Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

poruka: 49
|
čitano: 15.146
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim".
10 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Nvidia+Intel=Natofili

Amd+Radeon=Rusofili
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

Sve je to konzumerizam, jos smo dobro i prošli u odnosu na primjerice mobitele. Uostalom, zasto bi netko morao uzeti rtx 2080ti i 8-core intelov procesor za gejmanje.
Sasvim solidno se da igrati na nekom jeftinom 4/8 rajzenu i rx 570 s njuske za 100 eura. Druga je stvar sto se nasjeda na konzumerske pizdarije - ultra postavke, sve vecu rezoluciju i fps, pa je to valjda nekom nuzda da bi se igrao i onda kuka kak je skupo.
Je, sve je to super, ali majku mu - pa koliko je problem igrati na 1080p 75hz i high/mid postavkama, a to rx 570 drzi u 99% igara. Jedan witcher 3 kojeg sam tako high/mid igrao s posranom 1050ti izgleda stoput bolje od igara kakve smo nekad igrali, recimo od legendarnog morowinda. Ali eto, to je valjda to kad je bitnije da sljastri i sija sve nego kakva je zapravo igra i koliko te zabavlja... rgb generacija

Moj PC  
14 1 hvala 0
15 godina
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

@blackalbum: možeš se ti ne slagati koliko te volja (čupaj kosu, ne znaj što ćeš, plači, lupaj glavom o zid itd.) ali nikad neću nabaviti nevidiju. sve (sve!) igre izvrsno (izvrsno!) rade s mojim amd-icama s 2gb vrama (i haswelu u srcu stroja) i ne treba im do li jedno slabašno napajanje (doduše, gold cert.). a ti, brate, šašolji jaja nevidiji i kupuj koliko ti srce želi. i troši struju k'o da nema sutra. i ... sve. meni ti je to jednako kao kad polupismen trgovac autima pokušava inženjera strojarstva uvjeriti kako su 17 i više colne gume super za auto. jesu q, odn. može ako će mi ih on kupovati. najbolje su gume za auto (stabilnost, potrošnja, cijena, bla.) tanke i do 15 cola. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 16:58 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

Šteta kaj na Nvidiji nemereš igrati GOTY igre...da možeš bila bi dobra

Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Ajar kaže...

@blackalbum: možeš se ti ne slagati koliko te volja (čupaj kosu, ne znaj što ćeš, plači, lupaj glavom o zid itd.) ali nikad neću nabaviti nevidiju. sve (sve!) igre izvrsno (izvrsno!) rade s mojim amd-icama s 2gb vrama (i haswelu u srcu stroja) i ne treba im do li jedno slabašno napajanje (doduše, gold cert.). a ti, , šašolji jaja nevidiji i kupuj koliko ti srce želi. i troši struju k'o da nema sutra. i ... sve. meni ti je to jednako kao kad polupismen trgovac autima pokušava inženjera strojarstva uvjeriti kako su 17 i više colne gume super za auto. jesu q, odn. može ako će mi ih on kupovati. najbolje su gume za auto (stabilnost, potrošnja, cijena, bla.) tanke i do 15 cola. 

 eeeeee...jebi se..sjedim uz računalo, slučajno naletjeh na tvoj post i kao prvo; skoro mi je urin izletia u gaće odn. skoro se popišah...

jesi brate pozitivno opičen , no uvijek me ugodno  iznenadiš   

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

I ja sam uvik kupova ATI grafe sve do ove GTX 1070. Ona mi je prva NVIDIA koju sam u svoj komp ubacija i moram reć da mi se toliko svidila da sad već iman dva komada. 

 

Monitor mi nema ni G-sync ni Free sync tako s te strane niti sam zakinut niti me briga

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 18:02 (nicky.sl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
nicky.sl kaže...

I ja sam uvik kupova ATI grafe sve do ove GTX 1070. Ona mi je prva NVIDIA koju sam u svoj komp ubacija i moram reć da mi se toliko svidila da sad već iman dva komada. 

 

Monitor mi nema ni G-sync ni Free sync tako s te strane niti sam zakinut niti me briga

 pa tebe ne treba brinuti, oduvijek su "bili zakinuti" oni s malo fps-a, ovo im samo pomaze da sad malo ugodnije/fluidnije igraju na "malo" fps-a nista drugo, hvala "bogu"(citaj AMD-u) freesync je "oduvijek" bio besplatan a i cijena monitora se doslovno prepolovila.lp

Intel Core™ i7 Forever
11 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
nicky.sl kaže...

I ja sam uvik kupova ATI grafe sve do ove GTX 1070. Ona mi je prva NVIDIA koju sam u svoj komp ubacija i moram reć da mi se toliko svidila da sad već iman dva komada. 

 Zbunjen sam, ne razumijem poantu tvoje informacije. S primjerice dvije Vega 56 ne bi bio zadovoljan? 

6 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Stjepanj kaže...

 pa tebe ne treba brinuti, oduvijek su "bili zakinuti" oni s malo fps-a, ovo im samo pomaze da sad malo ugodnije/fluidnije igraju na "malo" fps-a nista drugo, hvala "bogu"(citaj AMD-u) freesync je "oduvijek" bio besplatan a i cijena monitora se doslovno prepolovila.lp

 eeee,,,vratia se Šime s banna  

 

nemojte ljudi biti fenevi ove firme ili one....

gledajmo svoju guzu jer sigurno neće "oni" gledati nas... ne protežiram marksističku ideologiju, niti mrzim kapitalizam....

 

tko god ima kilometara u trčanju odn. tko god je,,.........pošto je riječ o grafičkim karticama krenuo prije Rive TNt nema pojma kako je to kada izađe revolucija u vidu rive... 

baš me je briga ima li envidija ili amd nekakovu karticu / krticu ???????????????!!!!!!!!!

jebe mi se za to...tko god je od početka nove ere osn 2000 god počeo mijenjati kartice, kao čarape. odn žene Zna da je Nvidia imala problema s pojedinom generacijom isto kao i Amd odn nekadašnji  ATI

tko god misli drukčije ispisat ću mu točno koji model od koje fime je valjao a koji nije i gdje su bile pisane lažne "deklaracije" ................... (pazi samo primjer iz vugle...u sekundi.. Ati 9600 pro vs Nvidia 5600) vrijeme, 2003 ili 2004...ako je pogrešno, Stjepane, slobodno me ispravi jer sam s školom za koju znaš ti i još četvoro ljudi na forum sam sebi pomogao, te ne želim da više dobiješ ni jedan karton...ne zbog ljudi koji te provociraju već zbog svoga odn tvoga zdravlja... ako dobiješ karton za tzv trolanje, dobij ga i baš te briga, no nemoj vrijeđati ljude koji su gluplji od tebe ili koji te pokušavaju isprovocirati, što vidim uspjevaju, iako ti na kraju svakoga posta napišeš LP ..upss....ne mene zekati.. ♥️💯❤️

 

vjeruj mi, plakali smo od sreće kada se nevidija i ati počeli rokati s 3 d grafikom (a ni tada nismo bili klinci zajebi školu, obrazovanje, ništa nije bilo bitno) 

 

eeeeee.. tih kasnih devedesetih i početkom nove ere mi je Drago Galić bio najjači lik jer je uvijek s malo cinizma pričao, pisao o gejmingu, tralalala.. ovo valja, ovo ne valja, bio je surov a ne surovo iskren (volio sam njegovo ruganje jer se je gdin navedeni pohvalio kako je clockao neki dvojezgreni Intel s 2, i nešto, na tri zapeta 3 što bi rekli naši dobri susjedi. aaa  mi psiholozi  (ma,rugam se sam sebi) ne poznajemo tu svetogrdnu rečencu" JA SAm SUROVO ISKREN" fuj, gadi mi se ta složenca a i tebi će se zgaditi ako malo razmislišššš..mislim... da te ne kanalim te ....smisao svega je da ne šalješ ljude u pm zato što možeš...ne znači da si ti levat te da isto ne bi rekao čovjeku u facu pusti iiiiihhh neka se vesele svojoj glupoći. kad, tad sve to zlo izađe na vidjelo... stej mi dobro i ne nasjedaj---

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
online
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

Uskoro očekujemo dizanje cijena FreeSync ekrana i dodatan porast prodaje Nvidia kartica koje bude pratio skok u cijeni. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
CelticFrost kaže...
nicky.sl kaže...

I ja sam uvik kupova ATI grafe sve do ove GTX 1070. Ona mi je prva NVIDIA koju sam u svoj komp ubacija i moram reć da mi se toliko svidila da sad već iman dva komada. 

 Zbunjen sam, ne razumijem poantu tvoje informacije. S primjerice dvije Vega 56 ne bi bio zadovoljan? 

 Bio bih ja zadovoljan al moje napajanje nebi bilo oduševljeno a i Vega nije bila dostupna (bem im mining) kad sam ja kupovao grafu.

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
6 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
nicky.sl kaže... 

 Bio bih ja zadovoljan al moje napajanje nebi bilo oduševljeno a i Vega nije bila dostupna (bem im mining) kad sam ja kupovao grafu.

 bez ljutnje, nebi zajedno nije pravopisno ispravno. vjeruj mi to je velika stvar što ti rekoh....

imao sam i ja pogrešaka ali su me naučile "neke" žene na Forumu. hr 2001 godine....  sigurno nije Anderlonova zasluga, ali. aj....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 21:42 (Anđeo bez falinge).
10 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Anđeo bez falinge kaže...
nicky.sl kaže... 

 Bio bih ja zadovoljan al moje napajanje nebi bilo oduševljeno a i Vega nije bila dostupna (bem im mining) kad sam ja kupovao grafu.

 bez ljutnje, nebi zajedno nije pravopisno ispravno. vjeruj mi to je velika stvar što ti rekoh....

imao sam i ja pogrešaka ali su me naučile "neke" žene na Forumu. hr 2001 godine....  sigurno nije Anderlonova zasluga, ali. aj....

 Daj ne trkeljaj pa nisam na ispitu iz pravopisa a nisam nikada ni tvrdio da sam pismen

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
12 godina
offline
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim

3dfx je 3dfx sve ostalo su grafičke kartice.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
mislioc kaže...

3dfx je 3dfx sve ostalo su grafičke kartice.

3dfx Interactive:

 

FateBankrupt, most assets bought by Nvidia, fate of remaining assets unknown.

Successor: Nvidia

Prije bih rekao: 3dfx != 3dfx V 3dfx == Nvidia

 

15 godina
online
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Niste napomenuli da ce ULMB ipak biti rezerviran za GSYNC monitore
Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
lovac82 kaže...
Niste napomenuli da ce ULMB ipak biti rezerviran za GSYNC monitore

"Ulmb" ima 10 drugih naziva ovisno od proizvodaca monitora, nema to veze s ikakvim gsyncom i rezervacijama.lp

Intel Core™ i7 Forever
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
lovac82 kaže...
Niste napomenuli da ce ULMB ipak biti rezerviran za GSYNC monitore

 A tko bi trebao koristiti taj ULMB i za što? Evo neki dan nakon više od godine dana idem na svom g-sync monitoru probati ULMB ponovo (probao sam jednom kada sam kupio monitor). Kvaliteta slike sa ULMB je znatno gora nego kada je g-sync upaljen, samo je mračnija slika i imaš tearing...

15 godina
online
Nvidia - i kad ju volim, opet ju mrzim
Naravno da sam mislio na njihov vlastiti ULMB odnosno v2 koji je vezan za GYSNC monitore, mnogi drugi monitori uopce ne podrzavaju nikakvu vrstu anti montion blura ili koriste losije izvedve iste/slicne tehnologije.

Koristim ga ja po potrebi, kod igara kod kojih je nepodnosljiv motion blur, a gsync kod onih kod kojih je tearing nepodnosljiv...... neke se igre jednostavno vrte na stabilnih 100, 120 ili 200+ FPS, dok kod nekih FPS varira izmedu 45 i 75 (primjer). Samo se treba poigrati sa svakom igrom, emulatorom i sl. i odabrati ono najbolje, a to ne mora nuzno biti gsync kod igara koje nisu poznate po vecem padu FPS-a.
Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice