Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a stiž

poruka: 13
|
čitano: 5.828
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a stiž".
13 godina
offline
Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a stiž

Eto, baš mi neki dan stigle 2 i to ne za mene nego za poklone. Idealno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a

Di si kupio? Tražim opciju da ne platim carinu/porez a da je što jeftinije.. Ako si nedavno kupio da ne trošim pol sata na istraživanje webshopova s kineskom robom jer vidim da cijena jako varira. :)

Welcome my son...
16 godina
offline
Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a stiž

Da li netko zna koliko se covjek moze pouzdati u tocnost otkucaja srca preko ove narukvice?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a
Ja sam naručio 2 preko AliExpress-a i cijena jednog je oko 26-30 dolara. Ni jedan mi nije zapeo na carini
13 godina
offline
Re: Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a
zv'jer2 kaže...

Di si kupio? Tražim opciju da ne platim carinu/porez a da je što jeftinije.. Ako si nedavno kupio da ne trošim pol sata na istraživanje webshopova s kineskom robom jer vidim da cijena jako varira. :)

 https://www.aliexpress.com/store/product/IN-STOCK-2018-New-Original-Xiaomi-Mi-Band-3-Smart-Bracelet-Black-0-78-inch-OLED/2134163_32881484945.html?spm=2114.12010608.0.0.50437a78yekW2w

 

Ispalo cca 170kn s dodatnim wrist wrapom i zaštitom, došlo za 2 tjedna

16 godina
offline
Re: Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a
zv'jer2 kaže...

Di si kupio? Tražim opciju da ne platim carinu/porez a da je što jeftinije.. Ako si nedavno kupio da ne trošim pol sata na istraživanje webshopova s kineskom robom jer vidim da cijena jako varira. :)

 

 https://www.chinaimportal.com/blog/customs-taxes-importing-china-ultimate-guide/

5 godina
neaktivan
offline
Re: Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a
Nije loša, mjeri korake, spavanje, otkucaj srca, potrošene kalorije ,kao i neke jednostavnije aktivnosti koje mozete pratiti preko aplikacije poput brzog hodanja, bicikle ,trčanja i slično (zasada ne podrzaje tezinske vjezbe i slicno).Baterija izvrsna! Jedina veća zamjerka je sto je na kineskome jeziku i sto ga je gotovo nemoguće promjeniti (pronasao sam apk koja ga stavi na engleski ali svaki put kad uđete u orginalnu aplikaciju poništi ga i vrati na kineski). Ne smeta toliko pri koristenju ali estetski nije lijepo . Nadam se novom updatu da to popravi, sve drugo je za 5.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a
dd.inc kaže...

Da li netko zna koliko se covjek moze pouzdati u tocnost otkucaja srca preko ove narukvice?

 Mjeri relativno točno sve dok ti se ne uznoji ruka (Mi2). Sumnjam da su nešto puno poboljšali i novoj verziji.

I'm silicon-based life-form
7 godina
offline
Re: Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a

Nisu, to je krajnji domet ovakve tehnologije, nemoguće je dobiti točno mjerenje na taj način.

 

 https://en.m.wikipedia.org/wiki/Photoplethysmogram

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 9:53 (fer-de-lance).
9 godina
offline
Re: Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a
Meni je stalno na engleskom jer je mobitel na engleskom, čim se promjeni na bilo koji drugi jezik bude na kineskom. Ja sam ga uzeo zbog "boljeg" zaslona od onog na mi band 2. Na suncu je beskoristan, ništa se ne vidi. Uzet ću honor band 4 jer ima puno bolji zaslon u boji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a stiž

Pocophone i mi band3 nfc inacica GeeGee. Ako me razumijete.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a

Kako si riješio to sa promjenom jezika? Ne mogu to promjenit nikako ://

 

Vlado
6 godina
offline
Re: Odlična prodaja Xiaomi Mi Band 3 narukvice, a
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice