali NVIDIA je praktički u poziciji kontrole čitavog tržišta. Odličan primjer za to je pokušaj uspostavljanja GPP-a, koji je, srećom, propao. (Zasada.) Podrška za FreeSync je opet jedna vrsta aproprijacije: FreeSync više neće biti važan, sada je važno da je monitor "G-Sync compatible", što opet vuče vodu na njihov mlin.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 13:29 (NiramX).
11 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
NiramX kaže...
funny games kaže...

To je ako ćemo ulaziti u dubinu te analitički obraditi sve moguće tehničke i psiho-marketinške čimbenike.No mene kao prosječnog korisnika to ne zanima previše jer nemam vremena trošiti previše vremena za kompjuterom te kupim uvijek prethodnu generaciju grafičkih kartica( nebitno bila to Nvidija ili AMD) po znatno povoljnijoj cijeni tako da me njihovo deranje cijena ne pogađa previše.ugl želim reći da se možeš prilagoditi u svemu tako i tom agresivnom pristupu današnjih proizvođača grafičkih kartica.Sve je stvar prioriteta.

 

To stoji, ali upravo je ova druga vrsta kupaca, oni koji kupuju odmah, bez promišljanja, i na temelju marketinške populacije, dovela do toga da NVIDIA gotovo ima tržišni monopol, a to je loše za sve nas. Ne branim ja ni AMD. I oni imaju svoje "bisere", ali NVIDIA je praktički u poziciji kontrole čitavog tržišta. Odličan primjer za to je pokušaj uspostavljanja GPP-a.

 nažalost došlo je vrijeme da moraš misliti za sebe i paziti gdje trošiš svoj teško zarađeni novac.A ko voli nek izvoli,jednostavno oni ko proizvođači gledaju potrebe većine tako da i ti moraš nastupiti sa pozicije da zastupaš manjinu( u ovom slučaju samog sebe) i čekati povoljne stvari na tržištu

12 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
funny games kaže...

 nažalost došlo je vrijeme da moraš misliti za sebe i paziti gdje trošiš svoj teško zarađeni novac.A ko voli nek izvoli,jednostavno oni ko proizvođači gledaju potrebe većine tako da i ti moraš nastupiti sa pozicije da zastupaš manjinu( u ovom slučaju samog sebe) i čekati povoljne stvari na tržištu

 

Uvijek moraš paziti gdje trošiš, to vrijeme nije tek sada došlo, uvijek je prisutno, samo ne možda na isti način. U načelu se možda mogu složiti s tobom, ali, ako se stvari ovako nastave, doći do toga da povoljne opcije više neće postojati, ne samo za neke, već za bilo koga od nas.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 13:38 (NiramX).
11 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
NiramX kaže...
funny games kaže...

 nažalost došlo je vrijeme da moraš misliti za sebe i paziti gdje trošiš svoj teško zarađeni novac.A ko voli nek izvoli,jednostavno oni ko proizvođači gledaju potrebe većine tako da i ti moraš nastupiti sa pozicije da zastupaš manjinu( u ovom slučaju samog sebe) i čekati povoljne stvari na tržištu

 

Uvijek moraš paziti gdje trošiš, to vrijeme nije tek sada došlo, uvijek je prisutno, samo ne možda na isti način. U načelu se možda mogu složiti s tobom, ali, ako se stvari ovako nastave, doći do toga da povoljne opcije više neće postojati, ne samo za neke, već za bilo koga od nas.

 pričamo o grafičkim pa stoga se referiram samo na tu temu.Ja sam umjesto rtx grafičke ugradio plin u auto,a igram se na gtx 1060,tako da ću ja uvijek naći za sebe povoljnu cijenu za stvar koja mi treba.

15 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Truman kaže...
I kad volim opet ju mrzim i kad ju mrzim opet ju koristim i to je nvidiji važno Tvoje mišljenje je manje bitno kad odeš u dućan i kupiš njihove proizvode.

 Od danas nakon ovog članka i posta možemo slobodno konstatirati da iracionalci sa ambivalentnim poremećajima pretežu intelu i nvidiji, dok racionalci vole AMD...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
hitman047 kaže...

Meni uopce mi nije zao para koje sam dao za G-Sync monitor, jer na kraju krajeva, svatko od nas zaradjuje svoj novac ( ili starci zarade pa udijele) i ima pravo odluciti na sta ce ga potrositi.

 Potpisujem. Kod mene je bilo prvo 1080Ti i svakako sam imao dugo vremena u vidu kupiti Asus RoG PG279Q monitor 💻 i samo sam čekao da se neki pojavi na oglasu te sam i kupio. Jedino mi žao što trenutno nemam financija da uzmem još jedan što je kolega s foruma stavio na prodaju da napravim dual-monitor.

 

EDIT: iako su već vani Asus Strix RTX2080Ti, ne pada mi na pamet davati >10k kuna za jedan GPU. Prije 15 godina nijedna grafa nije prelazila 3k kuna, a danas već koštaju nečije 2-3-4 plaće  Plaće onda i sada vidimo kakve su nam.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 13:57 (Najbrži).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice