Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće o NL

poruka: 32
|
čitano: 9.878
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće o NL".
6 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Toliko godina im je tribalo a Djuro to sve objasnio još prije 30 i sitno godina

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Za ovu histeriju je najviše kriv hollywod... Eto po njima jadni vanzemaljci moraju ratovati sa zemljanima oko resursa a s druge strane 99% planeta u galaksiji je nenaseljeno i samo nevino čeka da ih se izrudari

Šta to zemlja ima a da stotine milijardi drugih planeta u galaksiji nema... Jedino ljudsku glupost

Inače za dobiti kvalitetnu amatersku fotografiju "nlo" u uvjetima mraka bi tribalo opreme u vrijednosti 10000$...I pored toga biti na pravom mjestu i trenutku
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2021 14:45 (HCMAA).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće o NL

Ljudi jednostavno nisu mentalno spremni, pametna odluka. Mislim da je to konsenzus i sa Rusima da se ništa ne objavljuje. 

Moj PC  
3 2 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Ne znamo jel postoje vanzemaljci.

Ali zna se ovo: Čovjek bi pokušao zajebati vanzemaljce.

Da Bog postoji, opet bi ga čovjek pokušao zajebati.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2021 15:14 (Theophilus Ruy).
 
3 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Kongres će dobiti "malo" drugačiji izvještaj koji neće biti dostupan za javnost. Sve je rečeno!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
MasterOdisasteR kaže...

Ljudi jednostavno nisu mentalno spremni, pametna odluka. Mislim da je to konsenzus i sa Rusima da se ništa ne objavljuje. 

 Ne samo sa Rusima tu su i Kinezi, očekivano treba održat svjetski poredak/biznis/profit itd. "Ako malo padnu burze, bit če blago rečeno velikog sranja".

 

Vezano za moj raniji post, od te tri opcije "za javnost" nisu konkretno izabrali niti jednu.Zaključak je onako, ovisnik ne želi priznati da je ovisnik ili niti vidim niti čujem, iako svi znamo da nekaj ne štima.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-vojna-organizacija-koja-prati-nlo-aktiv/276804.aspx?page=0&jumpto=6169612&sort=asc&view=flat

 

Hesdalen čudesa da ne spominjem, eto još čekam da netko objasni kakav je to leteči objekt kojeg vidi radar, ali taj objekt ili letalo eto ne vidi golo oko.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-mornarica-objavila-sluzbene-snimke-nlo/275126.aspx?page=0&jumpto=6119957&sort=asc&view=flat

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2021 15:03 (rambox).
15 godina
offline
Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće o NL

mislim (= radim bez alata ) kako je jedino bitno što amerika misli o letećem posuđu i njegovu sadržaju te poduzima u tom smislu. ostatak svijeta ionako ne postoji pa nema veze. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Zanimljivo je da su slike i snimke NLOa UVIJEK mutne i nikakve. Jedva se nešto nazire na njima. I to su onda odmah vanzemaljci 😂😂😂😂😂
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2021 16:06 (dankodr).
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće o NL

Javnost dobije jedan izvještaj, Kongres drugi, a treći izvještaj ostaje tajna i za Kongres, osim za uži krug ljudi. Pa ti čekaj šta će ti vlada reći.

Izvještaj je idealan: ne potvrđuje, ne negira, a traži dodatna sredstva. Narod ne zna na čemu je, Kongres je dobio neke natuknice, a zna ko treba da zna. Onaj ko "ne zna" šta je to, traži dodatno financiranje, i vjerovatno mora gazdi dati nešto čvršće od "ne znam šta je to" da bi gazda imao utisak da novac daje u nešto šta se isplati i u nekog ko se isplati.
Da bi se negiralo, morali bi znati šta je to onda, znači to više ne bi bio NLO nego ILO, i da pokažu kako su došli do tog zaključka.

Da bi se potvrdilo, onda se ulazi u opasnost urušavanja sistema vjerovanja o tome šta je ovaj svijet, bilo za teistu ili ateistu, a onda u opasnost urušavanja sistema općenito (mada to je možda i prenapuhano, zbog ignorantnosti ljudi, ali postoje takvi stavovi).

Dakle, istinu bi morao reći neko koga boli briga kakve će to posljedice izazvati na burzi itd.
I vidimo da su neki ljudi sretni idejom da postoje vanzemaljci, a neki da ne postoje, pa zašto im oduzimati tu sreću? I možda opterećavati ih novim pitanjima i problemima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2021 17:16 (Mad-Max-X).
 
5 1 hvala 1
7 godina
offline
Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće o NL

Baš gledam neki dan, Photonicinduction se vratio na Youtube, sad opet počinje naglo povećanje broja viđenja NLO-a 

 

 

Kruha i igala...
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Ti meterološki baloni su postali sve drskiji. Neki navodno čak i uzvračaju vatru.
 
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Kako ste vi naivni. Zbilja mislite da će se najveća tajna čovječanstva dati vama na pladnju da serete po njoj na forumima? Iako je nerazumno da je to najveća tajna. To je kao da me netko pokušava uvjeriti da susjed u mom ulazu vrata do mojih ne postoji. Uvreda za inteligenciju! A opet, čini se da je većina ljudi ipak glupa. A takvim ih je učinila, vjera, politika i školstvo. Ljudi ne razmišljaju svojom glavom već žele da ih netko vodi, ma koliko glup bio. Samo da oni ne moraju donositi odluke. Jer donijeti odluku za sebe je najteža stvar u životu!
Moj PC  
7 3 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Najviše tih UAP je zabilježeno u posljednjih par godina, (zato jer su prijave UAP tada formalizirane)

Većina ili svi UAP se javljaju blizu terena za obuku i testiranje.

Ima više različitih tipova UAP, i svaki tip zahtjeva posebno objašnjenje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2021 19:23 (Theophilus Ruy).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće o NL

...ovaj covjek se dosta kuzi i prati to sve...

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
5 2 hvala 0
11 godina
offline
Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće o NL

Šok za gutača SF literature i pokretnih slika bio bi da smo jednog dana mi prva cvilizacija koja je u stanju tumarati okolo i posjećivati one manje razvijene.

Umjesto prosvjetljenja i napretka - Vuco, kurve, janjetina.

Jooooj!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće

Jedan od rijetkih YT kanala koje redovito pratim

13 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
ludizao kaže...
HCMAA kaže...
Inače za dobiti kvalitetnu amatersku fotografiju "nlo" u uvjetima mraka bi tribalo opreme u vrijednosti 15000€ pa nadalje...I pored toga biti na pravom mjestu i trenutku

 

Ne treba nam naročito kvalitetna amaterska fotografija nego bilo kakva, za što je sasvim dovoljan i mobitel. Do dana današnjeg ne postoji niti jedna snimka ičega što bi moglo predstavljati tehnologiju naprednije civilizacije u posjetu Zemlji. Slika u prilogu nije kvalitetna pa se na njoj sve dovoljno jasno vidi. Neka g. Očevidac s pričom 'letio mi je UFO iznad auta' napravi jednu takvu "lošu" fotku i nitko mu neće zamjeriti.

 postoji bezbroj visokopozicioniranih vojnih duznosnika i pilota koji su svjedocili o bliskim susretima nlo-a a koji nemaju nikakvu povijest bolesti a pritom se radi o vrhunskim profesionalcima koji moraju i vise nego jako dobro znati o cemu pricaju,samo je druga stvar sta postoji puno fejk slucajeva i određenih struktura koji se svim silama trude to sve osporit,naravno iz logicnih razloga, sto se tice snimaka samih nlo-a to je sve vise manje u rukama nadleznih sila no daleko od toga da ne postoje prave snimke..da ne pricam koliko dokaza i interpretacija istih opisa nlo-a koje se danas vidaju ima kros povijest...po meni je to sve nemoguće ospirit i zato je doslo sluzbeno priznanje pentagona o nlo-ima kad su shvatili da vise nema smisla toliko muljat

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće o NL

Ne kužim što bi to epohalno promijenilo da stupimo u kontakt s vanzemaljcima?

Kad nađu gorilu u prašumi ili inteligenrnu hobotnicu u dubini mora, nikog nije briga.

Ali da istu takvu životinju nađu na drugoj lokaciji, jako bi ih bila briga?

Postaje bitno "Oklem si ti, jeli, jesi naš ili nisi?" Koja glupost.

 

A što ako su 2-3 puta pametniji od nas?

Pa smo svi mi u odnosu na njih kao neki primati, gorile.

To je isto kao da pričaš s čovjekom koji ima IQ 220. Sjedio i pričao, lijepo, ali ništa sad da bi se nebo i zemlja preokrenuli.

Nekako previše očekujemo od stvari koje su ajmo reći prirodne i obične. Čudimo se "k'o pura dreku".

 

A što ako imaju tehnologiju koja bi nam pomogla?

E, tu je već prava korist, odnosno razlika koju bi to moglo donijeti.

 

Ili sukob s njima, da mi njih ili oni nas napadnu zbog bilo kojeg razloga - to bi bilo loše.

A kakvi smo ratoborni, nije nemoguće. Evo narod napada drugi narod da mu otme naftu, vodu ili novce. Lopovi se organiziraju u cijele države da potlače druge države.

 

Amazonska prašuma usisava enormne tone CO2 iz atmosfere, ugradi ugljik tj. C u stablo i ispušta kisik (O2) koji dišemo,

a horda ljudskih divljaka nemilosrdno siječe tu prašumu koja nam svima daje kisik. I natječu se tko će brže posjeći u jednom danu što veću količinu stabala.

Da sam ja vanzemaljac, majketi, mislio bi da su ovdje još nerazvijeni primati koji su se nekako domogli struje.

Idi i radi nešto korisno!
 
11 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Keso kaže...

Ne kužim što bi to epohalno promijenilo da stupimo u kontakt s vanzemaljcima?

Kad nađu gorilu u prašumi ili inteligenrnu hobotnicu u dubini mora, nikog nije briga.

Ali da istu takvu životinju nađu na drugoj lokaciji, jako bi ih bila briga?

Postaje bitno "Oklem si ti, jeli, jesi naš ili nisi?" Koja glupost.

 

A što ako su 2-3 puta pametniji od nas?

Pa smo svi mi u odnosu na njih kao neki primati, gorile.

To je isto kao da pričaš s čovjekom koji ima IQ 220. Sjedio i pričao, lijepo, ali ništa sad da bi se nebo i zemlja preokrenuli.

Nekako previše očekujemo od stvari koje su ajmo reći prirodne i obične. Čudimo se "k'o pura dreku".

 

A što ako imaju tehnologiju koja bi nam pomogla?

E, tu je već prava korist, odnosno razlika koju bi to moglo donijeti.

 

Ili sukob s njima, da mi njih ili oni nas napadnu zbog bilo kojeg razloga - to bi bilo loše.

A kakvi smo ratoborni, nije nemoguće. Evo narod napada drugi narod da mu otme naftu, vodu ili novce. Lopovi se organiziraju u cijele države da potlače druge države.

 

Amazonska prašuma usisava enormne tone CO2 iz atmosfere, ugradi ugljik tj. C u stablo i ispušta kisik (O2) koji dišemo,

a horda ljudskih divljaka nemilosrdno siječe tu prašumu koja nam svima daje kisik. I natječu se tko će brže posjeći u jednom danu što veću količinu stabala.

Da sam ja vanzemaljac, majketi, mislio bi da su ovdje još nerazvijeni primati koji su se nekako domogli struje.

 

Promijenilo bi se doslovno sve.

Ako su tolike promjene zbog glupog koronavirusa,

Što bi tek napravili inteligentniji oblici života. 

6 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Mad-Max-X kaže...

Javnost dobije jedan izvještaj, Kongres drugi, a treći izvještaj ostaje tajna i za Kongres, osim za uži krug ljudi. Pa ti čekaj šta će ti vlada reći.

Izvještaj je idealan: ne potvrđuje, ne negira, a traži dodatna sredstva. Narod ne zna na čemu je, Kongres je dobio neke natuknice, a zna ko treba da zna. Onaj ko "ne zna" šta je to, traži dodatno financiranje, i vjerovatno mora gazdi dati nešto čvršće od "ne znam šta je to" da bi gazda imao utisak da novac daje u nešto šta se isplati i u nekog ko se isplati.
Da bi se negiralo, morali bi znati šta je to onda, znači to više ne bi bio NLO nego ILO, i da pokažu kako su došli do tog zaključka.

Da bi se potvrdilo, onda se ulazi u opasnost urušavanja sistema vjerovanja o tome šta je ovaj svijet, bilo za teistu ili ateistu, a onda u opasnost urušavanja sistema općenito (mada to je možda i prenapuhano, zbog ignorantnosti ljudi, ali postoje takvi stavovi).

Dakle, istinu bi morao reći neko koga boli briga kakve će to posljedice izazvati na burzi itd.
I vidimo da su neki ljudi sretni idejom da postoje vanzemaljci, a neki da ne postoje, pa zašto im oduzimati tu sreću? I možda opterećavati ih novim pitanjima i problemima.

Kakve natuknice je dobio Kongres? Koji sistem vjerovanja ima ateist?

8 godina
offline
Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće o NL

I opet će sve ostati isto ... za neke,poput mene  svemirci nas ne posjećuju,  ... za neke svemirci su na Zemlji,otimaju,seciraju,prave hibride i ostali bullshit koji  ide uz to !

Show se nastavlja !

waaagh ;
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
To što su objavili bolje i da nisu jer sve što su rekli zna se godinama.Naravno tek ako nađu živu stanicu na Marsu onda će i objaviti da postoji život van zemlje. Do tad će izmišljat priču kako još nema potvrda čiji su to leteći objekti još uvjek za javnost priča stoji da je od rusa Kineza itd...
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Zanimljivo, ista ekipa koja ne vjeruje u koronu i cijepljenje vjeruje u vanzemaljce i zavjere oko zataškavanja. Ma tko bi to očekivao.😁
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
7 2 hvala 0
12 godina
offline
Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće o NL

Vidio trokutasti NLO prije 20 god., šteta što nije bilo mobitela s kamerama kao danas ali opet ništa posebno se ne bi vidjelo i ako je bio prolazio iznad glave jer je bilo po noći. Kamuflaža jako slična olujnim oblacima, bolestan osjećaj je vidjeti kako ogroman predmet lebdi brzinom malo bržeg hoda i to sve radi nečujno.  

 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Prije uru vrimena sidin isprid kuće i gledam noćno nebo... Onih 50 zvijezda što je vidljivo iz centra grada... Na sekundu okrenem glavu u desnu stranu i krajičkom oka vidim iznenadni bljesak i svjetlosni trag

Za neke to bi bio NLO... Za mene METEOR:)

99.5% trenutnih mobitela dostupnih zemljanima u djepu je u noćnim uvjetima za Hura(c)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
HCMAA kaže...
Prije uru vrimena sidin isprid kuće i gledam noćno nebo... Onih 50 zvijezda što je vidljivo iz centra grada... Na sekundu okrenem glavu u desnu stranu i krajičkom oka vidim iznenadni bljesak i svjetlosni trag

 Ja sam nešto iza 23h vidio jedan vrlo svjetao i širok, a kratak trag. Na zapadu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
neaktivan
offline
Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće o NL

Pa naravno da neće priznati jer još nismo kao čovječanstvo spremni na globalnoj razini za to famozno priznanje. Nije da ne postoje i da nisu među nama ali kako bi' Ameri rekli treba biti "low profile" a ne ići "fully retarded".

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2021 12:07 (Igor150).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Malo bliže JZ je ovaj bio...visina u odnosu na moj položaj je bila oko 55°ako uzmem da je 0° pod...valjda nam je kuća na oko 10-15 metara nadmorske...čudno da kad vidiš imaš osjećaj kao da je na dohvat ruke

Šta se tiče NLO-a...brzina svjetlosti konačna brzina:(.... udaljenosti nepojmljive našem mozgu... vjerojatno jednostavnog života ima dosta po svemiru...ali za tehnološku civilizaciju potrebno je stvarno previše toga da se poklopi...većina tih civilizacija je na razini nas od prije 2000 godina

Bez vode kao medija za odvijanje kemijskih procesa ne ide A opet bez kopna nema tehnologije...U našem slučaju 20% samo kopno...A samo prije 500 godina civilizacije na Američkom kontinentu nisu znale za kolo

Za tehnološku civilizaciju onu koja je u stanju putovati po svemiru potrebno je stvarno dosta toga...mi na Zemlji imamo sve kemijske elemente iz tablice...Šta vridi inteligencija na nekom planetu ako im planet nema kemijske elemente za određene stvari
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
9 godina
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Visak kaže...
Zanimljivo, ista ekipa koja ne vjeruje u koronu i cijepljenje vjeruje u vanzemaljce i zavjere oko zataškavanja. Ma tko bi to očekivao.😁

 trolas ili imas kakve egzaktne rezultate nekvog relevantnog ispitivanja?

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljeno je dugoočekivano američko izvješće
Zemljanin kaže...
Visak kaže...
Zanimljivo, ista ekipa koja ne vjeruje u koronu i cijepljenje vjeruje u vanzemaljce i zavjere oko zataškavanja. Ma tko bi to očekivao.😁

 trolas ili imas kakve egzaktne rezultate nekvog relevantnog ispitivanja?

 Primjećujem trendove tu na forumu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice