Održana prva BugTV premijera

poruka: 11
|
čitano: 3.476
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Održana prva BugTV premijera".
7 godina
offline
Održana prva BugTV premijera

highlights:

slika

 

...i, ...za sotončić sukobi u svijetu

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Održana prva BugTV premijera

Postoji li iritantnija osoba na ovom svijetu od Ivana Šarića? Brate mili...ako ništa eto barem nije sjeo u onom Matrix kaputu.

origin: mrxa
 
6 8 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Održana prva BugTV premijera

cringe

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Održana prva BugTV premijera

De kad budete instalirali te kamere po kućama stavite jednu i kod Šarića.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Održana prva BugTV premijera

Šarićeva usporedba cijene sladoleda od 2.5kn nekad i 8kn danas samo govori da od njega ništa vezano za Bitcoin (a i općenito financije) ne treba uopće shvaćati ozbiljno. Ako ne razumije koncept inflacije onda ne znam zakaj mu se daje prostora za njegovo mišljenje..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Održana prva BugTV premijera

gledal sam vas do pola a onda premotal na kraj jer mi je opako na jetra išel šarić per se i stalnim upadanjem u riječ svima i svakome. kućni odgoj? hipertrofirani ego? supstance? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 16:15 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Održana prva BugTV premijera

sad me još i više zanima da Oleg bude u talk showu

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Održana prva BugTV premijera
mrxa1 kaže...

Postoji li iritantnija osoba na ovom svijetu od Ivana Šarića? Brate mili...ako ništa eto barem nije sjeo u onom Matrix kaputu.

Moram priznati da je i meni onako na prvu bio malo iritantan, onda sam si dao truda i malo pogledao neke njegove nastupe i sada mi je super, moram priznati!

 

Ajmo Ivane! Ajmo Šariću!

 

\o/

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
10 godina
offline
Održana prva BugTV premijera

 

Super iskustvo. Premijera je bila baš prava. Kao neki film koji je baš po mojem guštu, a iznanađnje maksimalno.

Sviđa mi se ova forma, mada veliku većinu iz BUG radionice gledam na On Demand modu. Gledaš nešto već prije snimljeno i možeš pitati same bugovce što  te zanima u vezi toga. Cool je to.

 

Volim kada kompjuteraši spikaju o kompjuterskim temama. Bilo da se radi o Tech Radaru,  tjednom pregledu, Hard Reportu, Star Techu....sve što izlazi iz radionice BugTV je samo po sebi od srca ka srcu u dom svakoga kompjuteraša.

Kada imate neki temu broju, možete to dočarati čitateljima i na način da snimiti neki video vezan za temu broju. Npr., kod teme pametnih satova, može se pokoji sati predstaviti i u video formi. Nema veze ako će se sadržaj preklapati sa print izdanjem BUG-a. Uvijek je dobro utvrditi gradivo.

Slična stvar kada je i neka aktualna stvar u vezi tehnologije. Može se npr., snimiti kratki video u vezi toga sa strane bugovaca. Npr., tema sa Huawei-om i Amerikancima, pa dva bugovca brane suportne stajališta...

Gospodin Šarić je humorističan i zabavan, samo mu treba svaki gledatelj pružiti priliku da ga nasmije. Kaj se tiče samih bugovaca, oni kao i superheroji. Svaki ima svoju neku kvalitetu koja ga ističe u odnosu na ostale, a zajedno čine kompjutersku Justice League. Samo mora se znati bugovci nisu samo oni koji se vide, nego i oni koji su manje vidljivi. Na primjer kao Mario Baksa ili kao gđa. Vesna. Svi oni zajedno sa vidljvim dijelom BUG redakcije uz mrežu suradnika, čine BUG takvom kvalitetom koja rula nadmoćno.

 

Eh, kada sam čuo za slijedeći BFS tko gostuje, malo sam se začudio, ali sam onda shvatio da je to ta kvaliteta BUG koji u duhu slobode, bratstva i jednakosti može spojiti na prvu pogled nespojive stvari - velečasnog i seksologiju. BFS je mjesto gdje doista i zaista žive ideali demokracije, ljudskih prava i tolerancije. Antifašizam na djelu u svojoj maksimalnoj ljepoti. 

Drugi neka uče od BUG-a.,.....

 

Otkažite sve obaveze, uzimite godišnji ili odite na bolovanje, jer tko jednom probra biti na BFS taj se uvijek vraća.

Zabilježite taj datum - 07.02.2019. Centralni događaj godine.

 

 

Da li će nastaviti, kada, što i u kojoj formi nije toliko bitno, jer stojim iz svega što proizlazi iz bugove redakcije. 

Pa koji mediji ima svoju emisiju na nacionalnoj televiziji. Koliko je takvih medija. Ni jedan. Osim, BUG-a. On(-BUG) je došao na nacionalne televizije.

Svaki navijač BUG-a ima razumijavanja za objektivne i druge ine obaveze samih bugovaca. Ne treba ništa forsirati. Kada bude, bit' će.

 

 

 

 

Vole Vas vaši čitatelji, slušatelji i gledatelji bez obzira na sve.

Imate vjernu vojsku pratitelja i poštovatelja. Mada se to možda ne bi činilo na prvi pogled.

 

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 15:31 (PzKpfw).
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Održana prva BugTV premijera
PzKpfw kaže...

 

Super iskustvo. Premijera je bila baš prava. Kao neki film koji je baš po mojem guštu, a iznanađnje maksimalno.

Sviđa mi se ova forma, mada veliku većinu iz BUG radionice gledam na On Demand modu. Gledaš nešto već prije snimljeno i možeš pitati same bugovce što  te zanima u vezi toga. Cool je to.

 

 

Otkažite sve obaveze, uzimite godišnji ili odite na bolovanje, jer tko jednom probra biti na BFS taj se uvijek vraća.

Zabilježite taj datum - 07.02.2019. Centralni događaj godine.

 

 

Da li će nastaviti, kada, što i u kojoj formi nije toliko bitno, jer stojim iz svega što proizlazi iz bugove redakcije. 

Pa koji mediji ima svoju emisiju na nacionalnoj televiziji. Koliko je takvih medija. Ni jedan. Osim, BUG-a. On(-BUG) je došao na nacionalne televizije.

Svaki navijač BUG-a ima razumijavanja za objektivne i druge ine obaveze samih bugovaca. Ne treba ništa forsirati. Kada bude, bit' će.

 

 

 

 

Vole Vas vaši čitatelji, slušatelji i gledatelji bez obzira na sve.

Imate vjernu vojsku pratitelja i poštovatelja. Mada se to možda ne bi činilo na prvi pogled.

 

BUG, rula nadmoćno!

Sere mi se od ovih tvojih izjava i uvlačenja u šule...

12 godina
offline
Re: Održana prva BugTV premijera
Dajte ovom gore panzerkrampvagonu poklon, čovjek je to stvarno zaslužio. Bezrezervna ljubav koju on vama pruža možda nije viđena na ovim prostorima. Majke ne vole svoju djecu koliko on voli vas, Sanader toliko nije volio mito, Tito Jovanku, HDZ domoljublje, Trump sebe, Kolinda sebe, Šarić sebe, Miro Šarića, Davor slušalice, Drago nikog... mogu u nedogled. Drugi ionako neće cijeniti poklon, a njemu će to značiti sve za blagdane.

Iskrene čestitke Denisu na prinovi, kao novopočeni otac mogu reći da nema boljeg hardvera nego kad se dijete ukaka. Svako dobro limaću zauvijek.

Davoru želim da ga u cijeloj 2019.oj ne zaboli niti jedan zub.

S obzirom da svog imenjaka Šarića poznam jer sam jedno vrijeme studirao s njegovim bratom, mogu samo reći da je većina vas forumaša hrpa jadnika kojima svaki qrac nešto smeta. Naravno da ste ispred tipkovnice svi zgodni, šarmantni, visoki, ljubazni, mezimci žena, atletete u najmanju ruku u rangu Modrića, duhovitiji od kompletne stand up zajednice svugdje ono, a da ne pričam o tome kako se svi davite u parama jer ste zgrnuli na bitcoinu, nafti i second hand robi milijarde, a omakne vam se i eurojackpot jednom mjesečno.

Dajte panzerkrampvaffelu poklon.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Were all going to die. Come watch TV.
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice