Onda – koja je tvoja igra godine?

poruka: 36
|
čitano: 10.036
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Onda – koja je tvoja igra godine?".
9 godina
offline
Onda – koja je tvoja igra godine?

Ova anketa me podsjeca na ono kad je Ford nudio automobile T serije u bilo kojoj boji sve dokle je ta boja crna.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Onda – koja je tvoja igra godine?

Wolfenstein II the new colossus

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Onda – koja je tvoja igra godine?
Miro kaže...
Spacecraft kaže...
Ja glasam za witchera3. S obzirom sto je izaslo od tad jos je kod mene nominiran.

 Nema veze sa 2017.-om

 Meni je Witcher 3 svake godine IGRA GODINE. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Onda – koja je tvoja igra godine?

dishonored (sva tri) ali i wolfenstein, ovaj novi. i evil within 2. može i sniper elite 3 4 (italija). ostalo frget. kao da se nije zbilo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 13:21 (Ajar).
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Onda – koja je tvoja igra godine?
Ajar kaže...

dishonored (sva tri) ali i wolfenstein, ovaj novi. i evil within 2. može i sniper elite 3 (italija). ostalo frget. kao da se nije zbilo. 

 Sniper Elite III je Africa. Sniper Elite 4 je Italija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
protjeran
offline
Onda – koja je tvoja igra godine?

Starcraft 1 Remastered. Kao vino...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice