Overkill’s The Walking Dead u prodaji

poruka: 6
|
čitano: 1.925
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Overkill’s The Walking Dead u prodaji".
12 godina
protjeran
offline
Overkill’s The Walking Dead u prodaji

Da li je tko ovo probao?

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Overkill’s The Walking Dead u prodaji

Bio sam jako nahajpan na ovo... Vec dosta dugo ekipi s kojom sam igrao l4d2 i vermintide treba nova dobra 4-p igra... ali sudeci po gameplay videima, ovo je nevjerojatno lose. znaci doslovno na razini lazy cashgrab smeca od igara koja izdaju na tjednoj bazi, a ovo je kao razvijano godinama... nije mi jasno kak moze biti na toliko niskoj razini

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 9:06 (Minneyar).
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Overkill’s The Walking Dead u prodaji

Mene su isto na prvu jako zainteresirali traileri, ali gameplay mi izgleda ko teška jeftinjara

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Overkill’s The Walking Dead u prodaji

Jel ima to čudo singleplayer?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Overkill’s The Walking Dead u prodaji

Evo probao danas. Ako ste fan L4D onda ce vam se ovo sigurno svidjeti. Ima single player ali vjeruj mi da je bolje igrati u 4, tesko je stici sve sam i braniti bazu. Jedno je sigurno samo, ne vrijedi 60€ na Steamu tako da preporucam svakako igru ali pricekajte jedno vrijeme da padne bar 50% cijena jer sigurno hoce.

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Overkill’s The Walking Dead u prodaji

ja sam igrao betu, igra nije losa opcenito ali za recimo kojih 20-30e max!

po ovoj cijeni izbjegavajte u sirem luku, nema sadrzaja za te pare a i nije neka "casual" igra ko l4d vec puno teza.

doduse ufuras se lako ukoliko shvatis princip igre, prakticki ako te napadnu 2 zombija odma si "down" a kamoli njih 10+ tako da treba oprezno igrati al ono sve u svemu po meni ne vrijedi tih para.

da je 20e jos bi razmislio ali ovako cim dalje

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice