Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobilne a

poruka: 11
|
čitano: 3.879
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobilne a".
15 godina
offline
Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobilne a

Sad je jasno zašto je TikTok trn u oku Trumpa 

 
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobilne a

Lijepo je vidjeti Telegram u porastu, kad bi mogao sve prebaciti na Telegram ili Signal.

pa da se kaze pa-pa fejsu i whappu vise jednom zauvijek.

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobil
bloodborne kaže...

Lijepo je vidjeti Telegram u porastu, kad bi mogao sve prebaciti na Telegram ili Signal.

pa da se kaze pa-pa fejsu i whappu vise jednom zauvijek.

 Slažem se, Telegram je daleko najbolji app za komunikaciju. U ove 4 godine koliko ga koristim dosta ljudi oko sebe sam uspio nagovoriti da se prebace na to, ostala je samo par onih koji se i dalje zajebavaju sa fejs messengerom i whatsappom.

9 godina
offline
Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobilne a

kod mene svi viber i whatsapp, imam telegram već dugo al đabe mi kad ga nitko od mojih ne koristi. možda bi i ja trebao nagovarati ljude 

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobil
Cansee kaže...

kod mene svi viber i whatsapp, imam telegram već dugo al đabe mi kad ga nitko od mojih ne koristi. možda bi i ja trebao nagovarati ljude 

 kao što je govorio al capone: više se postiže lijepom rječju i pištoljem, nego samo lijepom rječju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
neaktivan
offline
Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobilne a

Telegram je definitivno najugodniji za korištenje, najgori mi je Viber, a onda WSP. Sva sreća da više nitko ne koristi Kik

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobil

Telegramu bih jedino zamjerio modul brisanja poruka/inboxa

koji mi onim povlacenjem nikako nije sjeo. to je valjda
jedina sitnica u njegovom UI koja mi smeta.

7 godina
offline
Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobilne a

Imam filing da bude Telegram masovno zaživio sad kad ukinu Whatsapp, jedva čekam, ovo je totalno sranje.

Maknut viber, messenger i whatsapp, i život je opet lijep...

 

Kruha i igala...
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobilne a

Jedino sto sam morao skinut zbog korone je teams. 

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobil
fer-de-lance kaže...

Imam filing da bude Telegram masovno zaživio sad kad ukinu Whatsapp, jedva čekam, ovo je totalno sranje.

Maknut viber, messenger i whatsapp, i život je opet lijep...

 

 Na koji način će ti život bit lipsi ako ne koristiš navedene a koristiš telegram?

11 godina
offline
Re: Padaju rekordi u iznosima potrošenima na mobil
Tvpronlem kaže...
fer-de-lance kaže...

Imam filing da bude Telegram masovno zaživio sad kad ukinu Whatsapp, jedva čekam, ovo je totalno sranje.

Maknut viber, messenger i whatsapp, i život je opet lijep...

 

 Na koji način će ti život bit lipsi ako ne koristiš navedene a koristiš telegram?

Inače je zabavno i praktično koristiti 5 aplikacija za komunikaciju sa 10 osoba.

Daj Telegramu priliku i nećeš se više vratiti na te zastarjele aplikacije. I ja sam se svojedobno opirao ali sam zbog jedne poslovne prilike morao instalirati i koristiti, i od tada me viber i whatsapp nisu vidjeli. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2020 17:03 (geronimo4661).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice