Objavljeni sistemski zahtjevi za Anthem

poruka: 9
|
čitano: 2.670
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljeni sistemski zahtjevi za Anthem".
15 godina
offline
Objavljeni sistemski zahtjevi za Anthem

Volio bih da se varam... ali i ovaj Anthem mi smrdi na još jedan flop.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za Anthem
mrsmith kaže...

Volio bih da se varam... ali i ovaj Anthem mi smrdi na još jedan flop.

 Yep.. izgleda kao Andromeda s letenjem.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za Anthem
mrsmith kaže...

Volio bih da se varam... ali i ovaj Anthem mi smrdi na još jedan flop.

Ima puno $ranje igrica koje su postale hit. Gledaj samo kako se tebi sviđa i jel uživaš, njihov flop u financijama te ne zanima.

 

Btw zahtjevi su čudno normalni, napokon optimizacija, jer grafika skroz okej izgleda?!

coffe,coffe,coffe.....
9 godina
offline
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za Anthem
Ova igra ce tako podbaciti. Strpao bih ju u koš s falloutom 76, Destiny 2 i SW Battlefront. Nisam nigdje procitao , ima li mikrotranksacije? Posto se radi o Ea sigurno ce ih biti.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Objavljeni sistemski zahtjevi za Anthem

Ovo je još jedan dosadni 'MMO shooter' i bit će isto smeće ka i ono što su nedavno dijelili besplatno AKA Destiny 2.

 

Očekujem mikrotransakcije, grindanje do besvjesti sa debilnim zadacima tipa skupljaj neki k*rac i donesi ih naručitelju, nastavi niz ......

 

 

 

Šareni artikal, karton i plastika
Crven, zelen, žut, kupuj kao lud
Šareni artikal, lip san ka slika
Nije bitna kvaliteta, samo etiketa

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Objavljeni sistemski zahtjevi za Anthem

Kako pod 'preporučenu konfu' mogu biti strpane GTX 1060, RTX 2060 i RX480? Pa RTX 2060 je miljama jača od ove dvije...

 

Ja sam probao alphu na sat vremena, fakat se nema tu kaj tražiti. Napucavanje je dosadno, nema nikakve satisfakcije, a letenje nisu mogli lošije napraviti, ozbiljno ja sam ostao šokiran. Jedina pozitivna stvar je grafika i level design.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Objavljeni sistemski zahtjevi za Anthem

Ovo se vidi da će biti loše s kilometra.  Čim sam vidio prvi gameplay demo, sve je bilo jasno. 

Baš katastrofa na što je Bioware spao. Sam IP i koncept mi je cool, ali izvedba je posve mlaka u smislu gameplaya - vođenje za rukicu, super lagani neprijatelji, itd...

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Objavljeni sistemski zahtjevi za Anthem

Uobičajeno za današnje igre, nema više potrebe za čuđenjem. Čudim se kad izađe nešto vrijedno igranja.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Objavljeni sistemski zahtjevi za Anthem

Je*o im TPS sve po redu, pa ne prave igricu za konzolu.


I ti Mateja čitaj uzmi malo staru arhivu Bugova (onu od prije 15 godina i stariju) pa vidi kako su se tekstovi pisali. Čuj spoj TPS-a i Akcijske igre.. šta to u FPS-u ili nekoj bilo kojoj makljaži nema akcije?!?!

Oooooj matero draga... Ako nekome nije mrsko i ako zna nek mi nađe u kojem Bugu je bio opis Dragon Age: Inquisition, treba mi taj članak ponovo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice