Odustajete li od Huaweija?

poruka: 94
|
čitano: 15.601
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odustajete li od Huaweija?".
6 godina
protjeran
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Čitatelj kaže...

Huawei je imao jedan Windows Phone 8 uredjaj, bio je slican specifikacijama kao Lumia 520,

a cjenovno kao Lumia 625, no daleko slabija od Lumije 625.

I na kraju nije dobio update za Windows Phone 8.1. Od tad sam ga prekrizio jer je bio

jedini proizvodjac WP uredjaja koji nije pustio sve nadogradnje u roku 12 mjeseci.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5065&idPhone2=5322&idPhone3=5438#diff-

 

 

 Svaki tvoj komentar koji sadrži Windows Phone u sebi je kandidat za najluđi komentar godine. Sekta

16 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Toplo preporučam pogledati ovaj bbc interview sa osnivačem Huaweija.

Huawei nije izlistan na burzi. Američke sankcije su liku besplatna reklama. Kćeri će u pritvor u Kanadi dobro doći da očvrsne. Ne, protiv ovoga lika ameri nemaju promil šanse.
16 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Toplo preporučam pogledati ovaj bbc interview sa osnivačem Huaweija.

Huawei nije izlistan na burzi. Američke sankcije su liku besplatna reklama. Kćeri će u pritvor u Kanadi dobro doći da očvrsne. Ne, protiv ovoga lika ameri nemaju promil šanse.
8 godina
protjeran
offline
Odustajete li od Huaweija?

Odustao sam na vrijeme izgleda (hvala bogu za onaj rok od 14 dana za povrat robe). Nikakve inovacije od huaweija, sve isto kao i prosle godine, bome i pretprosle. Uz sve to jos i ovo sranje s amerima, ne hvala!

 
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
bik kaže...

 

 i kasnije kukat jer nemaš updejtova..

 preporodih se otkad su šaomiju 3x ukinuli ažuriranja za miui. konačno mir u kući a i baterija dulje izdrži. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Fake_Alert kaže... 

Pa prvi cu u VIP otici i zaliti se za povrat uređaja koji je mrtav ako uslugu ugase....primjerice... no ne vjerujem da ce do toga doci.

 Garancija ti pokriva da uređaj fizički funkcionira, softvare i aplikacije ti nitko ne garantira.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
PzKpfw kaže...

 

Hm, ipak ne bi. I bez ove frke i strke oko Huawei, mislim da ima dobrih drugih izbora pored istoga.

Samsung mi je sasvim O.K..

 

Ti bi se tako okrenuo i od Buga...

 

Ali nije da nismo znali.... 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
12 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
ivanlotz kaže...

Odustao sam na vrijeme izgleda (hvala bogu za onaj rok od 14 dana za povrat robe). Nikakve inovacije od huaweija, sve isto kao i prosle godine, bome i pretprosle. Uz sve to jos i ovo sranje s amerima, ne hvala!

Koji je to Huawei model imao x5 optički ili hibridni zoom x50??

 

I šta si kupio na kraju cisto da vidim te inovacije koje su te privukle kod drugog proizvođača?

16 godina
neaktivan
offline
Odustajete li od Huaweija?

I Rusi imaju svog konja za utrku (još su samo oni falili u ovoj priči, mislim ono)

 

Svi su bili spremni za rad bez Androida

 

 

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Odustajete li od Huaweija?

S obzirom na sve ostale "izvore" informacija propusti americkih tvrtki na ovo se ne treba obazirati.

S obzirom da je SVE rekla kazala ne vidim razlog ne kupovanja Huawei mobitele osim ako nece imati Android.  A ovi Sto sad glume prodaju mobitela ne znam kako bi ih opisao. S obzirom da ce te dobiti update-ove. S obzirom na prosjek svih proizvodaca mobitela za update-ove dobro je.

I dalje ce se prodavati jer ima "najbolju" kameru,nece sie dopustiti da aplikacija budu na kineskom ili da se nesto mora instaliravati dodatno bez obzira bio Android na mobitelu ili ne.

Pa. Ne koristim Huawei,nisam ljubitelj amerikanaca nit kineza(ima ih previse),drago Mi je kad netko prestigne Apple(nadam se da ce i ostali uskoro). 

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Odustajete li od Huaweija?

Jedno je sigurno, kramavi iPhone više nikad, X je zadnji iPhone koji sam kupio.

 
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

bmk za huaveji, nikad mi se nije sviđao a ni sad mi nije posebno privlačan  

Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Zbog cega?
5 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Nje me briga za ime kao ni odakle dolazi. Huawei mi se ne svidja od samog pocetka tako da...

 

 
1 3 hvala 1
15 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Jel ovi imaju dokaza da je Huawei radio nešto protuzakonito i jesu li ih kaznili po propisima za to, ili se ovdje radi o najprizemnijim pobudama - uništavanju konkurencije zato "jer mogu"?

Jesu li autori tvrdnji isti oni koji su lagali da Irak ima oružje masovnog uništenja i tu laž koristili kao izgovor za rat i poubijali hrpe ljudi?

Moramo odvojiti laž od istine, a ne samo jel se nekome sviđa huawei ili ne. Danas huawei sutra nešto drugo.

 
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Huawei...heroj a ne zločinac
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Keso kaže...

Jel ovi imaju dokaza da je Huawei radio nešto protuzakonito...

čini se da nemaju...

 

i mene to nervira, umjesto da se iznesu stvarni razlozi (očiti svakome, čak i ne moraju one manje očite) o tome kako kina ne dozvoljava nekim američkim kompanijama ulaz na kinesko tržište iz suludih razloga cenzure, oni odnosno targaryen izmišlja gluposti koje ni pas s maslom ne bi pojeo, daleko od toga da su huawei i kina nevinašca što se tiče poštene tržišne utakmice ali nemoj im pakirati gluposti i praviti javnost glupom...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 18:54 (Louis Pluto).
9 godina
neaktivan
offline
Odustajete li od Huaweija?

Kad opet neki genijalac da Balkana nesto "Izumi" pa amerikanac kaze njegovo hocete isto takvo misljenje imati?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Uh, da se ponudi Huawei mobitel do 1000kn tipa P20 ili Mate 20 uzei bih samo zbog kamera, inače biram druge brandove.

da ostanem ozbiljan i povezan s temom: i dalje držim da je Huawei heben brand mobitela, neovisno o svemu. Ipak kao pomoćni (ilitiga mobitel za SIM kartice drugih država) je P9 Lite model iz 2016. Istina je da sam prešao s Huawei na Samsung nedavno, ali to ne znači da neću koristit Huawei makar ne imao Google Appse.

 

Edit: originalni post je u odgovoru ispod od zalman1 , uređen je da bude po pravilima našeg jezika koliko može biti

My website: https://idzan.eu | https://maskice.hr | https://najam-vozila.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 21:53 (midzan21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
midzan21 kaže...

Uh, da se ponudi Huawei mobitel do 1000kn tipa P20 ili Mate 20 uzei bih samo zbog camera setupa, otherwise biram druge brandove.

In serious note: i dalje držim da je Huawei heben brand mobitela, neovisno o svemu. heck, kao pomoćni (ilitiga mobitel za SIM kartice drugih država) je P9 Lite model iz 2016. Istina je da sam prešao s Huawei na Samsung lately, ali to ne znači da neću koristit Huawei makar ne imao Google Appse.

 Jel to neka nova fora preseravanja pisat malo hrvatski malo engleski?

http://dukedantalion.weebly.com/
15 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
zalman1 kaže...
midzan21 kaže...

Uh, da se ponudi Huawei mobitel do 1000kn tipa P20 ili Mate 20 uzei bih samo zbog camera setupa, otherwise biram druge brandove.

In serious note: i dalje držim da je Huawei heben brand mobitela, neovisno o svemu. heck, kao pomoćni (ilitiga mobitel za SIM kartice drugih država) je P9 Lite model iz 2016. Istina je da sam prešao s Huawei na Samsung lately, ali to ne znači da neću koristit Huawei makar ne imao Google Appse.

 Jel to neka nova fora preseravanja pisat malo hrvatski malo engleski?

 Rekao bih da se počelo događati da krenem pisati nešto na Hr, pa uleti fraza na Engl jer mi se čini prikladnijom nekad. Šta se može kad se radi u višejezičnom okruženju (posebno u freelance poslovima gdje imam razne klijente i kombinaciju više jezika, te čak i u obitelji moram snalaziti se jer sam jedini kojem je sve na Engleskom te se pogubim s Hr frazama)

 

P.S.: Update posta ide da bude na našem

My website: https://idzan.eu | https://maskice.hr | https://najam-vozila.hr
6 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
“谁用武力夺取权力,谁就没有权力误入歧途。”
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
ae ftw
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Evo kako to funkcionira, njihove vlastite riječi, izazivaju ratove napadajući jednu po jednu državu, ubijaju ljude, uništavaju tvrtke, a vlastiti narod zarobili u eksponencijalno rastući dug:

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Carine oduzimaju novac privredi i daju ga državi. Više novca državi, manje ljudima, siromašniji ljudi. Tvornice se sele tamo gdje su manje carine i porezi, ljudi gube posao. Tko se ne preseli, propadne, ljudi opet gube posao. Tako da carinama šteti svima, a naviše Amerikancima, na duge staze:

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Huawei je samo mala kockica u puno većoj slagalici koja ima svoj plan, smjer, i krajnji cilj. Odvija se korak po korak kroz zadnja desetljeća i danas.

Postoji lista zemalja koju je US trebao napasti pod raznim izlikama, lažima ako nisu ništa drugo mogli pronaći kao izliku

General Wesley Clark je prije 12 godina rekao koje zemlje će napasti:

 

A u planu je uvesti cenzuru interneta, smanjiti slobodu novinara, slobodu mišljenja i govora. Demonizirati Kinu, Rusiju, Iran, i napasti ih vojno, izazvati treći svjetski rat s puno poginulih, uključujući neke od vas i vaših bližnjih. Nakon rata (koji je samo korak prema cilju) napraviti jednu svjetsku vladu, jednu elektronsku valutu, zabraniti gotovinu (radi oduzimanja slobode tj povećanja kontrole neposlušnih režimu), totalna kontrola prema kojoj je komunistička rusija mala beba. Nadam se da se neće ostvariti, ali to je plan i idu prema tome prilično uspješno i konzistentno i već je skoro dovršeno. Narodi samo promatraju kao da ne razumiju što se dešava, a trebali bi razumjeti ako imaju pameti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 1:40 (Keso).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Mi koji bi se ponovno odlučili za Huawei vodimo u anketi. A odlučio bih se ponovno čisto iz prkosa. Neće meni Trump određivati što ću ja koristiti u životu. Nek si mami određuje.
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Najjači su mi ovi što odustaju, a nikad ga nisu ni koristili

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Dodinho kaže...

Najjači su mi ovi što odustaju, a nikad ga nisu ni koristili

 

Zašto? Ako ga je netko planirao kupiti i sada odustao zašto ne bi izrazio svoje mišljenje?

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
4 godine
protjeran
offline
Odustajete li od Huaweija?

tesko je reci, uzeo sam p30p prije mjesec dana, nisam iskreno citao prije toga nikakve najave o trenutnoj situaciji.
ne mogu reci, nadam se da iz cijele situacije nece biti nikakve trajne zabrane i kompletnog izloiranja huaweia iz biznisa
kako mobilnog tako i mreznog ( 5g, itd... ). da li bi danas uzeo p30p ne znam, bio bi skeptican unatoc tome sto sam
super zadovoljan mobitelom i sto se nebi barem zasad zalio da mi i sljedeci telefon nosi huaweiev potpis ispod haube kucista.
Dobro bi promislio i procitao sve sto se predvida i sta se zapravo desava sa huaweiem, amerima i njihovim poslovnim partnerima.
i onda donio odluku o kupovini ili ne kupovini huaweia. u dvije rijeci bi skratio trenutnu situaciju kao jednostavno dvosjekli mac.

pustit da jos vrijeme prode pa vidjeti sta ce biti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice