Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

poruka: 56
|
čitano: 16.750
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati".
15 godina
online
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

Otkrivate napredne tajne  

developer options i ubrzavanje mobitela nemaju veze jedno s drugime...

i isključivanje animacija sučelja se nikako ne može nazvati tajnom a pogotovo ne da spada u kategoriju znanja naprednih korisnika

 

e sad da ste rekli "možete flashat mob s debloated optimiziranom verzijom androida za vaš uređaj (ako ste sreće da ste kupili uređaj za koji je zajednica bila zainteresirana raditi takve firmware) bi mogli govoriti o tajnama naprednih korisnika

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 8:11 (Ges).
 
20 3 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

Pa ne slažem se, ovo je "trik" za koji 99% korisnika nema pojma, a od toga se njih 95% neće usuditi "nešto prčkati".

 

Kad već spominješ custom ROM-ove, da se usput osvrnem i na njih, čisto da se odmah u startu razbije iluzija da je to nekakva velika tajna i nešto jako napredno. Nakon šest godina njihovog korištenja (CyogenMod, Paranoid, čisti AOSP, Lineage, Resurrection Remix, Viper, Dirty Unicorns i valjda 50 drugih), mogu to sve sažeti u jednu riječ - govno. Super je to stvar za nekoga tko želi da mu mobitel "lakše diše", ali apsolutno nijedan custom ROM kojeg sam koristio u tih šest godina, na tri različita mobitela, nije radio 100% ispravno. Uvijek barem jedna stvar nije baš radila kako bi trebala - GPS ili lociranje kao takvo, kamera, Bluetooth, glasnoća zvuka, NFC, baterija, notifikacijska LED-ica - nešto. Uvijek je nešto zajebavalo i uvijek se čekalo da se nešto popravi. Naravno, svjesno sam pristao na sve te probleme, ali da bih custom ROM danas preporučio nekome tko želi da mu sve funkcije mobitela rade potpuno ispravno - nema teorije. A sama instalacija custom ROM-ova (i custom kernela) napredna je utoliko što treba biti sposoban pratiti korake u vodiču za instalaciju. Ako netko zna skuhati hrenovke, znat će zamijeniti ROM na mobitelu - toliko o velikom "hakiranju" i naprednosti. 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
35 3 hvala 6
14 godina
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

e moj Davore, i hrenovke se mogu prekuhati, ono da se raspucaju...

 

a zajebavanje s adb-om, flešanje, voodoo magija s eleviranim command promptom... nije baš kuhanje hrenovki...

 

Ali ima custom ROMova koji rade debelo bolje od tvorničkih, sa svime funkcionalnim...

 

kad me držalo, na starom Samsungu i9001 Galaxy S Plusu sam valjda mijenjao ROMove češće od gaća (žuto naprijed, smeđe otraga) - zezam se, ali je bilo jednostavno i pouzdano, i zato sam ga imao preko 3 g. i još ga prodao, onda sam prešao na LG-e...

 

trenutno sam na Xiaomiu, i koristim xiaomi.eu custom ROMove, sve radi, bez bloatwarea, čak radi i automatski OTA...

 

bolje stavi za FB generaciju kako da ispićkaju tvorničku aplikaciju i stave FB messenger lite, tako nešto (nemam FB), to će im poboljšati iskustvo..

 

dakle naprednije upravljanje aplikacijama, jer to je ono što je zapravo korisničko iskustvo - što najčešće koristiš i kako da to najlakše koristiš svakodnevno...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 9:52 (Stric_Jura).
Moj PC  
8 0 hvala 4
15 godina
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

"mala moja, dajem ti na znanje: sila masi daje ubrzanje". 

 

pe se: kuhanje hrenofki zna biti tricky. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 10:03 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

stavi se vodu u loncu na štednjak kuhati, kada voda zakuha ubace se hrenovke, nakon tri minute kuhanja izvade se hrenovke, prije prvog bootanja obavezno obrišite cache i dalvik cache iz twrpa, hrenovke poslužite sa senfom a štednjak obavezno ugasite...

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 10:50 (Louis Pluto).
 
7 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
Davor kaže...

A sama instalacija custom ROM-ova (i custom kernela) napredna je utoliko što treba biti sposoban pratiti korake u vodiču za instalaciju. Ako netko zna skuhati hrenovke, znat će zamijeniti ROM na mobitelu - toliko o velikom "hakiranju" i naprednosti. 

A za otvaranje developer opcija se treba bit genije...

Uostalom nisam nikad čuo da je netko brickao mobitel otvarajnem developer opcija dok su itekako sposobni brickali mobitele flashanjem custom romova jer neki od koraka nije vrijedio za npr. njihovu verziju andorida

12 godina
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
Mali life hack:
Jednostavno ubaci hrenovke (bez perveezija.. kof, kof) u mikrovalnu na minut i TA-DA. 😂🤣
6 godina
protjeran
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

Pomislim, vidi neki super tutorial, a još fino koraci po brojevima složeni, pa kud ćeš bolje.

Dođoh do tvika nambr 2. i shvatih da je to cijeli tutorial. 

 

 

 
6 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
Ges kaže...

A za otvaranje developer opcija se treba bit genije...

Uostalom nisam nikad čuo da je netko brickao mobitel otvarajnem developer opcija dok su itekako sposobni brickali mobitele flashanjem custom romova jer neki od koraka nije vrijedio za npr. njihovu verziju andorida

 

Pa nije nitko ni rekao da treba biti genije. U tekstu (kojeg BTW nisam pisao ja - komentiram ga iz perspektive čitatelja, isto kao ostali) piše "Otkrivamo tajne naprednih korisnika". I to je 100% točno. Otključavanje "Developer Options" menija je nešto što 99% korisnika Androida ne zna kako napraviti. Napredniji korisnici znaju.

 

Tekst također navodi:

 

"Ovdje ne govorimo o overklokiranju, nego o ubrzavanju interakcije s telefonom, koja se zapravo svodi na skraćivanje trajanja animacija grafičkog korisničkog sučelja. Dakle, telefon se kao takav tehnički ne ubrzava (shodno tome ne troši više struje niti se jače zagrijava kao kod overklokiranja), nego se samo skraćuje vrijeme čekanja da se odvije konkretna animacija - recimo prikaz (klizanje) izbornika ili zumiranje "prozora" aplikacije kad se prebacujete u aplikaciju."

 

Dakle jasno je napisano da ovo nije overklokiranje uređaja, nego ubrzanje animacija sučelja, što zbilja utječe na subjektivni doživljaj korištenja uređaja. Napredniji korisnici koje ja znam uglavnom drže animacije upravo na tih navedenih 0,5x.

 

Ukratko, tvoj originalni komentar smatram promašenim jer ismijava dobar i mnogima nesumnjivo zanimljiv/koristan savjet, a uz argument "to nije napredno". Je, napredno je. Ako i dalje ne vjeruješ, pitaj 10 prijatelja kako otvoriti Developer Options u Androidu pa javi koliko ih je uopće znalo o čemu pričaš 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 11:17 (Davor).
16 godina
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

Dobar tekst. Otkrio mi nešto što nisam znao - da sam napredan. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
Davor kaže...
Ges kaže...

A za otvaranje developer opcija se treba bit genije...

Uostalom nisam nikad čuo da je netko brickao mobitel otvarajnem developer opcija dok su itekako sposobni brickali mobitele flashanjem custom romova jer neki od koraka nije vrijedio za npr. njihovu verziju andorida

 

Pa nije nitko ni rekao da treba biti genije. U tekstu (kojeg BTW nisam pisao ja - komentiram ga iz perspektive čitatelja, isto kao ostali) piše "Otkrivamo tajne naprednih korisnika". I to je 100% točno. Otključavanje "Developer Options" menija je nešto što 99% korisnika Androida ne zna kako napraviti. Napredniji korisnici znaju.

 

Tekst također navodi:

 

"Ovdje ne govorimo o overklokiranju, nego o ubrzavanju interakcije s telefonom, koja se zapravo svodi na skraćivanje trajanja animacija grafičkog korisničkog sučelja. Dakle, telefon se kao takav tehnički ne ubrzava (shodno tome ne troši više struje niti se jače zagrijava kao kod overklokiranja), nego se samo skraćuje vrijeme čekanja da se odvije konkretna animacija - recimo prikaz (klizanje) izbornika ili zumiranje "prozora" aplikacije kad se prebacujete u aplikaciju."

 

Dakle jasno je napisano da ovo nije overklokiranje uređaja, nego ubrzanje animacija sučelja, što zbilja utječe na subjektivni doživljaj korištenja uređaja. Napredniji korisnici koje ja znam uglavnom drže animacije upravo na tih navedenih 0,5x.

 

Ukratko, tvoj originalni komentar smatram promašenim jer ismijava dobar i mnogima nesumnjivo zanimljiv/koristan savjet, a uz argument "to nije napredno". Je, napredno je. Ako i dalje ne vjeruješ, pitaj 10 prijatelja kako otvoriti Developer Options u Androidu pa javi koliko ih je uopće znalo o čemu pričaš 

 Ni sam naslov teksta ne odgovara članku. Sa ovim što je napisano u članku se samo skraćuje vrijeme trajanja animacije sa tim se ne ubrzava telefon. Korisnik samo dobija privid ubrzanja a u stvari ništa se nije promijenilo. Ujedno ovaj trik je iskoristio i Xiaomi sa svojim MIUI 9...koji je sada blazing fast...a nisu faktički ništa uradili.

15 godina
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

u istom danu postao sam "razvojni porogramer" (ma što to bilo) za andro i.d. i napredni kuhatelj hrenofaka. "bug rula nadmoćno

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

Kad sam vidio naslov zasmrdilo mi je da bi se o ovome moglo raditi.

Ne, smanjivanje/isključivanje animacija nije ubrzavanje mobitela nego - smanjivanje/isključivanje animacija.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

Uredničkim previdom tekst je krivo opremljen, u naslovu je trebalo pisati:

 

Kako tunirati Android da bude brz skoro kao iPhone?

 

...
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
malina22 kaže...

 Ni sam naslov teksta ne odgovara članku. Sa ovim što je napisano u članku se samo skraćuje vrijeme trajanja animacije sa tim se ne ubrzava telefon. Korisnik samo dobija privid ubrzanja a u stvari ništa se nije promijenilo. Ujedno ovaj trik je iskoristio i Xiaomi sa svojim MIUI 9...koji je sada blazing fast...a nisu faktički ništa uradili.

 

Identična stvar kao opcija u windowsima "animate windows when minimizing and maximizing".

To youtube tvikeri pod obavezno stave u preporuke za "ubrzavanje" windowsa. 

Zlatno pravilo glasi.

If you tweak, you make your system weak !!!

16 godina
moderator
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
malina22 kaže...

 Ni sam naslov teksta ne odgovara članku. Sa ovim što je napisano u članku se samo skraćuje vrijeme trajanja animacije sa tim se ne ubrzava telefon. Korisnik samo dobija privid ubrzanja a u stvari ništa se nije promijenilo. Ujedno ovaj trik je iskoristio i Xiaomi sa svojim MIUI 9...koji je sada blazing fast...a nisu faktički ništa uradili.

 

Sad već raspravljamo o semantici, a krećemo i u smjeru filozofije  Ako se tebi doima da je nešto brže, zar to nije - ubrzanje? Skratio si trajanje animacija, dakle svakodnevna interakcija s uređajem je ubrzana. Razumijem da nekoga "žulja" što je takt procesora ostao isti, ali to ne mijenja činjenicu da ćeš imati osjećaj da sve skupa zbilja radi brže.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
6 godina
protjeran
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
Davor kaže...

 

Sad već raspravljamo o semantici, a krećemo i u smjeru filozofije Ako se tebi doima da je nešto brže, zar to nije - ubrzanje? Skratio si trajanje animacija, dakle svakodnevna interakcija s uređajem je ubrzana. Razumijem da nekoga "žulja" što je takt procesora ostao isti, ali to ne mijenja činjenicu da ćeš imati osjećaj da sve skupa zbilja radi brže.

 

Ovo je istina.

Kad se prepijem od piva mobitel mi spor ko puž, a kad se zakucam ekserom sve šiba ko ludo, to znači da vopi usporava a čavao ubrzava mobilne telefone, bar u mom slučaju, jer eto meni se doima sporije-brže. 

12 godina
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

Osobno mi nešto djeluje brže kad je animacija umjesto kad gledam neku podlogu ili zamrznuti ekran. U neke petlje ubacim postotke progresa na pet decimala, pa se ove zadnje znamenke

vrte ko lude, premda proces traje čak i mrvu dulje, korisniku je zanimljivije buljiti u leteće medvjediće nego u statični splash screen.

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
honor8 kaže...
Davor kaže...

 

Sad već raspravljamo o semantici, a krećemo i u smjeru filozofije Ako se tebi doima da je nešto brže, zar to nije - ubrzanje? Skratio si trajanje animacija, dakle svakodnevna interakcija s uređajem je ubrzana. Razumijem da nekoga "žulja" što je takt procesora ostao isti, ali to ne mijenja činjenicu da ćeš imati osjećaj da sve skupa zbilja radi brže.

 

Ovo je istina.

Kad se prepijem od piva mobitel mi spor ko puž, a kad se zakucam ekserom sve šiba ko ludo, to znači da vopi usporava a čavao ubrzava mobilne telefone, bar u mom slučaju, jer eto meni se doima sporije-brže. 

 I meni isto. I tko to uvijek poremeti tipkovnicu i zasto se ekran okrece? 

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
honor8 kaže...

 

Ovo je istina.

Kad se prepijem od piva mobitel mi spor ko puž, a kad se zakucam ekserom sve šiba ko ludo, to znači da vopi usporava a čavao ubrzava mobilne telefone, bar u mom slučaju, jer eto meni se doima sporije-brže. 

 Kod mene obrnuto. Nakon pive radi dobrih 40% brže, ne stignem pratiti kojom se brzinom vrti. Pogotovo učitavanje aplikacija. Odem na pišanje nakon četvrte pive, vratim se, a sve već spremno. Jedino tipkovnica onda malo šteka, baca random slova, stisnem "a" pojavi mi se "b cmo cmo".

15 godina
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

Clanak je ok, za Gloriju.

 

Ovdje (bug.hr), podcjenjuje citatelje.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

Opet naši dragi bugovci kasne za klasičnim žutim štampama  Ovaj put se radi o samo par godina 

Žutilo

 

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

koja bagra nezahvalna! nekad smo za ovakve merifetlooke morali najavljivati se i do tjedan unaprijed plemenskom vraču koji nam je htio prvo načiniti kolonoskopiju pimpekom a kad bismo gada perverznog s gnušanjem odbili, mrmljao je nekakve čarobne riječi ("developina ..." nešto) pa bi nam se istodobno, uz simboličnu naknadu, ubrzale animacije na telefonu, hrenofke optimalno skuhale, a dlake u ušima izgubile onu patinu neodržavanja. a sad sve možemo sami i još nam ostane za pivo i frizuru. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
Davor kaže...
malina22 kaže...

 Ni sam naslov teksta ne odgovara članku. Sa ovim što je napisano u članku se samo skraćuje vrijeme trajanja animacije sa tim se ne ubrzava telefon. Korisnik samo dobija privid ubrzanja a u stvari ništa se nije promijenilo. Ujedno ovaj trik je iskoristio i Xiaomi sa svojim MIUI 9...koji je sada blazing fast...a nisu faktički ništa uradili.

 

Sad već raspravljamo o semantici, a krećemo i u smjeru filozofije  Ako se tebi doima da je nešto brže, zar to nije - ubrzanje? Skratio si trajanje animacija, dakle svakodnevna interakcija s uređajem je ubrzana. Razumijem da nekoga "žulja" što je takt procesora ostao isti, ali to ne mijenja činjenicu da ćeš imati osjećaj da sve skupa zbilja radi brže.

Nije to filozofija a sto se tice semantike ipak je Bug novina. Tako da bi njegovi novinari trebali voditi brigu o semantici. Ono o čemu članak govori je klasičan placebo efekat.

 

 

 

16 godina
moderator
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
malina22 kaže...
Davor kaže...
Sad već raspravljamo o semantici, a krećemo i u smjeru filozofije  Ako se tebi doima da je nešto brže, zar to nije - ubrzanje? Skratio si trajanje animacija, dakle svakodnevna interakcija s uređajem je ubrzana. Razumijem da nekoga "žulja" što je takt procesora ostao isti, ali to ne mijenja činjenicu da ćeš imati osjećaj da sve skupa zbilja radi brže.

Nije to filozofija a sto se tice semantike ipak je Bug novina. Tako da bi njegovi novinari trebali voditi brigu o semantici. Ono o čemu članak govori je klasičan placebo efekat.

Opa! Nisam se želio uključivati u raspravu jer vidim da se lijepo zabavljate, međutim kad iznosiš neistinu, onda ne mogu ne reagirati.

 

Animacije u Androidu imaju određeno trajanje - 1x znači n milisekundi (koliko je to točno nije sad bitno - vjerojatno ovisi od mobitela do mobitela, od ROM-a do ROM-a). 0,5x znači n/2 milisekundi. Dakle, objektivno i mjerljivo animacije se odvijaju brže (ili ih ni nema), što će reći da će se objektivno i mjerljivo brže odviti sve akcije koje inače traju kraće od n milisekundi. Gdje tu onda u igru ulazi placebo?

 

Probaj napraviti suprotno - stavi trajanje animacija recimo na 5x. Je li i dalje riječ o placebu ili ćeš posijediti od toga kako sad sve to sporo ide? 

16 godina
moderator
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
Branimir2412 kaže...

Opet naši dragi bugovci kasne za klasičnim žutim štampama  Ovaj put se radi o samo par godina 

Žutilo

Razumio bih da govoriš o vijesti ili recenziji hardvera. No, kakve veze nekakav savjet ili tutorijalčić ima veze s tim? Ako je primjenjiv na aktualnu tehnologiju, onda nije zastario niti "kasni" za ičim.

 

Isto tak reagiraš kad vidiš recept za sarmu u dnevnim novinama ili na nekom portalu? Ono, kasne... Moja baka je radila sarmu još tamo pred više pola stoljeća, a ovi tek sad objavili recept!  

16 godina
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
mbaksa kaže...

Razumio bih da govoriš o vijesti ili recenziji hardvera. No, kakve veze nekakav savjet ili tutorijalčić ima veze s tim? Ako je primjenjiv na aktualnu tehnologiju, onda nije zastario niti "kasni" za ičim.

 

Isto tak reagiraš kad vidiš recept za sarmu u dnevnim novinama ili na nekom portalu? Ono, kasne... Moja baka je radila sarmu još tamo pred više pola stoljeća, a ovi tek sad objavili recept!  

  Nop, stvar je da ste u ovom slučaju Vi trebali biti ta baka od koje su drugi uzeli recept pa ga dijele dalje, a nikako obrnuto 

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
16 godina
neaktivan
offline
Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubrzati

Najteže je danas živjeti nama koji smo živjeli uz Windows Phone...od njegovog poroda do trenutka kada ga je MS pregazio vozeći u rikverc. 

Sada kokošarimo uz masturbatorska tvikanja...kako da android bude fluidan.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
Branimir2412 kaže...
  Nop, stvar je da ste u ovom slučaju Vi trebali biti ta baka od koje su drugi uzeli recept pa ga dijele dalje, a nikako obrnuto 

Kad? Pred dvije godine? Pred pet godina? Pred deset godina? I kak znaš da nismo? Možeš li potvrditi da se o tome već barem jednom nije pisalo u Bugu? Ja se ne mogu sjetiti svakog od 1000+ pitanja čitatelja na koja sam odgovorio, a o Androidu su pisali i drugi.

 

Nadalje, ako se o tome i pisalo o Bugu, nije se pisalo na Bug.hr-u jer se do aktualne verzije Bug.hr-a, koja je stara tek nekoliko mjeseci, nisu objavljivali savjeti/tutorijali. Kako god okreneš, nema apsolutno nikakvog razloga da tako nešto ne bude sad objavljeno, pogotovo jer će od toga neki čitatelji imati korist. I koliko god kvocao kako je to trebalo biti godinama prije objavljeno (kad, s obzirom da Bug.hr prije nije imao formu kakvu ima danas?!), činjenica da smo pomogli nekim ljudima upoznavši ih s tim meni vrijedi više nego mi tvoje kvocanje smeta.  Za korisne savjete nikad nije kasno. Peace.

16 godina
online
Re: Otkrivamo tajne naprednih korisnika - Kako ubr
Branimir2412 kaže...

Opet naši dragi bugovci kasne za klasičnim žutim štampama  Ovaj put se radi o samo par godina 

Žutilo

 

I žutilo ima bolju sliku i više točaka :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice