Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zvijez

poruka: 17
|
čitano: 3.553
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zvijez".
12 godina
protjeran
offline
Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zvijez

Dobro kaj se vise ceka s oled monitorima...kojoj babi treba oled da bulji u sjednicu sabora na 240p.lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
4 4 hvala 0
15 godina
offline
Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zvijez

nikad tijekom bogata života, rada te stvaralaštva ne vidjeh loš panasonicov proizvod. naprotif! kad nekaj naprave, vrhunsko je. bilo kaj. očito se "keine bofl" politika mnogostruko isplati na dulje staze. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 18:35 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zvijez

Panasoniv uvije top...od TV-a, fotoaparata perilica, mikrovalki pa do trimera za kosu

 
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zv
Ajar kaže...

nikad tjekom bogata života, rada te stvaralaštva ne vidjeh loš panasonicov proizvod. naprotif! kad nekaj naprave, vrhunsko je. bilo kaj. očito se "keine bofl" politika mnogostruko isplati na dulje staze. 

 ljudi ih zamrziše jer su 2018 stavljali ozloglašeni IPs panel u sve LED televizore 

2019 su se vratili na VA...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 17:33 (Anđeo bez falinge).
15 godina
offline
Re: Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zv
Anđeo bez falinge kaže...

 ljudi ih zamrziše jer su 2018 stavljali ozloglašeni IPs panel u sve LED televizore 

2019 su se vratili na VA...

 isukrste! ima takav stari/na zlu glasu televizor. što ću sad, majkomila?! da ga uključim koji put? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Re: Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zv
Ajar kaže...

 isukrste! ima takav stari/na zlu glasu televizor. što ću sad, majkomila?! da ga uključim koji put? 

 ujmoca isina iduva svetoga amen..... imam ja IPs i palim ga samo kada gledam srpske rijaliti Parove, Zadruge, zla sela ili kak se već zovu.... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
offline
Re: Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zv
Stjepanj kaže...

Dobro kaj se vise ceka s oled monitorima...kojoj babi treba oled da bulji u sjednicu sabora na 240p.lp

 Pa valjda se boje burnina,ipak na monitorima ima dosta statike,za razliku od TV.

AUDIOFIL
12 godina
protjeran
offline
Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zvijez

toliko da samsung na svoje daje 10g garancije da ga neces imati...lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 1:24 (Stjepanj).
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zv

Nekad je pametnije šutjeti. Samsung ne koristi OLED već QLED što jedno s drugim nema veze. A to što ti je Samsung uspio prodati priču kao da si neki dedek je druga stvar. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 1:46 (CroDexter).
12 godina
protjeran
offline
Re: Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zv
CroDexter kaže...

Nekad je pametnije šutjeti. Samsung ne koristi OLED već QLED što jedno s drugim nema veze. A to što ti je Samsung uspio prodati priču kao da si neki dedek je druga stvar. 

 Neznam sto sam to krivo rekao da bi trebao rade sutjeti? napisao sam samo sto Samsung nudi i sto garantira, a pametni dedek ce si uzeti QLED, citirat cu kolegu forumasa jednostavnije je:

QLED, kao i obični LED LCD televizori će dulje trajati, jer se kod njih grafički elementi koji su stalno prikazani na ekranu neće zapeći u ekran. A čak i ako bi LCD televozor bio uključen cijelo vrijeme na visokoj svjetlini, pa da se kroz godine rada "potroši" pozadinsko osvjetljenje, to nije nikakav problem popraviti - jednostavno se zamijene LED-ice pozadinskog osvjetljenja. Kad se OLED ekran potroši - gotovo je! Treba novi ekran.lp

Intel Core™ i7 Forever
13 godina
offline
Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zvijez

Pa naravno da nude 10 godina jamstva kad LED (QLED) nemaju s tim problema kao OLED. Drugacija je tehnologija i naravno da nece stavljati OLED na monitore jer na monitorima imas puno više staticnih elemenata kao što je kolega napisao. Kada bi imao OLED monitor kroz par mjeseci bi ti se urezala start traka sa windowsa, chrome itd.

Znaci govoris totalno 2 nepovezane stvari. Prvo da cekas OLED monitore na sto ti kolega kaze problem tih monitora i ti onda odgovars da samsung daje 10 godina jamstva za taj problem ali na totalno drugacijoj tehnologiji što nema smisla.


Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zv
Stjepanj kaže...

toliko da samsung na svoje daje 10g garancije da ga neces imati...lp

 Pomješao si lončiće....

8 godina
offline
Re: Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zv
volegradele kaže...
Stjepanj kaže...

Dobro kaj se vise ceka s oled monitorima...kojoj babi treba oled da bulji u sjednicu sabora na 240p.lp

 Pa valjda se boje burnina,ipak na monitorima ima dosta statike,za razliku od TV.

 Svi će to brzo izbacit na tržište, samo da ih LG proizvede. Hihihi

 

Ps. Nadam se dugom životu moje Panasonic plazme zadnje generacije 

6 godina
protjeran
offline
Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zvijez

nije ništa pomiješao.

Stjepanj se narugao QLEd tehnologiji i njihovim trolanjem s 10 godina garancije na burn in ...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zv
Ok niste me shvatili tj nisam bio tocan trebao sam napisati qled i oled monitori a ne samo jedno, oled/qled koliko ja znam daju poprilicno slicnan prikaz, jedan ima teskih problema s burn inom drugi pak ne, cemu uzimati prvi...lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zv
Stjepanj kaže...
Ok niste me shvatili tj nisam bio tocan trebao sam napisati qled i oled monitori a ne samo jedno, oled/qled koliko ja znam daju poprilicno slicnan prikaz, jedan ima teskih problema s burn inom drugi pak ne, cemu uzimati prvi...lp

 OLEd nema "teških" problema s burn inom..

može imati ako 16 sati dnevno jedno mjesec gledaš npr. MTV ili neki drugi program koji ima statičan logo..

dakle, savi fakin dan mjesec dana 16h isti logo ti stoji u kutu.

 

kod normalnog korištenja koje koristi 90% ljudi OLED nema šanse dobiti burn in...

imaš ekipu iz Rtings.com koji proučavaju televizore i trenutno su najmjerodavniji svjetski site za televizore.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Panasonic Convention 2019 - OLED televizori zv
Anđeo bez falinge kaže...
Stjepanj kaže...
Ok niste me shvatili tj nisam bio tocan trebao sam napisati qled i oled monitori a ne samo jedno, oled/qled koliko ja znam daju poprilicno slicnan prikaz, jedan ima teskih problema s burn inom drugi pak ne, cemu uzimati prvi...lp

 OLEd nema "teških" problema s burn inom..

može imati ako 16 sati dnevno jedno mjesec gledaš npr. MTV ili neki drugi program koji ima statičan logo..

dakle, savi fakin dan mjesec dana 16h isti logo ti stoji u kutu.

 

kod normalnog korištenja koje koristi 90% ljudi OLED nema šanse dobiti burn in...

imaš ekipu iz Rtings.com koji proučavaju televizore i trenutno su najmjerodavniji svjetski site za televizore.

 Nije problematičan tv program. Meni bi bio problem jer mi je u dnevnoj na tv spojen PC, tako da oko 90% radnog vremena TV-a isti prikazuje sliku sa PC-a, a tek u rijetke petke ide slika sa nekog tv kanala. Eh, sad i ta slika s PC-a nije statična večinu vremena (YT, filmovi, serije, ...), no ima jako puno elemenata windows sučelja koji su uglavnom statični (taskbar, naslovne trake aplikacija, desktop i ikone na njemu). S obzirom da je taj PC uključen jako puno vremena jer je centar svih dešavanja, mislim da bi veoma brzo došlo do burn ina.

 

No, nije da ne bih volio gledati film na 50 ili 60+ inča 4k oledu po noći. Vjerovatno je bolesno dobro.

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 20:27 (morrisoN).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice