Panasonicov DP-UB9000 osvojio EISA-inu nagradu za

poruka: 9
|
čitano: 2.547
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonicov DP-UB9000 osvojio EISA-inu nagradu za ".
8 godina
offline
Panasonicov DP-UB9000 osvojio EISA-inu nagradu za

Zanima me, je li itko ikad u Hrvatskoj kupio blu-ray player i zašto je pobogu to učinio?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 14:21 (gurusinj).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Panasonicov DP-UB9000 osvojio EISA-inu nagradu
gurusinj kaže...

Zanima me, je li itko ikad u Hrvatskoj kupio blu-ray player i zašto je pobogu to učinio?

 

 

 Znam ja jednog, doduse taj je i Alfu kupio 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
14 godina
offline
Panasonicov DP-UB9000 osvojio EISA-inu nagradu za
4k blu ray je namjenjen za amere i kanađane koji si to mogu priuštiti a i lako su im dostupni ima ih u walmarta i best buy-a ,te u ostalim prodavaoinicama ,plus ameri i kanađani si mogu priuštiit skupa kućna kina,za nas ostale gdje jednostruki 4k blu ray flm sa titlovima dođe preko 180 kn je bacanje novaca kad taj isti film možeš pogledati u kinu za puno manje novaca,oni koji skidaju ripove sa interneta pa to gledaju doma i tvrda kako razlike nema nemaju pojma o čemu pričaju
nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Panasonicov DP-UB9000 osvojio EISA-inu nagradu
gurusinj kaže...

Zanima me, je li itko ikad u Hrvatskoj kupio blu-ray player i zašto je pobogu to učinio?

 

 

 PS3, PS4?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
offline
Re: Panasonicov DP-UB9000 osvojio EISA-inu nagradu
gurusinj kaže...

Zanima me, je li itko ikad u Hrvatskoj kupio blu-ray player i zašto je pobogu to učinio?

 

 

 eo ja, striček. vjerojatno zbog toga jer imam brdo filmova na plavim discima* (tipa kubrick kolekcija, blade runner itd.). a sony-jev me player u beču koštao tek nešto manje od 70 ojara. 

 

addendum: tu sam postao žrtva vlastite spačke: daruj svima ono što (još) ne mogu uporabiti. znali su da nemam bluray napravu i zato sam stalno dobivao diskove. znali su da ću kad-tad puknuti i nabaviti je. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 13:00 (Ajar).
7 godina
protjeran
offline
Panasonicov DP-UB9000 osvojio EISA-inu nagradu za

Steta sto godinama nitko ne stavlja fosforne 8-segmentne displaye. Oni su najlijepsi i stvarno uredjaj dobija izgled kao nesto vrijedno, sto traje.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonicov DP-UB9000 osvojio EISA-inu nagradu
Nakon kaj sam vidio da je noa telefon dobil tu nagradu vise mi nis to ne znaci...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Panasonicov DP-UB9000 osvojio EISA-inu nagradu
Čitatelj kaže...

Steta sto godinama nitko ne stavlja fosforne 8-segmentne displaye. Oni su najlijepsi i stvarno uredjaj dobija izgled kao nesto vrijedno, sto traje.

 

 

 

7-segmentni...

 

 

Kruha i igala...
7 godina
protjeran
offline
Panasonicov DP-UB9000 osvojio EISA-inu nagradu za

Zapravo su 13 segmentni, ako imaju kose crte u oba smjera, i srednji "pipe".

 

Al da, inace su 7 segmentni, my bad. Takvi se vec dugo ne proizvode, nego samo ove "LED" gluposti, tockasti segmenti, ruzno,

radije onda nemam nikakav display na komponenti - nego samo analogne kontrole zvuka i playbacka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice