Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

poruka: 22
|
čitano: 6.078
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060".
16 godina
odjavljen
offline
Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

Ovi su totalno skrenuli s tim cijenama

Freak Show Inc.
 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

svaka generacija 100 baksa više

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060
Pa u rangu je sa gtx 1070ti ima malo vise fichera i to je to
AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

Čini mi se da moja GTX 1070 (non-ti) uskoro ipak treba zamjenu iako sam mislio da sam sa njom miran barem dvije generacije Nvidia GPU-ova...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060
A sto bi trebala zamjenu klokas je i imas preformanse 1070ti
AMD AntiBoy
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060
Friday kaže...

Ovi su totalno skrenuli s tim cijenama

 To se zove monopol. Sami su sebi konkurencija.

9 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060
Jack Sparrow kaže...

 To se zove monopol. Sami su sebi konkurencija.

 Još samo do sutra. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 9:37 (nonickname).
15 godina
offline
Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

budući da mi ne pada na mjesto gdje je većini pamet bacati lovu na ovakve bedastoće, povoljno usptupam svoje pravo na kupnju 2 kom. poštenom rudaru. pustolovi i alkoholičari prebrikani. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

Mislio sam preci na RTX jer trebam zamjenu ali stalno odgadam i mislim da cu ipak pricekat AMD Navi RX 3080 na 7 nm s tim da bi sa njom AMD bili konkurentni RTX 2070 prema nekim prognozama, a i da bude slabija bit ce isplativa za samo 250$ (+ Hrvatske cijene kod nas), a i sigurno ce biti overkill za 1080p/1440p jer jos ne mislim prelazit na 4K.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

Sa jedne strane konkurencije nema, a sa druge imaju ogroman visak Pascala kojih se trebaju rijesiti, a ostali im zbog propasti majnanja.

Mozda dobijemo i 6tu verziju 1060ice nakon ove sa gddr5x

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060
Kupnjom jeftinijeg FreeSync monitora sam se pretplatio na AMD za dogledno vrijeme.
A Nvidia se nek i dalje drži svojeg zatvorenog pristupa prema kupcima...
scientia est potentia
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060
Ajar kaže...

budući da mi ne pada na mjesto gdje je većini pamet bacati lovu na ovakve bedastoće, povoljno usptupam svoje pravo na kupnju 2 kom. poštenom rudaru. pustolovi i alkoholičari prebrikani. 

 Pridružujem se ovome te isto ustupam pravo na svoje dvije kartice nekome. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060
alien kaže...
Kupnjom jeftinijeg FreeSync monitora sam se pretplatio na AMD za dogledno vrijeme.
A Nvidia se nek i dalje drži svojeg zatvorenog pristupa prema kupcima...

 Nvidia je pocela podrzavati neke Freesync monitore.

6 godina
offline
Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

Ne znam ekipa, evo gledam vani, maloprije je padao snijeg, sad je oblacno... Trebat ce nam svima jedan RTX ovu zimu da sunca vidimo jer na kraju krajeva, zelite li imati lijepe zrake sunca ili 3 obroka dnevno?

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

obnevidia dabog da!

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

Koliko vidim po prvim recenzijama u rangu je s gtx1080,te je vegu64 prestigla..tako da po meni je čak i pomalo opravdana cijena...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

Iskreno ni nije tako losa, koliko sam mislio da ce biti ali usrat ce je sa onim glupostima od 3,4gb gddr5,x,6

Smijurija pa 5+ godina stare grafe za nizu launch cijenu su imale 3gb vrama (hd 7950/7070), koliko god nekom to blesavo zvucalo ali taj vram je bitan za ljude koji ne mjenjaju komponente svakih 20mj, vidi kako ona gtx 770, strasno dobra grafa ali 90% ljudi kupilo 2gb, ja sam imao do prije 1 i pol godine 2gb i imao priliku vidjeti razliku sa 4gb, razlika je bila velika u nekim aplikacijama.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 19:51 (LepiSladja).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060
O_O_O kaže...
alien kaže...
Kupnjom jeftinijeg FreeSync monitora sam se pretplatio na AMD za dogledno vrijeme.
A Nvidia se nek i dalje drži svojeg zatvorenog pristupa prema kupcima...

 Nvidia je pocela podrzavati neke Freesync monitore.

 Nvidia ce navodno od slijedeceg drivera podrzavat sve Freesync monitore, oni koji nece automatski bit podrzani (nisu prosli cerftifiranje) moci ces rucno forsirat u driverima.

15 godina
offline
Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

Smjestila se između 1070ti i 1080, eto baš nam je nedostajalo da se popuni to mjesto.Sad smo mirni.

 

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_RTX_2060_Founders_Edition/33.html

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060
dery kaže...

Smjestila se između 1070ti i 1080, eto baš nam je nedostajalo da se popuni to mjesto.Sad smo mirni.

a zašto kupovati stare serije koje su još uvijek skuplje u trgovini kad za manje love uzmeš novu seriju

da ne spominjemo dlss kojeg 1070ti i 1080 nemaju i s kojim 2060 ode daleko iznad njih - link

11 godina
neaktivan
offline
Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060

as they said, it's just works 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nvidia je službeno predstavila RTX-icu 2060
Friday kaže...

Ovi su totalno skrenuli s tim cijenama

Jesu ali kada se skontaš da je 8800GTX (Na naslovnici BUG-a bila sa natpisom "Najbrža grafička kartica na svijetu", ili tako nekako) bio upravo ovakve cijene, ako ne i skuplja.. i sad tko je ostao na onim malim 19" ili 22" monitora, po istoj toj cijeni može sada igrati igre koje su se skoro približile filmskim CGI uradcima... nekako dođe ti na isto.

 

A to što su nam se zahtjevi povećali na 4K monitore, pa 144Hh osvježenje... je sasvim druga priča.

 

Jer lično ja, najbolje godine pamtim upravo na onim starim monitorima konkretno zna se šta je to: Unreal, UT, Half-Life, Half Life 2, Age of Empires... današnje igre su da-bog-sačuva.
Kažu "akciona igra".. pa koja to igra nema akcije u sebi. Prije se znalo tačno FPS (popgled iz prvog lica), TPS (pogled iz rećeg lica), RTS. (Real Time Strategy) i RPG (koji u početku i nije baš bio jasan). Sad kao što rekoh da-bog-sačuva. Eto nakon WOrld in Conflict još uvijek bolja strategija nije izdata.


A o Unralu 2 i Half-Life da i ne govorim... mislm da su to jedine dvije igre koje su pružale iskustvo igranje igre kao gledanje filma. Sjećam se recenzije Unreal 2 u Bug-u kada je onaj recezent rekao za onu jednu fazu: "stao sam, otišisao sam po pivo i gledao u prizor mosta na koje pada snijeg".

 

Half Life 2: Epizoda 2 je sex... zadnji dio borbe sa onim tonožcima kroz onu džinovske šume i proplamke... uh...

 

... ne smijem dalje.. nostalgija je prejaka. 

Because anything Korea does, Japan does it better.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice