Odzvonilo prepisivanju: nova metoda sprečava došap

poruka: 6
|
čitano: 3.142
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odzvonilo prepisivanju: nova metoda sprečava došap".
14 godina
offline
Odzvonilo prepisivanju: nova metoda sprečava došap

Prema ovoj logici neki bolji ucenici nikad nece vidit pitanja 

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Odzvonilo prepisivanju: nova metoda sprečava došap

kao bivši prepisivač i poslije prosvjetar, svjedočim kako nema lijeka prepisivanju tijekom školovanja, jer je to stanje uma (iznimno motivirano i kreativno). kazne dolaze tek poslije, tijekom života i rada, jer svaka rit dođe na šekret. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Odzvonilo prepisivanju: nova metoda sprečava d
Kod nas ovo nema smisla, opca je obrazovna agenda da djeca trebaju imati vise ocjene, ponavljanja razreda su sve rijedja, a ako neki nastavnik drzi do kriterija i ocekuje znanje, razapnu ga svih strana. Time imamo privid kako su nasa djeca superiorna jer je toliki broj odlikasa, sve dok se ne suoce s nekim objektivnim vanjskim vrednovanjem.
Stoga, dajmo im da prepisuju (dio ni to ne zna)
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Odzvonilo prepisivanju: nova metoda sprečava d
Ja bih rekao da su nasa djeca glupa da prostite na izrazu ko qrac.
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
offline
Odzvonilo prepisivanju: nova metoda sprečava došap

nisu djeca glupa nego je nacin poucavanja i ocjenjivanja glup, al najgluplji su definitivno ovi koji misle da su djeca glupa

 
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Odzvonilo prepisivanju: nova metoda sprečava d
Nisu danas toliko glupa koliko su nesposobna...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice