Odustajete li od Huaweija?

poruka: 94
|
čitano: 15.593
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odustajete li od Huaweija?".
10 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

 

Hm, ipak ne bi. I bez ove frke i strke oko Huawei, mislim da ima dobrih drugih izbora pored istoga.

Samsung mi je sasvim O.K..

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
1 4 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Odustajete li od Huaweija?

Ne odustajem od H. jer ga zapravo  nikad nisam ni uzimao zaozbiljno. Samsung,Samsung i samo Samsung.

 
1 5 hvala 0
11 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

xiaomi. Imam Huawei tablet Mediapad T5 10" i ne bojim se i mislim ako nisu previše skupi kupim si njihov flagship. Trenutno mi Xiaomi dostupan a Huawei skup. Možda se sve promijeni s vremenom. Sviđa mi se Mate jako

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Da odustanem nakon nepuna 2 mjeseca novog ugovora za p30pro?
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Odustajete li od Huaweija?

Huawei je imao jedan Windows Phone 8 uredjaj, bio je slican specifikacijama kao Lumia 520,

a cjenovno kao Lumia 625, no daleko slabija od Lumije 625.

I na kraju nije dobio update za Windows Phone 8.1. Od tad sam ga prekrizio jer je bio

jedini proizvodjac WP uredjaja koji nije pustio sve nadogradnje u roku 12 mjeseci.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5065&idPhone2=5322&idPhone3=5438#diff-

 

 

Moj PC  
0 3 hvala 0
6 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
A sad ozbiljno...u travnju za fiskalnu kasu kupio... priko ED... huawei mediapad m3 lite:)...kojeg upravo sada koristim....za 1800 kn mrak...podržava sim...tako da je u njemu tele2 flat internet

A ništa...budem upisao ubrzani tečaj kineskog jezika

U životu sve je sranje osim pišanja. A i pišanje je sranje ako pišaš uz vjetar. (KONFUCIUS).
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 20:24 (HCMAA).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Imam P30 lite, supruga P20 pro

Ako budemo morali birati između Huawei ili Google, izabrat ćemo Google.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Ovo bi mogla bit najbezbolnija tranzicija u povijesti.
Sirotinja će uzet Xiaomi,bogati S10 i to je to.
Huawei-a ko da nikad nije ni bilo.......
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Software caruje, a hardware klade valja.

42
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Hellraiser kaže...

Pa softwarea ce uvjek bit. Android AOSP je open source i može se koristit bez problema. ionako prvo sta saprqvis kad kupis mobitel je root i flash custom roma. a tu google ne moze ništa. gmail gnstaliras sa gaps-ima.

 

Glupost i preseravanje. Prosječni korisnik apsolutno nikad neće rootati mobitel, a bome neće ni hrpa naprednih korisnika. Nikad, nijednom, ni u primisli mi nije bilo da rootam mobitel ili se zajebavam s flashanjem ROM-a. Nikad. Zbog čega bih? I ne pada mi na pamet kupiti mobitel za kojeg unaprijed znam da bih morao raditi silna sranja da bi mi radile obične Google aplikacije. Niti je Huawei toliko bolji od sve ostale konkurencije, niti mi se gubi dragocjeno vrijeme da bih ga natjerao na nešto što bi trebalo raditi "out of the box".

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Q-Tip kaže...

Glupost i preseravanje. Prosječni korisnik apsolutno nikad neće rootati mobitel, a bome neće ni hrpa naprednih korisnika. Nikad, nijednom, ni u primisli mi nije bilo da rootam mobitel ili se zajebavam s flashanjem ROM-a. Nikad. Zbog čega bih? I ne pada mi na pamet kupiti mobitel za kojeg unaprijed znam da bih morao raditi silna sranja da bi mi radile obične Google aplikacije.

 

Mobitel se roota de bi izgubio bloatware... Power User(napredni) nema pojma o rootanju. I nekako kako ja na sve to gledam, power user više ne postoji.

16 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Ovi šta bi sad kupili Huawei bi kupili i neki iranski proocesor da ga izbace, samo da ih ne nadgledaju američke troslovne agencije dok gledaju interracial midget pr0n.
 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Mislim da bu Ameri sami sebe khm "zeznuli" ak se zbog njihove arogancije Kinezi zainate!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Samo polako. Ova priča ni izdaleka nije gotova.
Nisu Kinezi budale. Imaju i oni alata za stiskanje Amera.
Mislim da od svega neće biti ništa.
Huawei i ostali će nastaviti raditi s Googleom. Jedino će im možda zabranit profesionalnu telekom 5G opremu.
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 22:06 (Macumba).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Odustajete li od Huaweija?

Odustajete li od Huaweija?

 

 

Jedino od čega odustajem je čitanje raznih fake njuza po portalima, ništa još nije službeno ali bitno da se svaki dan objavi članak kako je 10 firmi otkazalo suradnju Huaweiu.

Samo još čekam da pročitam da pekarnica mlinar prestaje prodavat bureke zaposlenicima Huaweia.

 
13 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Upravo (jučer) otpakirao Huawei M5 lite 10" LTE. Feno-fantastičan uređaj!
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 22:21 (Antiseptik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Nisu Kinezi ko Hrvati pa će radi inata sebi od usta otkidati,akonomska računica je jedino čemu se oni klanjaju.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Hranitelj kaže...
Nisu Kinezi ko Hrvati pa će radi inata sebi od usta otkidati,akonomska računica je jedino čemu se oni klanjaju.

 Pa ne znam baš, povijali su Hrvati rep pod Amerima više puta nego Kinezi, hoćeš izručivanje "heroja, a ne zločinaca" , odustajanje od trećeg entiteta, F16, povlačenje pred Banja Lukom, potpisivanje papira o nediranju američkih zločinaca, mi smo svoje Huaweije ubijali sami na prvi mig, nikakav inat osim interno glumatanje. 

11 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Ja iskreno sumnjam da sve od tog prisluskivanja i hakiranja ima i malo istine.Jel postoje nekakvi dokazi da se to zbilja dogodilo,ili se eto vjeruje na rijec i na nekoj anketici?

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Igor150 kaže...
Da odustanem nakon nepuna 2 mjeseca novog ugovora za p30pro?

 Šta tebe kao korisnika znači ova situacija od Huawei? Imaš li pravo tražiti zamjenu za neki drugi uređaj ili...?

LOL: Crobrother
15 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Ko zna šta će se na kraju od svega izroditi ali 90% svjetske proizvodnje rijetkih metala je u rukama kineza a 80% američkog uvoza dolazi upravo od kineza...pa sad ako kinezi zavrnu slavinu ili dignu te takse onda se američka industrija moze slikati sa huaweijevim telefonima na androidu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Jura iz druge galaksije kaže...

 

Još jedno izvrtanje činjenica.

 

Ne da ne mogu, oni ih NE ŽELE koristiti jer guraju vlastiti standard, tzv "nano" memorijske kartice. I to NE od nedavno nego od prošle godine kada su predstavili Mate 20 pro koji ih koristi

14 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

hahah od kad vas ima toliko koji bi uzeli huaweia, kad je izašao p30 pro svi su ga popljuvali , pored s10e, a70 mi baš i nema smisla uzimati huawei

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 0:39 (loky4i4).
Moj PC  
1 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Samo glupani mogu misliti da su Kina i SAD zaista u nekom ratu. Nikad bili, niti će. Isti je to novčić, samo s dva naličja. Jedan tobože komunističko-fašistički a drugi tobože slobodarski. Huawei je kažnjen samo zato jer se drznuo otimati kruh američkim korporacijama i CIAinoj špijunaži, dakle prešao je dogovorenu granicu i dobio po repu.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
etnes kaže...

Meni isto nije jasno zasto bi netko trenutno kupio huawei? (osim ako jako voli kinu, i mrzi amere)

Ako netko ima neki razuman razlog nek napise. Jednostavno postoji masa dobrih alternativa na trzistu koji i dalje imaju standardnu/sluzbenu podrsku googla. Ne vidim zas bi se zamarao dal ce mi mobitel raditi kak spada ako to skroz lako mogu izbjec.

Kupio sam ga u prednarudžbi...P30 Pro.

Zašto sam kupio P30 Pro - zbog kamere, softwarea, brzog punjenja, baterije, dizajna. 

Zašto nisam kupio : 

Samsung - sterilan, dosadan, napredak nikakav. Imao Note 9, i sve od S3 do S8.

Iphone - zatvoren sustav. Ima ga žena i za nju je odličan. Mene ne zanima

Xioami - imao Mi Note 3. Ne zanima me. 

OP - prodaju jaja pod bubrege.

Pixel - imao 2XL., i njega bi stavio u razmatranje, kad bi promjenili dizajn i nadodali više kamera...

Ostale proizvođaće ne shvačam ozbiljno.

10 godina
protjeran
offline
Odustajete li od Huaweija?

..... kasnim ali svejedno sretan Vam Dan mladosti..... ako je Tramp u igri, mozes bit siguran da siromasni umiru.... lik iz Alan Forda na najjace.... to samo danas moze postojat....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Najsmiješniji su mi ovi koji su se nešto uspaničili oko Huaweia a ni nemaju ga. Mi koji ga imamo smo ladni kao šprica.

 

Sama pomisao da svi misle da će SAD samo tako sjebat kineskog lava Huaweia i da će Kina to samo tako olako gledat grdo se varate. Ljudi pa na kojim ste Vi drogama??

 

Na kraju će biti : Tresla se brda, rodio se miš.

 

 
5 3 hvala 1
5 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Pa... Sada... Ako... Spusti... Cijene... Mozda... Tko... Zna... Jer... Znanje... Je ... Krhko.

Uglavnom, ja sam za ono i da i ne. Moj "doseg" mobitela je, vise-manje, da gledam na njemu youtube dok kenjam kada mi se tablet isprazni

Vjerojatno bi jos bio na lumiji 520 da ju ovaj "napredak" nije usporio do bola. Ali zato jos uvijek imam i cigletinu na sy(m)bianu zvanu 5800xm koju uvijek uzmem za nedaj Boze kada odem na voznju biciklom da se otkacim od "tehnologije".

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
R36 kaže...

Najsmiješniji su mi ovi koji su se nešto uspaničili oko Huaweia a ni nemaju ga. Mi koji ga imamo smo ladni kao šprica.

 

Sama pomisao da svi misle da će SAD samo tako sjebat kineskog lava Huaweia i da će Kina to samo tako olako gledat grdo se varate. Ljudi pa na kojim ste Vi drogama??

 

Na kraju će biti : Tresla se brda, rodio se miš.

 

 Upravo tako. Na poslu mi se cude jer sam tek kupio P30 Lite ( par dana prije ekskluzivne vijesti ). Briga me kaj ce biti, ali sam siguran da ce sve raditi na mobitelu. Nema sanse da toliku korporaciju google izbaci iz igre, garant nece to ne kaznjeno proci i sa pravnim problemima po google/huawei kada zakinu nas korisnike relativno skupih uređaja. Pa prvi cu u VIP otici i zaliti se za povrat uređaja koji je mrtav ako uslugu ugase....primjerice... no ne vjerujem da ce do toga doci.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Naletih na sliku...

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
14 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice