OpenVaccine: pomoću inkrementalnog raščlanjivača k

poruka: 7
|
čitano: 3.983
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OpenVaccine: pomoću inkrementalnog raščlanjivača k".
7 godina
offline
OpenVaccine: pomoću inkrementalnog raščlanjivača k

bla, bla, dža, bu....

Cijepi se! 

 
0 6 hvala 0
15 godina
offline
OpenVaccine: pomoću inkrementalnog raščlanjivača k

pa jesam, šas me nap'o?!  viš da se tu otvaraju nove mogućnosti rudarenja i aplikancija za mob'tel (koja će ti odmah reći kad si nuspojava a kad izgubljen u evoluciji), a ti o cijepljenju ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
OpenVaccine: pomoću inkrementalnog raščlanjivača k

mRNA,RNK i kao šlag na kraju GMC iliti genetsko molekularno cijepivo.Uživajte čučeći doma umjesto da ste na cesti.

Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: OpenVaccine: pomoću inkrementalnog raščlanjiva
McFly333 kaže...

 GMC iliti genetsko molekularno cijepivo.

 

A sta je to?

Freak Show Inc.
7 godina
offline
Re: OpenVaccine: pomoću inkrementalnog raščlanjiva

Valjda ovo 

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
OpenVaccine: pomoću inkrementalnog raščlanjivača k

Malo sam se poigrao s ovim sustavom Eterna i stvarno je fascinatno kako niz slova moze tako kompleksne strukture tvorit i to naizgled nasumicno, ali ipak sve ima svoja pravila.

Antivaxeri bi trebali ovo definitvno isprobat pa bi im bilo malo jasnije kako neki mehanizmi rade.

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
OpenVaccine: pomoću inkrementalnog raščlanjivača k

Cjepiva novo oružje za osvajanje svijeta.

 

Warning: Oprez koje cjepivo uzimate.Moguće veliko povečanje srčanih udara kroz nekoliko godina nakon bockanja mrna dozom. Nikako da se naučite ljudi ne letite ne budite testeri. Pouku ste mogli izvuči iz ovog našeg foruma kako nije pametno biti tester novih hardwerskih arhitektura.

 

 

Warning:Žene ako želite dijete zaboravite bockanje u trudnoći:

 

Pogledati obavezno ispovijesti cjepljenih i razgovor mikrobiologinje koja radi na razvoju mRNA tehnologije: 

 

Nova saznanja o lažovima

 Mladi umiru srčani udari novo !!!!

Sve više povratnih informacija pristiže

 

Hočete li vi biti broj u statistici

 

Ameri imaju također divan stožer CDC, ali ameri se ne daju.

 

Najnovije istraživanje: upozorenje za mlade pazite koje cjepivo i u kojem intervalu se ubost. 

Bojim se pomisli koliko će ljudi pomrijeti od cjepiva, možda više nego od covida.

 

Ceo fizera preporuča četvrtu dozu i to šta prije glede omikrona pa opet za neku novu mutaciju itd itd. Največi naivci bi trebali progledat kako proizvodnja cijepiva ima samo jednu jedinu svrhu.

 

 

Nakon ove vijesti sve je jasno:

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2021 18:42 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice