OnePlus popustio trendu, OnePlus 6T neće imati 3,5

poruka: 9
|
čitano: 3.322
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus popustio trendu, OnePlus 6T neće imati 3,5".
14 godina
offline
OnePlus popustio trendu, OnePlus 6T neće imati 3,5

A jeste golemi prostor kojega će dobiti neugradnjom 3,5 mm audio jacka. Ne znam zašto ovu glupost forsiraju, kada ispada da velikoj većini ljudi ne smeta 3,5 mm priključak, čak što više, ne moraju se zajebavati sa tamo nekim adapterima, koji, vidjeli smo na Appleovom primjeru, nisu niti neko kvalitetno niti spretno rješenje, nego samo donose novu moguću slabu točku. 

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus popustio trendu, OnePlus 6T neće imati 3,5

Trend je zapravo poprilično glup, ovi adapteri koji se koriste da bi se standardne slušalice mogle koristiti na mobitelu su moguća slaba točka, skloni su gubljenju i slično. Ne znam zašto je taj glupi trend Apple uveo, a ostali slijede kao ovce. One plus kaže da će tako sačuvati nešto prostora, za recimo veću bateriju ili neki drugi hardver. A jeste puno mjesta koje zazuzima 3,5 mm priključak. Ako hoće veću bateriju, neka naprave mobitel 0,5 mm deblji, pa će dobiti dodatnog prostora.

Isprika na duplom postu, prikazalo mi je da 1. posta nema, pa se pojavio kasnije.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2018 19:05 (učo).
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
online
OnePlus popustio trendu, OnePlus 6T neće imati 3,5

Glup trend, a znamo tko je prvi počeo:

 

https://www.theverge.com/circuitbreaker/2018/8/24/17779680/iphone-headphone-dongle-most-popular-apple-accessory-best-buy

 

Zarađuju na adapteru i bežičnim slušalicama, tko bi reko...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
OnePlus popustio trendu, OnePlus 6T neće imati 3,5

Ovi kinezi ne znaju ni lagati kako treba, cuj vecu bateriju. Kao da ih je 7 * 7mm prostor sputavao do sada. Vjerojatno ce ustediti neke pare klosari. Ostaju jos samo Samsung i LG.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus popustio trendu, OnePlus 6T neće imati 3,5

Pravi razlog se krije u prodaji slusalica koje im nose vecu marzu.

 

Osobno ne bih imao nista protiv izbacivanja 3.5 jacka ukoliko stave 4000mAh bateriju, ali znamo da se to cene dogoditi. Zicane slusalice me ionako izluduju sa svojim petljanjem i nema nikakvog razloga da se ne prebacim na AirPodse i Sony WH-1000XM3.

 

Ono sto me smeta su:

- 6,4" ekran koji je definitivno prevelik (prihvatljivo je 5,5" - 6" uz minimalne bezele)

- staklena straznja strana

- cijena (srednji model ide iznad 600$)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus popustio trendu, OnePlus 6T neće imati 3,5

Ja ne znam što je ovdje više čudno.

Sve ovo lagano ide u krug, jer prostora za neki veći iskorak već odavno nema.

Svaki put isto, nešto se izbaci, nešto drugo ubaci.

 

Baterija....

Uvjeren sam da neće bit veća od 3500mah, ali otom potom.

 

Jbg., uređaj ne može bit idealan, jer bi u tom smislu mogli ugasit proizvodnju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus popustio trendu, OnePlus 6T neće imati
kerum kaže...

Pravi razlog se krije u prodaji slusalica koje im nose vecu marzu.

 

Osobno ne bih imao nista protiv izbacivanja 3.5 jacka ukoliko stave 4000mAh bateriju, ali znamo da se to cene dogoditi. Zicane slusalice me ionako izluduju sa svojim petljanjem i nema nikakvog razloga da se ne prebacim na AirPodse i Sony WH-1000XM3.

 

Ono sto me smeta su:

- 6,4" ekran koji je definitivno prevelik (prihvatljivo je 5,5" - 6" uz minimalne bezele)

- staklena straznja strana

- cijena (srednji model ide iznad 600$)

 

Moj Xiaomi redmi5+ ima 4000mAh bateriju i 6" ekran sa malim bezelima, ali ima i 3,5 mm jack. Znači, i uz jack se može smjestiti dovoljno jaka baterija, tako da priča kako se ne da staviti velika baterija uz jack ne drži vodu. Druga je stvar ako koristiš bežične slušalice, ali koliko ljudi i dalje koristi svoje žičane? Rekao bih velika većina, pa treba misliti i na njih. Inače, imao sam u ruci novi Mi Max 3, koji je stvarno velik, ali već za minutu što mi je bio u ruci sam osjetio da bih se bez problema navikao na njegovih 6,9 inča, a imam stvarno malu ruku za jednog odraslog muškarca. Dakle, stvar navike. Što se tiče cijene, potpuno se slažem s tobom, a što se tiče staklene stražnje strane, ja više volim metal, netko preferira staklo - dakle stvar ukusa.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 15:36 (učo).
12 godina
offline
Re: OnePlus popustio trendu, OnePlus 6T neće imati
učo kaže...

 

Moj Xiaomi redmi5+ ima 4000mAh bateriju i 6" ekran sa malim bezelima, ali ima i 3,5 mm jack. Znači, i uz jack se može smjestiti dovoljno jaka baterija, tako da priča kako se ne da staviti velika baterija uz jack ne drži vodu. Druga je stvar ako koristiš bežične slušalice, ali koliko ljudi i dalje koristi svoje žičane? Rekao bih velika većina, pa treba misliti i na njih. Inače, imao sam u ruci novi Mi Max 3, koji je stvarno velik, ali već za minutu što mi je bio u ruci sam osjetio da bih se bez problema navikao na njegovih 6,9 inča, a imam stvarno malu ruku za jednog odraslog muškarca. Dakle, stvar navike. Što se tiče cijene, potpuno se slažem s tobom, a što se tiče staklene stražnje strane, ja više volim metal, netko preferira staklo - dakle stvar ukusa.

 

redmi5+ mi je prevelik jer ima prevelike bezele. Da je samo 6" ekran kao sto imaju Oppo R17 Pro ili prema glasinama Xiaomi Mi 3, to bi bilo to. Ni milimetra vise ne moze jer to dovodi do nestabilnosti u ruci (kada posezes prema gore radi notifikacija gubis cvrsti grip). Osobno takoder preferiram metal umjesto stakla (jer nije pitanje hoce li ti mobitel ispasti vec kada), ali uz metal ne radi bezicno punjenje ni NFC. Zato bih rekao da su najbolji napredni kompozitni materijali.

14 godina
offline
Re: OnePlus popustio trendu, OnePlus 6T neće imati
kerum kaže...

redmi5+ mi je prevelik jer ima prevelike bezele. Da je samo 6" ekran kao sto imaju Oppo R17 Pro ili prema glasinama Xiaomi Mi 3, to bi bilo to. Ni milimetra vise ne moze jer to dovodi do nestabilnosti u ruci (kada posezes prema gore radi notifikacija gubis cvrsti grip). Osobno takoder preferiram metal umjesto stakla (jer nije pitanje hoce li ti mobitel ispasti vec kada), ali uz metal ne radi bezicno punjenje ni NFC. Zato bih rekao da su najbolji napredni kompozitni materijali.

 Onda vrlo vjerovatno sve radiš jednom rukom, dok ja imam običaj sve raditi sa dvije, tako da se ne bojim pada mobitela iz ruke. Što se tiče kompozita, slažem se da su super ako želiš bežično punjenje, ali meni stvarno nije problem svaki drugi dan uključiti mobitel na kabel za punjenje. Ne kažem da je bežično punjenje loše, naprotiv, dobro je ali ja ga ne smatram naročito bitnim, mada je fora i jednostavnije od klasičnog punjenja. A što se tiče bezela na redmi5+, ne čine mi se naročito velikim, ali znam da može i bolje ali je onda i puno skuplje. Postoje mobiteli koji gotovo da nemaju bezele, ali o cijeni rode da ti pojem....

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 19:59 (učo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice