Panasonic na CES donio nove televizore, slušalice

poruka: 16
|
čitano: 3.388
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic na CES donio nove televizore, slušalice ".
5 godina
protjeran
offline
Panasonic na CES donio nove televizore, slušalice

"...Tehnics je iskoristio CES kako bi predstavio novi gramofon s izravnim pogonom..."

Na CES-u? Mislim, gramofon ... na CES-u!?! Mislim, nova tehnologija ... gramofon ... s izravnim pogonom ... na CES-u?!? 

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 10 hvala 0
15 godina
offline
Re: Panasonic na CES donio nove televizore, slušal
Antiseptik kaže...

"...Tehnics je iskoristio CES kako bi predstavio novi gramofon s izravnim pogonom..."

Na CES-u? Mislim, gramofon ... na CES-u!?! Mislim, nova tehnologija ... gramofon ... s izravnim pogonom ... na CES-u?!? 

De vidi koliko košta Technics R1 sistem pa onda pročitaj šta si napisao.

 

Hint: Panasonic je ime Technics vratio nakon čak 2 desetljeća... čisto za one koji nisu znali.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 16:22 (Envy).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic na CES donio nove televizore, slušal
Envy kaže...
Antiseptik kaže...

"...Tehnics je iskoristio CES kako bi predstavio novi gramofon s izravnim pogonom..."

Na CES-u? Mislim, gramofon ... na CES-u!?! Mislim, nova tehnologija ... gramofon ... s izravnim pogonom ... na CES-u?!? 

De vidi koliko košta Tehnics R1 sistem pa onda pročitaj šta si napisao.

 

Hint: Panasonic je ime Tehnics vratio nakon čak 2 desetljeća... samo za one nisu znali.

 imam njihove zvučnike za kućno kino stare 20g, nemam riječi nego masterpiece

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 9:25 (hanteed).
15 godina
offline
Re: Panasonic na CES donio nove televizore, slušal
Dead kaže...
Pa gramofoni i gramofonske ploče doživljavaju novu mladost pa ne znam što je tu čudno?! Usput ime kompanije je Technics, a ne Tehnics.

Zabij mu, znaš na što sam mislio ;-)


OffT: Gore mi je kada trebam naći chieftec kućišta, uviejk se neko "h" proturi pa jedva nešto.
Hint: Jedni od najboljih kućišta na svijetu.

hanteed kaže...
Envy kaže...
* * *

 imam njihove zvučnike za kućno kino stare 20g, nemam riječi nego masterpiece

To je taj gap od 20 godina. Možda su kod tebe čak i starije. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Panasonic na CES donio nove televizore, slušal
Envy kaže...
Antiseptik kaže...

"...Tehnics je iskoristio CES kako bi predstavio novi gramofon s izravnim pogonom..."

Na CES-u? Mislim, gramofon ... na CES-u!?! Mislim, nova tehnologija ... gramofon ... s izravnim pogonom ... na CES-u?!? 

De vidi koliko košta Technics R1 sistem pa onda pročitaj šta si napisao.

 

Hint: Panasonic je ime Technics vratio nakon čak 2 desetljeća... čisto za one koji nisu znali.

A to što nešto puno košta je, po tebi, znak kvalitete i tehnološkog napretka (superiornosti)?! 

CD kao medij pojede svaku vinilnu pizdariju od medija. Ajde više prekinite trolati s gramofonima, pliz!

Pis on ju, tu :P
15 godina
offline
Re: Panasonic na CES donio nove televizore, slušal
Antiseptik kaže...
Envy kaže...
Antiseptik kaže...

"...Tehnics je iskoristio CES kako bi predstavio novi gramofon s izravnim pogonom..."

Na CES-u? Mislim, gramofon ... na CES-u!?! Mislim, nova tehnologija ... gramofon ... s izravnim pogonom ... na CES-u?!? 

De vidi koliko košta Technics R1 sistem pa onda pročitaj šta si napisao.

 

Hint: Panasonic je ime Technics vratio nakon čak 2 desetljeća... čisto za one koji nisu znali.

A to što nešto puno košta je, po tebi, znak kvalitete i tehnološkog napretka (superiornosti)?! 

CD kao medij pojede svaku vinilnu pizdariju od medija. Ajde više prekinite trolati s gramofonima, pliz!

Ako ne znaš šta je dobro - pitaj koliko košta, kaže jedna stara naradna poslovica. Doduše to možda najviše nema smisla u Audio/Video opremi ali što se tiče ovog R1, ljudi imaju samo riječi pohvale a zašto košta 20.000,00 USD i da li vrijedi toliko su neka sasvim druga pitanja.

Misliš gramofon?! Ne znam za gramofon, čovjek od kojeg sam kupio BD Pržilicu u Švicarskoj ima Orla kojeg je platio preko 7.000 CHF... mislim ORLA, pravu ptičurinu sa krilima.
Preko puta njega, kćerci je otac kupio Konja, mislim konja.. prava životinja koja se jaše za cca 11.000 CHF i još toj životinji plaća obližnji Hotel za Konje..
Poanta: Ako netko hoće gramofon, i pri tome da mu se uskaldi sa ostatkom brušenog aluminija: nek si ga kupi.

A što se tiče CD kao medija, tu si definitivno u pravu. Treba to ljudima stalno ponavljati da Vinil jednostavno ne može ni u kom slučaju parirati CD-u iz 1984-te godine. Navodno su postojale priče da je Vinil prvih 200 slušanja imao neki ludi frekfencijski raspon (naravno za koje zvučnici nisu postojali) ali na tome se samo stalo - tj. na priči. čak je i Sonyjev SACD eto samo kao malo bolj CD, mislim da na Blind testovima teško da postoji osoba koja će razlokovati CD od SACD-a.

 

Uglavnom: Technics se vratio kao brand i proizvodi su im u svakom slučaju vrhunski.

11 godina
offline
Re: Panasonic na CES donio nove televizore, slušal
Antiseptik kaže...
Envy kaže...
Antiseptik kaže...

"...Tehnics je iskoristio CES kako bi predstavio novi gramofon s izravnim pogonom..."

Na CES-u? Mislim, gramofon ... na CES-u!?! Mislim, nova tehnologija ... gramofon ... s izravnim pogonom ... na CES-u?!? 

De vidi koliko košta Technics R1 sistem pa onda pročitaj šta si napisao.

 

Hint: Panasonic je ime Technics vratio nakon čak 2 desetljeća... čisto za one koji nisu znali.

A to što nešto puno košta je, po tebi, znak kvalitete i tehnološkog napretka (superiornosti)?! 

CD kao medij pojede svaku vinilnu pizdariju od medija. Ajde više prekinite trolati s gramofonima, pliz!

 klubovi i dj-i muziku pustaju i miksaju sa gramofona, ne sa cd-a

 

nisu ovakvi gramofoni za mene i tebe, pa da pustamo stare ploce mise kovaca doma, mislim moze i to, ali je ovo ipak proizvod za one koji se bave muzikom ili ju stvaraju

9 godina
neaktivan
offline
Panasonic na CES donio nove televizore, slušalice

Logicno da necu slusati Angerfist na mobitelu a ni na zvucniku JBL bilokojem prijenosnom.

Ali vidio sam kojeg audiofila taj ne zna ni zasto slusa muziku i inace su ruzni ljudi. LP

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Panasonic na CES donio nove televizore, slušal
Envy kaže...
Antiseptik kaže...
Envy kaže...
Antiseptik kaže...

"...Tehnics je iskoristio CES kako bi predstavio novi gramofon s izravnim pogonom..."

Na CES-u? Mislim, gramofon ... na CES-u!?! Mislim, nova tehnologija ... gramofon ... s izravnim pogonom ... na CES-u?!? 

De vidi koliko košta Technics R1 sistem pa onda pročitaj šta si napisao.

 

Hint: Panasonic je ime Technics vratio nakon čak 2 desetljeća... čisto za one koji nisu znali.

A to što nešto puno košta je, po tebi, znak kvalitete i tehnološkog napretka (superiornosti)?! 

CD kao medij pojede svaku vinilnu pizdariju od medija. Ajde više prekinite trolati s gramofonima, pliz!

Ako ne znaš šta je dobro - pitaj koliko košta, kaže jedna stara naradna poslovica. Doduše to možda najviše nema smisla u Audio/Video opremi ali što se tiče ovog R1, ljudi imaju samo riječi pohvale a zašto košta 20.000,00 USD i da li vrijedi toliko su neka sasvim druga pitanja.

Misliš gramofon?! Ne znam za gramofon, čovjek od kojeg sam kupio BD Pržilicu u Švicarskoj ima Orla kojeg je platio preko 7.000 CHF... mislim ORLA, pravu ptičurinu sa krilima.
Preko puta njega, kćerci je otac kupio Konja, mislim konja.. prava životinja koja se jaše za cca 11.000 CHF i još toj životinji plaća obližnji Hotel za Konje..
Poanta: Ako netko hoće gramofon, i pri tome da mu se uskaldi sa ostatkom brušenog aluminija: nek si ga kupi.

A što se tiče CD kao medija, tu si definitivno u pravu. Treba to ljudima stalno ponavljati da Vinil jednostavno ne može ni u kom slučaju parirati CD-u iz 1984-te godine. Navodno su postojale priče da je Vinil prvih 200 slušanja imao neki ludi frekfencijski raspon (naravno za koje zvučnici nisu postojali) ali na tome se samo stalo - tj. na priči. čak je i Sonyjev SACD eto samo kao malo bolj CD, mislim da na Blind testovima teško da postoji osoba koja će razlokovati CD od SACD-a.

 

Uglavnom: Technics se vratio kao brand i proizvodi su im u svakom slučaju vrhunski.

Tko hoće neka si kupi što hoće. Pa i orla, konja, udava, tigra, slona ... ili gramofon. Samo mi vi haj-end gurui nemojte tvrditi da gramofon zvuči bolje od CD-a.  

 

I, da, na blind testovima ne da je teško razlikovati CD od SACD-a, nego je to NE-MO-GU-ĆE. Nema tog haj-end šišmiša koji će na slijepo znati razliku (isto je i s pojačalima kada im se sakriju oznake ... pa, odjednom, skuplje nije bolje nego je isto). No, o tome mi se više ne da raspravljati. Godinama tupim jedno te isto i već sam samome sebi dosadan. Nažalost, lobi haj-faj / haj-end lunatika je prejak - a i laž je ponovljena toliko puta da se više ne moraju ni previše truditi - samo se širi. 

Nego, kad smo već kod gramofona, po čemu to uber-truper gramofon od 20.000 nečega bolje zvuči od, recimo, gramofona od 2.000 (ili od 200) istoga?!? Napravi slijepi test. Usporedi. Stavi ih iza zavjese ... pa mi reci koji bolje svira  

Ovo o frekvencijskom rasponu vinila je nebulozno i komentirati. Pitaj psa, sovu ili već spomenutog šišmiša što o tome kažu  

 

Inače, Technics (da, novinaru, tako se piše) je vrhunski brend. I zato mi je još više žao što ih marketing pravi (skupocjenim) drekom. Ma, isto kao Denon, Onkyo, Sansui, Sony ... koji su (p)ostali samo sjene onoga što su nekada bile.

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2019 10:37 (Antiseptik).
5 godina
protjeran
offline
Re: Panasonic na CES donio nove televizore, slušal
Timo kaže...
Antiseptik kaže...
Envy kaže...
Antiseptik kaže...

"...Tehnics je iskoristio CES kako bi predstavio novi gramofon s izravnim pogonom..."

Na CES-u? Mislim, gramofon ... na CES-u!?! Mislim, nova tehnologija ... gramofon ... s izravnim pogonom ... na CES-u?!? 

De vidi koliko košta Technics R1 sistem pa onda pročitaj šta si napisao.

 

Hint: Panasonic je ime Technics vratio nakon čak 2 desetljeća... čisto za one koji nisu znali.

A to što nešto puno košta je, po tebi, znak kvalitete i tehnološkog napretka (superiornosti)?! 

CD kao medij pojede svaku vinilnu pizdariju od medija. Ajde više prekinite trolati s gramofonima, pliz!

 klubovi i dj-i muziku pustaju i miksaju sa gramofona, ne sa cd-a

 

nisu ovakvi gramofoni za mene i tebe, pa da pustamo stare ploce mise kovaca doma, mislim moze i to, ali je ovo ipak proizvod za one koji se bave muzikom ili ju stvaraju

Ovakvi gramofoni nisu za nikoga. Odnosno, jesu, oni su napravljeni za (pre)bogate nadobudne "znalce" (i pokondirene tikve koji se takvima osjećaju). Dakle, iste one koji se kurče ajfonima, mercedesima / poršeima, skupim satovima ... i misle da time što imaju vrijede više od svih ostalih (a naročito jada i bijede koji si tako nešto nikada neće moći priuštiti, ali vole maštati da je sve moguće pa i to da i oni, jadni kakvi jesu, jednoga dana sjednu u Merđana ...makar i 20 godina starog , ili "povoljno" kupe 5-6-7 godina starog novog ajfona SE). To ih valjda pali. Drkaju na to, što li?!

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2019 10:50 (Antiseptik).
5 godina
protjeran
offline
Re: Panasonic na CES donio nove televizore, slušal
Kolacic kaže...

Logicno da necu slusati Angerfist na mobitelu a ni na zvucniku JBL bilokojem prijenosnom.

Ali vidio sam kojeg audiofila taj ne zna ni zasto slusa muziku i inace su ruzni ljudi. LP

 Kolacicu, sto se dogodilo s hrvatskim? Nisi cuo za zarez? Mora da je zbrka u glavi, ha

Pis on ju, tu :P
9 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic na CES donio nove televizore, slušal
Antiseptik kaže...
Kolacic kaže...

Logicno da necu slusati Angerfist na mobitelu a ni na zvucniku JBL bilokojem prijenosnom.

Ali vidio sam kojeg audiofila taj ne zna ni zasto slusa muziku i inace su ruzni ljudi. LP

 Kolacicu, sto se dogodilo s hrvatskim? Nisi cuo za zarez? Mora da je zbrka u glavi, ha

 Nije bitno pogotovo na hrvatskom forumu ali nebi ovakav odgovor dobio da se niste pronasli? Ili treba zarez,stvarno? 

Zbrka zesca jer u tekstovima se ne pise gramaticki tocno. 

Cemu hrvatski,mozda sam srbin? Hmmm. Vidis zbrka zesca.

5 godina
protjeran
offline
Re: Panasonic na CES donio nove televizore, slušal
Kolacic kaže...
Antiseptik kaže...
Kolacic kaže...

Logicno da necu slusati Angerfist na mobitelu a ni na zvucniku JBL bilokojem prijenosnom.

Ali vidio sam kojeg audiofila taj ne zna ni zasto slusa muziku i inace su ruzni ljudi. LP

 Kolacicu, sto se dogodilo s hrvatskim? Nisi cuo za zarez? Mora da je zbrka u glavi, ha

Nije bitno pogotovo na hrvatskom forumu ali nebi ovakav odgovor dobio da se niste pronasli? Ili treba zarez,stvarno? 

Zbrka zesca jer u tekstovima se ne pise gramaticki tocno. 

Cemu hrvatski,mozda sam srbin? Hmmm. Vidis zbrka zesca.

Promašio si ceo fudbal. Jer, naime, i u srpskom postoje zarezi.

Gle, ako želiš da te se shvati, moraš pisati tako da te se shvati. Ništa više i ništa manje. Inače nisam gramar nazi, ali kad ni uz najbolju volju ne mogu shvatiti što je pisac htio reći, red je da mu to spočitnem. 

Pis on ju, tu :P
9 godina
neaktivan
offline
Panasonic na CES donio nove televizore, slušalice

Stvar je u tome da nisam htio nista reci. No u proslom postu sam se potrudio reci nesto no opet nisi shvatio. Zbrka u glavi.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Panasonic na CES donio nove televizore, slušal
Kolacic kaže...

Stvar je u tome da nisam htio nista reci. No u proslom postu sam se potrudio reci nesto no opet nisi shvatio. Zbrka u glavi.

 I rest my case.

Pis on ju, tu :P
9 godina
neaktivan
offline
Panasonic na CES donio nove televizore, slušalice

NHF.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice