Otkrivene značajke Samsungova pametnog sata Galaxy

poruka: 5
|
čitano: 2.028
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otkrivene značajke Samsungova pametnog sata Galaxy".
15 godina
offline
Otkrivene značajke Samsungova pametnog sata Galaxy

Imam ovaj zadnji Gear 46 mm.

Moram priznat da nista beskorisnije nisam u zivotu kupia.

Imam uredjaj koji s velikog ekrana mobitela prenosi notifikacije na minijaturni ekran. Osim prenosenja notofikacija s mobitela, mozete ga koristit za alarm i stopericu (treba downloadirat stopericu).

Ima GPS koji radi isto sta i GPS s mobitela, osim sto to radi na jako malom i nezgrapnom ekrancicu - neupotrebljivo.

Ah da, broji korake i slicne fitness sheme. Miri stres, jel...

 

Interesantno je vidit da ce novi model imat ekran vece rezolucije na kojem se sve te beskorisne stvari jos bolje vide. Valjda ce i flashlight app bit poboljsan kad je vise pixela nagurano u ekran.

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Otkrivene značajke Samsungova pametnog sata Ga
Imam samsung gear fit, bilo mi interesantno mjesec dana. Koraci, notifikacije, info koliko si dobro spavao proslu noc, quick reply na viberu....Eno sad stoji u ladici, i sumnjam da ce vise na ruku

Sada ide samo klasicni sat i narukvice
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Otkrivene značajke Samsungova pametnog sata Ga
Imam doma u stanu mješalicu za beton, najgluplja stvar koju sam u životu vidio. Kad se ukljuci, samo se vrti u krug. Full dosadno. Evo je stoji na balkonu i nista ne radi mjesecima.
Nisam gluplje komentare od prethodna dva vidio. Sta kupujes smartwatch ako ga ne trebas. Moj posao zahtijeva da sam 24/7 dostupan na telefon i mail i nakon kupnje sata vise ne moram telefon stalno sa sobom nositi. Stoji u hodniku i bez brige sam jer znam da cu poziv i mail vidjeti na vrijeme. Nezamislivo mi je opet nositi klasican sat koji pokazuje samo tocno vrijeme.
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otkrivene značajke Samsungova pametnog sata Ga

Pa to sam ja i napisa "uredjaj koji s velikog ekrana mobitela prenosi notifikacije na minijaturni ekran" - kome to treba njemu je dobar.

 

Ovaj sat se reklamira kao nesto full korisno, a zapravo obavlja vrlo jednostavnu radnju za koju vecini nema smisla placat 300EUR.

Jedino sto radi samostalno (bez mobitela) je pokazivanje vremena, a to radi i obicni sat, bez potrebe da ga se stavlja na punjac svako 2 dana.

Ah da, broji i korake, isto kao i narukvica koja kosta 3x manje.

 

Citajuci reviewe vidim da se pise o svim parametrima bez da iti jedan autor preispituje svrhu i primjenu svega toga npr. novi model ima ekran vece rezolucije - OK, to ce ga ucinit skupljim, a kako ce ucinit proizvod korisnijim i povecati mogucnosti?

Ima novi software update i radit ce se u novim bojama - super, revolucionarno, sad sve ima smisla...

 

Ovaj proizvod je dobra ideja koja jos nema neku smislenu primjenu. Prodaja raste, ali ne zato sto ne znamo kako smo dosad zivili bez toga, nego zbog jakog marketinga.

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Otkrivene značajke Samsungova pametnog sata Galaxy

Prije ces uhvatit trebu s ovim,gle mala vidim dva puta kad stavis sliku na instac dva puta me podsjeti da odem lajkat i bacit drkicu. 

Kakav rolex to je picke ako je od zlata tu tek onda nastaje sranje.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice