O domaćem tržištu developera i svojoj investiciji

poruka: 2
|
čitano: 2.044
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "O domaćem tržištu developera i svojoj investiciji ".
14 godina
offline
O domaćem tržištu developera i svojoj investiciji

konačno dobra epizoda 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
O domaćem tržištu developera i svojoj investiciji

Eh, dugo sam očekivao, želio, te napokon dobio Car u jednu kraljevsku emisiju kao što je Star Tech. Još je drPetric nosio Kralja R'nR, tako da smo gledali u ovoj emisiji tri aristokrata svaki u svojem fahu, te mogu zaključiti da je Star Tech aristrokratska emisija.



Car mi je vrlo inspritivan primjer mladog čovjeka koji je ostvario sve svoje snove, praktički iz ničega sve svojim trudom i zalaganjem. Danas roka na svjetskoj sceni, te ima preko 100 ljudi pod sobom. Dela na dva kontitenta, te to radi na najbolji mogući način.

Drago mi je što podržava mlade ljude čije vrijeme, tek dolazi i što KA kao grad pametnih ljudi postaje sve više prepoznat na svjetskoj sceni kao rasdnik velikih ljudi, vizonira koji mjenjaju svijet. Car danas, Albert sutra...uz malu pomoć BUG.
KA mi je blizak kao grad, jer mi je to i rodni grad moje majke. A, i KA je između ostalog i Dinamov grad. Nitko me nije napao dok sam furao jaknu sa dinamovim grbom na sebi...

Infinum je jako zanimljiva firma koja je isto tako nedavno plasiral odličan video gdje su spojili staru gardu sa mladim snagam gdje su prikazali kako se nekada radilo u odnosu na ovo suvremeno doba.

Ponosna radnička klasa.



Hvala, BUG i drPetric na ovom odličnom video, jer sam baš žarko želio da Tomislav dođe u našu omiljenu emisiju kao što je Star Tech.

ST show od kompjuteraš za kompjuteraše. Volim to!

Ovo se epizode kao i one sa D.Pavlešićem ne gledaju samo jedom, nego više puta jer su veoma zanimljive motivacijske svim onima koji žele ostvariti napredak na svojem polju kao kompjuterskih stručnjaka.

Lajkam!
Živjeli, ljudi!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice