Otkriveni propusti u Chromeu i Windowsima koji se

poruka: 7
|
čitano: 3.309
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otkriveni propusti u Chromeu i Windowsima koji se ".
15 godina
offline
Otkriveni propusti u Chromeu i Windowsima koji se

znači: mišlju, rječju, djelom i propustom. 3/4. nije loše. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Otkriveni propusti u Chromeu i Windowsima koji se

Skoro sam instalirao BraveBrowser i odlicno se ponasa ne zdere ram memoriju kao chrome, a identican je kao chrome zasad sljaka dobro pa vidjecemo

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Otkriveni propusti u Chromeu i Windowsima koji se

meni chrome ne ždere memoriju.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Otkriveni propusti u Chromeu i Windowsima koji se

nevjerojatno ali meni ff ždere memu na grafi, zna je napuniti na devedesetak posto, 2 gb na kartici inače... jel' to i crome radi?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2019 12:54 (Louis Pluto).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Otkriveni propusti u Chromeu i Windowsima koji se

I vrapci na grani već znaju da je za sigurnost jedna od najvažnijih stvari imati uvijek ažurirane winse i programe!!!

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otkriveni propusti u Chromeu i Windowsima koji
andi.cro kaže...

I vrapci na grani već znaju da je za sigurnost jedna od najvažnijih stvari imati uvijek ažurirane winse i programe!!!

 

 imam puno dvorište tih serućih i svadljivih napasnika i ni jedan ne zna niš o tome. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Otkriveni propusti u Chromeu i Windowsima koji
Ajar kaže...
andi.cro kaže...

I vrapci na grani već znaju da je za sigurnost jedna od najvažnijih stvari imati uvijek ažurirane winse i programe!!!

 

 imam puno dvorište tih serućih i svadljivih napasnika i ni jedan ne zna niš o tome. 

 Pa trebaš ih samo pitati (njihovim jezikom)...sam pazi da te suseda s prozora ne vidi jel bu ti postalo veselo u kvartu 

Some people are so poor... all they have is money!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice