Oreo konačno prešao 1%

poruka: 14
|
čitano: 5.575
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oreo konačno prešao 1%".
16 godina
online
Oreo konačno prešao 1%

Imam oreo vec par mjeseci i osim kaj mi je sjebalo bluetooth da nemrem povezat s autom nisam primjetio nista revolucionarno ili must have. GJ google! To je treci put da sa nekim vecim updejtom bluetooth ne radi. Desilo mi se na dva Samsunga i sad na OnePlus. Great job!

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Oreo konačno prešao 1%

Makar generalno taj podatak "je točan", ali samo 0.3% na verziji 8.1 ???? 

 

Svaki komentar je suvišan, zar ne?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
online
Oreo konačno prešao 1%

Moj P8 lite na MM i radi bez ijednog problema i da dobije nekakav update na 7 a kamoli 8 ne bih updateirao. Zašto da riskiram i mijenjam nešto što radi savršeno. Čemu? Dok vidim neke kako skaču od sreće kad vide novi update, odmah skidaju pa kad krene kuknjava kako nakon updatea šteka i ne radi sve kao prije, iskreno smiješno mi je to. Ovakva vijest mi je važna ko i lanjski snijeg.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2018 9:39 (vrinho).
Moj PC  
16 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Oreo konačno prešao 1%
ATJLučko kaže...

Makar generalno taj podatak "je točan", ali samo 0.3% na verziji 8.1 ???? 

 

Svaki komentar je suvišan, zar ne?! 

 

Da. Šteta da ne mjere usporavanje mobitela sa novim update-ima. Na Androidu bi to bilo 0%. 

12 godina
offline
Oreo konačno prešao 1%

Imam Oreo i spadam u elitu od 1%, kad uđem u tramvaj pun penzića s dumbofonovima, sjednem i zavrtim Engri Brc i to na Oreu, rekoh "šta je suckers, ne igra mečka, to je Oreo i to pravi, a ne onaj keks". Jedino kad uleti kontrola, oni ostanu sjediti jer imaju besplatne pokaze, a ja bjež' van ko furija.

Dobar je Oreo, ono fluidan, baš je prava tekućina, a tek iskustvo (korisničko) pa k'o da ga imaš 20 godina.

 
10 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Oreo konačno prešao 1%

Doobar... 

8 godina
offline
Re: Oreo konačno prešao 1%
Dead kaže...
Zechina kaže...
ATJLučko kaže...

Makar generalno taj podatak "je točan", ali samo 0.3% na verziji 8.1 ???? 

 

Svaki komentar je suvišan, zar ne?! 

 

Da. Šteta da ne mjere usporavanje mobitela sa novim update-ima. Na Androidu bi to bilo 0%. 

 Ovisi kolega. Da li će mobitel usporiti nakon update ovisi o samom mobitelu. Ako je mobitel star on će svakako usporiti neovisno o tome da li je u pitanju Android ili iOS.

 

Aha, ako gledaš kroz ružičaste iNaočale.

Ovo sa novim verzijama Androida (odn. nedostatku apdejta za iste) počinje imati smisla, jer zadnje verzije Androida postaju optimizirane i produžuju bateriju (ne bitno, ali se osjeti - baš kod starijih uređaja, evo supruga sva opet sretna sa svojom Nexus olupinom).

Za razliku od...

 
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Oreo konačno prešao 1%
Zechina kaže...
ATJLučko kaže...

Makar generalno taj podatak "je točan", ali samo 0.3% na verziji 8.1 ???? 

 

Svaki komentar je suvišan, zar ne?! 

 

Da. Šteta da ne mjere usporavanje mobitela sa novim update-ima. Na Androidu bi to bilo 0%. 

Paaaaaaa, da postoji uzorak sa kojim bi se i mogli možda pohvaliti, možda bi i pokušali izmjeriti, kolega 

ATJ Lučko
11 godina
offline
Re: Oreo konačno prešao 1%
ATJLučko kaže...

Makar generalno taj podatak "je točan", ali samo 0.3% na verziji 8.1 ???? 

 

Svaki komentar je suvišan, zar ne?! 

Promijenio si avatar, nisam ni skužio dok se dvaput nisam  zagledao.

 

A za ovo se slažem što si napisao, osobno me ne dira jer imam dobru podršku (oneplus 3 ima oreo već par mjeseci), al jedan posto eeeeejjj. Sporo, jako sporo.

jaska jaska jaskaja
7 godina
neaktivan
offline
Re: Oreo konačno prešao 1%
Nije caka u updateu,moj note 5 ce radit i za 2 god vrhunski na mm-u.aplikacije su problem,kad tad ce se ukinut podrska za starije verzije androida a ljudi su malo previse paranoicni u vezi toga jel tek sad ukidaju podrsu za android 4.0 i one ful starije.
12 godina
offline
Oreo konačno prešao 1%

Googleu je najbitnije da oni imaju svoj telefon, i da on ima posljednju verziju androida.


Ovo nije nista sto se ne moze rijesiti, apsurdno je da kad izadje nova verzija androida drugi proizvodjaci izbace telefon sa starom verzijom.

 

eto i android one program, covjek bi ocekivao da ce to ici slicno a la nexus/pixel, ali kakvi. ni blizu.


razumijem da google ne moze natjerati neke proizvodjace da natjeraju da brza nadograde telefon, ali mogu sigurno natjerati da izbace telefon sa trenutnom verzijom androida, eto vam OnePlus izbaci 5T sa Nougatom, Samsung takodjer A8 sa Nougatom, to su samo neki od primjera.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Oreo konačno prešao 1%
Zlaco kaže...
Nije caka u updateu,moj note 5 ce radit i za 2 god vrhunski na mm-u.aplikacije su problem,kad tad ce se ukinut podrska za starije verzije androida a ljudi su malo previse paranoicni u vezi toga jel tek sad ukidaju podrsu za android 4.0 i one ful starije.

Ma do toga će puno vremena proći pošto je MM najzastupljeniji, kada će pasti na postotke ovih koje si spomenuo onda će poćeti ukidanje ali ja i ti ćemo već biti debelo na novijim i naprednijim mobitelima. Ne zabrinjavam se uopće, glavno da mi dolaze security patchevi a nove ikonice, dodatni wallpaperi i slične điđe miđe na novijim verzijama androida me ne dodiruju nimalo.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Oreo konačno prešao 1%
Da ali mi to tako gledamo,necu jos dugo svoj mob imati naravno,ali oni malo(bezuvrede) tehnoloski manje pametni to tako ne gledaju
16 godina
offline
Oreo konačno prešao 1%

Krenio update za gOreo danas.. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice