Objavljen video s crash testova Rimčeve nove uzdan

poruka: 10
|
čitano: 3.885
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljen video s crash testova Rimčeve nove uzdan".
16 godina
offline
Objavljen video s crash testova Rimčeve nove uzdan

Mmmm.. once, there was a c_two..

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Objavljen video s crash testova Rimčeve nove uzdan

Ja inace obozavam gledati te crash testove. Ovo je bezveze...

Freak Show Inc.
 
4 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Objavljen video s crash testova Rimčeve nove u
Znači, više nemaju auta za prodati. ;)
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
2 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Objavljen video s crash testova Rimčeve nove uzdan

Ja se evo smijem već 15 minuta zbog ovog njihovog rusko-engleskog :D :D Pa zar nema nitko da bolje priča engleski u cijeloj firmi? :D

 
0 8 hvala 0
16 godina
offline
Re: Objavljen video s crash testova Rimčeve nove u
Weqsla kaže...

Ja se evo smijem već 15 minuta zbog ovog njihovog rusko-engleskog :D :D Pa zar nema nitko da bolje priča engleski u cijeloj firmi? :D

 inace su talijani i brazilci (ljudi koji pricaju u videu) nadaleko poznati po svojim ruskim naglascima

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
7 godina
protjeran
offline
Objavljen video s crash testova Rimčeve nove uzdan

0:50 - kiss figurica (Gene Simmons "The Deamon")

2:03 - 2. put

 

Jedino dobro u tom videu :)

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Objavljen video s crash testova Rimčeve nove uzdan

Hehehehehehehhehehehehehehhehe

Fkt you must trust us.

Nego kaj nebi bilo bolje posto je hrvatska firma jel da bude onda ime i prezime Hrvata koji to objasnjava. Na ponos male drzavice. 

 

Nego prije nego pocne Flame,sve je to rigorozno skupo pogotovo za malu firmu. Svaka cast sto su napokon to napravili. Ali sad cekanje na produkcijski model.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 15:19 (Kolacic).
 
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Objavljen video s crash testova Rimčeve nove u
Kolacic kaže...

Ali sad cekanje na produkcijski model.

 

 

Nema cekanja, proizvoditi ce jedan automobil tjedno, a prvi produkcijski model isporucuju pocetkom 2020. godine, od 3:27 na videu:

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Objavljen video s crash testova Rimčeve nove u

Kaže članak će proces homologacije trajati 3-4 godine, a tek nedavno je bila vijest da je počeo. Znači li to da će isporuka krenuti prije nego završi homologacija?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
4 godine
protjeran
offline
Re: Objavljen video s crash testova Rimčeve nove u
MrBlc kaže...

Kaže članak će proces homologacije trajati 3-4 godine, a tek nedavno je bila vijest da je počeo. Znači li to da će isporuka krenuti prije nego završi homologacija?

 

Ne znam.

 

Mate Rimac u videu kaze da prvi produkcijski model isporucuju pocetkom godine Gospodnje 2020.

 

Buduci da znamo da je jos 2018., odmah nakon predstavljanja rasprodano svih 150 primjera Concept Two konceptnog automobila:

 

U SVETOJ NEDELJI OTVARAJU ŠAMPANJAC: Planulo svih 150 primjeraka modela C_Two ukupne vrijednosti 255 milijuna eura!

 

https://www.jutarnji.hr/autoklub/aktualno/u-svetoj-nedelji-otvaraju-sampanjac-planulo-svih-150-primjeraka-modela-c_two-ukupne-vrijednosti-255-milijuna-eura/7185876/

C_Two rasprodan, Rimac u samo tri tjedna prodao 150 primjeraka novog bolida

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ctwo-rasprodan-rimac-u-samo-tri-tjedna-prodao-150-primjeraka-novog-bolida/1035378.aspx

 

Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju superautomobila C_Two, tvrdi voditelj prodaje

 

https://www.bug.hr/elektricna-vozila/rimac-vec-rasprodao-cijelu-planiranu-proizvodnju-superautomobila-c_two-tvrdi-3550

 

Po ovome sto je u clanku koji je bug.hr objavio, da ce homologacija trajati jos 3-4 godine, to bi znacilo da ce kupci dobiti auto tek 2022. ili 2023. godine, a kupili su auto 2018. godine (iako se u financijskim izvjescima ne vidi niti jedan kupac, pa cak niti jedna kapara.) A uz to sam Mate Rimac je kao sto mozemo vidjeti u videu, javno izjavio da produkcijski model isporucuju pocetkom 2020. godine.

 

Takodjer, ovom prilikom bi zamolio clana Jakovp, ociglednog Rimcevog fanboya, kojem ili ne odgovara to sto je Mate Rimac izjavio ili mu ne odgovara sto sam podsjetio na to sto je Mate Rimac izjavio, da mi se skine s one stvari. Unaprijed hvala.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice