Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za slu

poruka: 21
|
čitano: 6.381
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za slu".
5 godina
offline
Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za slu

Prvi cilj je ostvaren 1000 milijardi..sad nam je cilj 2000 milijardi...a ovo je jedna od mjera 

Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za slu

A stvarno ne kužim, zašto? Koliko ih može koštati glupi adapter? Pa evo samsung dolazi sa dva adaptera i AKG slušalicama u kutiji, i nikakve vijesti o tome jesu im preskupi, jel baš jako žulja ako to stave... ono nevjerojatna arogancija koja neprestano prolazi.
Ak si tak bogata firma, ako imaš tolko masni profit, pa jel smartphone punjač stvarno nemože biti quick charge po defaultu na fakin telefonu koji naplaćuju, kolko, 5000kn? Mislim, ja se isto svadim sa zidom. Dok mi bude još ovaj iphone 6s radio ok, kad nebude, fakit. 
Sumnjam da mi se da s njihovim mušicama bavit.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
16 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za

Jednom će im sva ta bahatost doći glave. 

7 godina
neaktivan
offline
Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za slu

U budućnosti će se kupovati samo ambalaža u kojoj je nekad dolazio iPhone.

 
15 0 hvala 1
16 godina
offline
Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za slu

https://techcrunch.com/2018/08/04/the-greedy-ways-apple-got-to-1-trillion/
ne slažem se sa gornjim clickbait naslovom da su do 1000 milijardi došli s uštedama na adapterima i izbacivanjima osnovnih konekcija, ali bemu, pa zar ih nimalo ne mrzi takva arogancija 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za slu

Očito prolazi, šišaj dok ide..

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za slu

Sam da neka Apple ovčica ne popizdi pa naguzi CEO-a 😂😝

 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za
Znaci punjac i kabel su slijedeci na redu...
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za
Mad Ant kaže...
Znaci punjac i kabel su slijedeci na redu...

 Pa ionako imaš punjač od prošlog mobitela, to je u svrhu očuvanja okoliša, zapravo se tu Apple micanjem punjača iz kutije žrtvuje za korisnike i njihovo dobro.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za slu

Vjerojatno da se ustedi jos koji dodatni dolar, pohlepi nikad kraja. Pa bas ako je za tih par dolara dodatnih troskova za adapter i ostalo, pa naplati mi ih! Ionako mobitel placam 5-7 tisuca kuna, dodatnih 30-50 kuna mi nece predstavljati problem, ali Apple ne bi bio Apple kad ne bi sisao ovce i zato i jesu kompanija od bilijun dolara. Jer daju jako malo, a naplacuju jako puno.

 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za
overhaul kaže...

A stvarno ne kužim, zašto? Koliko ih može koštati glupi adapter? Pa evo samsung dolazi sa dva adaptera i AKG slušalicama u kutiji, i nikakve vijesti o tome jesu im preskupi, jel baš jako žulja ako to stave... ono nevjerojatna arogancija koja neprestano prolazi.
Ak si tak bogata firma, ako imaš tolko masni profit, pa jel smartphone punjač stvarno nemože biti quick charge po defaultu na fakin telefonu koji naplaćuju, kolko, 5000kn? Mislim, ja se isto svadim sa zidom. Dok mi bude još ovaj iphone 6s radio ok, kad nebude, fakit. 
Sumnjam da mi se da s njihovim mušicama bavit.

 Mislim da ipak kužiš.

 

Sto se tiče "AKG" (namjerno u navodnicima) slušalica koje dolaze uz Samsung S, puno bolje možeš kupiti na Aliexpressu za 10$.

14 godina
offline
Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za slu

Usrdno rade na tome da ljudima uzmu lovu a daju što manje. Jednog lijepog dana morati ćeš posebno platiti bateriju, ekran, kameru i .t.d. Što češ kada ima ovaca za šišanje koliko hoćeš. Zato i jesu prešli 1000 milijardi dolara, kada su vještinu legalnog pljačkanja ljudi digli na nivo umjetnosti, a to rade tako suptilno da su ljudi još i sretni kada ih Apple opljačka. Da se razumijemo, nisam hejter, a oni ispunjavaju svoj primarni cilj - zgrtanje para. Ljudi su si sami krivi što su takve ovce i to mirno podnose. Od mene ne buju vidjeli ni lipe, kamoli nešto više. Kinezići rade vrijedno, dobro i ne prekupo, a ja se ne moram kurčiti najnovijim iPhoneom, meni je i Xiaomi sasvim dovoljno dobar za ono što trebam. I ne moram razmišljati mogu li uključiti slušalice ili ne.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 16:11 (učo).
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za
overhaul kaže...

https://techcrunch.com/2018/08/04/the-greedy-ways-apple-got-to-1-trillion/
ne slažem se sa gornjim clickbait naslovom da su do 1000 milijardi došli s uštedama na adapterima i izbacivanjima osnovnih konekcija, ali bemu, pa zar ih nimalo ne mrzi takva arogancija 

 Pa dobro, istini za volju na adapterima i izbacivanjima osnovnih konekcija se baš i ne može doći do 1000 milijardi $, ali svaki korak u tom smjeru je poželjan.

dolazim odmah - Godot
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za
učo kaže...

Usrdno rade na tome da ljudima uzmu lovu a daju što manje. Jednog lijepog dana morati ćeš posebno platiti bateriju, ekran, kameru i .t.d. Što češ kada ima ovaca za šišanje koliko hoćeš. Zato i jesu prešli 1000 milijardi dolara, kada su vještinu legalnog pljačkanja ljudi digli na nivo umjetnosti, a to rade tako suptilno da su ljudi još i sretni kada ih Apple opljačka. Da se razumijemo, nisam hejter, a oni ispunjavaju svoj primarni cilj - zgrtanje para. Ljudi su si sami krivi što su takve ovce i to mirno podnose. Od mene ne buju vidjeli ni lipe, kamoli nešto više. Kinezići rade vrijedno, dobro i ne prekupo, a ja se ne moram kurčiti najnovijim iPhoneom, meni je i Xiaomi sasvim dovoljno dobar za ono što trebam. I ne moram razmišljati mogu li uključiti slušalice ili ne.

 

ne, prosli su 1000 milijardi zato jer vecina ljudi kao i ja koji su kupovali (s naglaskom na kupovali, jer ovo danas kaj rade sve manje ljudi tolerira) su bili izuzetno zadovoljni uređajima na duze staze kao ni s jednim konkurentom. znam svaki put kad sam kupio neku njihovu stvarcicu i nakon sto sam psihiciki sam sa sobom rascistio zasto dajem tolke pare za tako nesto sam bio bas zadovoljan kupljenim kao ni s jednim drugim proizvodacem. od mobitela do laptopa. o tabletima necu ni govoriti, promijenio sam njih par do ipada i otad taj isti ipad koristim i ne mjenjam nit pada napamet mjenjat ga dok radi.e tako nesto nisam dozivio sa samsungom, sonyijem, asusom, lg itd itd.. 

 

ovo sto su napravili s novim macbook proima nebi ni komentirao, morat ce tak i tak tu nes napravit ako zele vratit stare kupce.

14 godina
offline
Re: Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za
brada09 kaže...

 

ne, prosli su 1000 milijardi zato jer vecina ljudi kao i ja koji su kupovali (s naglaskom na kupovali, jer ovo danas kaj rade sve manje ljudi tolerira) su bili izuzetno zadovoljni uređajima na duze staze kao ni s jednim konkurentom. znam svaki put kad sam kupio neku njihovu stvarcicu i nakon sto sam psihiciki sam sa sobom rascistio zasto dajem tolke pare za tako nesto sam bio bas zadovoljan kupljenim kao ni s jednim drugim proizvodacem. od mobitela do laptopa. o tabletima necu ni govoriti, promijenio sam njih par do ipada i otad taj isti ipad koristim i ne mjenjam nit pada napamet mjenjat ga dok radi.e tako nesto nisam dozivio sa samsungom, sonyijem, asusom, lg itd itd.. 

 

ovo sto su napravili s novim macbook proima nebi ni komentirao, morat ce tak i tak tu nes napravit ako zele vratit stare kupce.

 Ja nikada nisam rekao da njihovi proizvodi ne valjaju kada ih preferiraju toliki ljudi. Ja samo želim reći da su se na valu uspjeha obezobrazili i počeli svoje vjerne klijente tretirati kao ovce za šišanje. Nadam se da će im se to jednoga dana obiti o glavu i da će se morati malo više brinuti o svojim kupcima, a ne bezobrazno dodatno naplaćivati ono što bi trebalo normalno biti uključeno u cijenu proizvoda (adapter za slušalice, punjač, pa i slušalice) s obzirom kolike su im cijene uređaja i koliko ogromnu marginu zarade imaju.

dolazim odmah - Godot
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za
Čitajući kraj tvog posta palo mi je na pamet da se dovede zakon(barem u EU) da ako nešto nije standardno da se mora dati besplatni adapter. Dakle 3.5mm je standard za slušalice, pošto ga iPhone nema, a ima mogućnost za muziku preko slušalica, trebaju dati adapter.
16 godina
online
Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za slu

Kad su (ne samo Apple, već i otali) ukinuli 3.5mm jack, mnogi su rekli "Pa šta, eto ga adapter, ne vidim u čemu je problem!"

 

Što me navodi na novu misao, ako bi se Dexov predloženi zakon, tzv Lex Dex, usvojio, može li se tvrditi da je 3.5mm priključak za slušalice standard, ako ga pola telefona više nema? Ok, imaju ga slušalice, ali ko kaže da telefon mora imati priključak za slušalice?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za
Najbolje da potpuno ukinu mogucnost koristenja slusalica i rijesen problem. I to rijesen na pravi Apple nacin, sektasi bi bili ponosni.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 14:06 (Mad Ant).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za
Ma ja im prvo zamjeram ukidanje 3,5mm sto je naravno rezultiralo da ga sad i ostali mobiteli vise nemaju a izbacivanje adaptera vrhunac debilizma . Pretpostavljam da je zbog neke ankete u americi di se pokazalo da premalo ljudi koristi taj adapter
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za
Jok, zbog stanjivanja uredjaja, iako ima novih tankih mobitela sa 3.5mm jackom...
15 godina
offline
Ovogodišnji iPhonei dolazit će bez adaptera za slu

budućnost je u licenciranju: eplu će se plaćati USD 2000 za pravo na posjedovanje njihovih điđa, a onda još posebno i telefon (dnevni najam samo USD 9,99) te ostale gluparije iz cookove kuhinje (svaka posebno). dok je budala bit će i para.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 17:28 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice