Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

poruka: 302
|
čitano: 42.572
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i ".
16 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Bolje dobiti 5g nego 5kg!

I`m silicon-based life-form
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 17:55 (kowach).
Moj PC  
35 0 hvala 0
7 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

šta je kriticna masa budala u stanju napravit, ovo bi moglo tek bit pocetak.

Moj PC  
42 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Tipično paljenje vještica, jedino je pozitivno što su vještice materijalne, a ne od krvi i mesa...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Kad smo već kod toga, kad će se 5G početi testirati? Bio bi red.
Moj PC  
4 2 hvala 0
9 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Citam ja na internetu da izvjesni Sandro tvrdi da je 5G tehnologija sigurna za ljude, mora da lik jako dobro pozna materiju i ima hrpu studija iza sebe kad tako sigurno tvrdi.

Ja se radije drzim da 5G nije siguran dok se ne dokaze suprotno, a slicno razmisljaju Slovenija i Svicarska koje su nedavno zabranile uvodenje iste dok se ne utvrdi da

je sigurna za ljude i okolis.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
14 49 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer

Koristis 4G?

15 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

"it's easier to fool people than to convince them that they have been fooled"

 

Mark Twain

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
28 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Od svih teorija zavjere za 5G vi odabrali najblesaviju.

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Vidiš, vidiš....sad su mi se oči otvorile i posložile sve kockice! Sve mi je sada jasno! 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 18:53 (Nefil).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

imam bolju teoriju: virus se širi preko zaliha wc-papira. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
14 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Zemljanin kaže...

Citam ja na internetu da izvjesni Sandro tvrdi da je 5G tehnologija sigurna za ljude, mora da lik jako dobro pozna materiju i ima hrpu studija iza sebe kad tako sigurno tvrdi.

Ja se radije drzim da 5G nije siguran dok se ne dokaze suprotno, a slicno razmisljaju Slovenija i Svicarska koje su nedavno zabranile uvodenje iste dok se ne utvrdi da

je sigurna za ljude i okolis.

 Jbt koliko je vas b...... ovdje, ako se ovako nastavi, blokirat ću sve sa foruma

9 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Zemljanin kaže...

Citam ja na internetu da izvjesni Sandro tvrdi da je 5G tehnologija sigurna za ljude, mora da lik jako dobro pozna materiju i ima hrpu studija iza sebe kad tako sigurno tvrdi.

Ja se radije drzim da 5G nije siguran dok se ne dokaze suprotno, a slicno razmisljaju Slovenija i Svicarska koje su nedavno zabranile uvodenje iste dok se ne utvrdi da

je sigurna za ljude i okolis.

 Nikad se na svijetu nije dokazalo da je nešto sigurno. To je nemoguće dokazati. Možeš dokazati da je nesigurno u nekom pogledu prema određenim indicijama, no takvih indicija osim nečijih osjećaja i vjerovanja nema. Isto, niti jedna zemlja nije zabranila 5G niti neće jer za to razloga nema, kao što ga nije bilo ni s 4G. Možda su pojedini kantoni s dovoljno glupih naivaca tamo donijeli zabranu jer je eto Švicarska takva, ali Švicarska je zapravo u vrhu svjetskog poretka po broju 5G odašiljača i njihov pandan HAKOM-a nije donio nikakve restrikcije po pitanju toga. Također, ni Slovenija nije donijela nikakvu zabranu već je njihova vlada samo odgodila njihovu odluku, nema nikakve zabrane. 

Ali takvi koji šire strah od 5G/cijepljenja/žnj istina nikad nije prijatelj već žive od toga da bude strah u ljudima bazirano na neistinama.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
8 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Đabe je ovdje pozivati na razum! Ljudi hoće imati dežurnog krivca. Pa kada se pravo uzme bolje je da pale antene nego ljude - kao u sednjem vijeku. 

 
9 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

"velik broj samozvanih stručnjaka za epidemiologiju i 5G tehnologije" prisutan je i na BUG forumu. I nije da nisu u pravu. Dapače, u krivu su 

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 9 hvala 0
6 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

A vi ste tu studirali elektrotehniku na FERu pa znte što je "5G"??

Moj PC  
1 16 hvala 0
9 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

next!

Moj PC  
45 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Dobro. Da pitam ove pametnjakoviće koji briju na to da 5G utječe na koronu.
Ti ljudi koji su izmislili taj 5G i ljudi koji rade na implementaciji tog 5G kao i njihove obitelji bi toliko riskirale da i oni svi obole od te korone i umru samo zato što im se eto digao da možda zarade na tom 5G? Dobro o čemu vi lupate? Jeste li vi normalni? Pa, ako i sami sebe pobiju s tim što će im zarada onda? Daj se malo skulirajte.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 19:55 (Oldy).
 
6 2 hvala 0
15 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Ljudi sa 4g mreze pisu da 5g mreza uzrokuje koronu, ali korona u biti ne postoji, jer ONI koji su prije mjesec dana izrabljivali radnike do smrti danas ne zele da mi radimo je ce tako ONI imat vise para...

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
cvaja997 kaže...

A vi ste tu studirali elektrotehniku na FERu pa znte što je "5G"??

 Ivan Vilibor Sinčić završio je osnovnu školu i Matematičku gimnaziju u Karlovcu. Nakon što je matematičku gimnaziju završio s odličnim uspjehom, u Zagrebu je upisao Fakultet elektrotehnike i računalstva, smjer automatizacija.

 

I tako dođemo do kritične  mase BUDALA koje na vlast dovedu one koji

budu zabranili svo EMV zračenje.

 

Mada moramo biti znanstveno precizni i reći da su EMV izvor/kraj života pa tako i virusa(sunce)

 

S živim zidom protiv SUNCA

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Oldy kaže...
Dobro. Da pitam ove pametnjakoviće koji briju na to da 5G utječe na koronu.
Ti ljudi koji su izmislili taj 5G i ljudi koji rade na implementaciji tog 5G kao i njihove obitelji bi toliko riskirale da i oni svi obole od te korone i umru samo zato što im se eto digao da možda zarade na tom 5G? Dobro o čemu vi lupate? Jeste li vi normalni? Pa, ako i sami sebe pobiju s tim što će im zarada onda? Daj se malo skulirajte.

 Ljudi gušteri su imuni

15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Osnovala se i grupa protiv 5G na faceu... jbte koliko sam se jutros nasmija kad sam posjetija....

Jbg... ako Plenki ili Mili ne kazu da je sigurno, narod ce uvjek sumnjat
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Budale ne zanima istina, njih samo zanima da na bilo koji nacin vlastita vjerovanja prikazu kao istinu bez obzira koliko se to kosilo sa logikom, fizikom, razumom, dokazima.
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Ljudi gušteri? Bogme je Icke fino zaradio milijune na takvima kao ti. Nogomet propao, pa hajmo pisat pizdarije ima naivaca koliko hoćeš. Nego da nije i on gušter?
 
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Oldy kaže...
Ljudi gušteri? Bogme je Icke fino zaradio milijune na takvima kao ti. Nogomet propao, pa hajmo pisat pizdarije ima naivaca koliko hoćeš. Nego da nije i on gušter?

 Ako ovo ide mene onda ne razumiješ sarkazam. Nisi ti kriv.

15 godina
neaktivan
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Ne treba vjerovati u sve i svašta al opet treba se malo prisjetiti prošlosti...

 

Treba se prisjetiti vremena kad su proizvodi obogačeni uranijom poput pasti za zube, britvi i ostalih proizvoda smatrani korisnim.

Vremena kad je olovni benzin smatran superioran bezolovnom, iako je isti otrovao generacije.

Kad se za DDT i azbestne proizvode tvrdilo da su potpuno bezopasni.

 

Da Irak ima oruzje za masovno uništavanje...

scientia est potentia
 
8 11 hvala 0
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Zavjernicari ne kuze da prvi put u povijesti ova kriza nikom ne odgovara. Prvi put u povijesti ce gusteri morat razrjesit kese ako ce za 10 godina htjet imat 30% tog sta imaju sad. Prvi put u povijesti imamo momentum da stvarno mijenjamo svijet. Siguran sam da gusteri financuraju 99% teorija zavjere jer im to samo ide u prilog. Da ti zavjernicaru si izmanipuliran i tvoje yotube/facebook izvore direktno financiraju gusteri jer znaju da si preglup da shvatis stvarnost iz 10 mainstream medija...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
zlosobno kaže...
Zavjernicari ne kuze da prvi put u povijesti ova kriza nikom ne odgovara. Prvi put u povijesti ce gusteri morat razrjesit kese ako ce za 10 godina htjet imat 30% tog sta imaju sad. Prvi put u povijesti imamo momentum da stvarno mijenjamo svijet. Siguran sam da gusteri financuraju 99% teorija zavjere jer im to samo ide u prilog. Da ti zavjernicaru si izmanipuliran i tvoje yotube/facebook izvore direktno financiraju gusteri jer znaju da si preglup da shvatis stvarnost iz 10 mainstream medija...

 Isto kao ni umjetno izazvana kriza (Velika depresija) 20ih godina prošlog stolječa jel?

scientia est potentia
15 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Koja je poanta 5g? Ozbiljno pitam. Veća propusnost?

Kakav to sadržaj osoba treba konzumirati da joj treba više od 100mbps na telefonu/tabletu?

 

 
1 10 hvala 0
14 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Problem je što nemamo svi 100 Mb/s. Mnogi sada navečer imaju ispod 1 Mb/s.
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice