Pametni satovi više ometaju vozače nego mobiteli

poruka: 5
|
čitano: 2.776
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pametni satovi više ometaju vozače nego mobiteli".
15 godina
neaktivan
offline
Pametni satovi više ometaju vozače nego mobiteli

Istina. Zapravo pametni sat je općenito velika smetnja. Ja ne mogu da spavam sa bilo kakvim satom na ruci a pogotovo pametnim. Kad vozim i kad mi zavibrira na ruci obično pogledam na sat a to mi nije pametno a slova i brojevi su sitniji nego na telefonu. Definitivno nije ok.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pametni satovi više ometaju vozače nego mobite
Za američane se ne bojim... Tamo kad ubiješ nekog s autom dobiješ dovoljno vrimena da razmišljaš u prdekani... Nije to kao kod nas
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pametni satovi više ometaju vozače nego mobiteli

ma da pametni satovi su najgori...

 

dok voziš na Nordschleife lijevi zavoj sa 180 km/h i taman zavibrira, pa naravski okreneš ruku ulijevo da digneš sat pred njušku da se upali ekran...

 

upravo tako...

 

onaj tko si ne može posložiti prioritete u životu, koji ko Palvlovljevo pseto čim zabipka mob mora istog trena pogledati što mu je došlo, ne treba niti sudjelovati u nikakvom društvenom događanju, a moderni promet to jest...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
10 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pametni satovi više ometaju vozače nego mobite

Da, a drugu stvar o kojoj nitko nije vodio računa je samo zračenje i to još u živčanom spletu kod šake, ja sam jedno kratko vrijeme nosio pametan sat koji jednostavno svojim zračenjem me je počeo smetati, kad sam ga skinuo sa ruke problemi su nestali. Sva ta bežična elektronika nije zdrava za nas i naše tijelo. 

7 godina
offline
Re: Pametni satovi više ometaju vozače nego mobite
Pepić kaže...

Da, a drugu stvar o kojoj nitko nije vodio računa je samo zračenje i to još u živčanom spletu kod šake, ja sam jedno kratko vrijeme nosio pametan sat koji jednostavno svojim zračenjem me je počeo smetati, kad sam ga skinuo sa ruke problemi su nestali. Sva ta bežična elektronika nije zdrava za nas i naše tijelo. 

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice