Papin blagoslov za – električni bolid Formule E

poruka: 17
|
čitano: 5.290
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Papin blagoslov za – električni bolid Formule E".
15 godina
odjavljen
offline
Papin blagoslov za – električni bolid Formule E

Ajar, ti si nešto spominjao jariće...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Papin blagoslov za – električni bolid Formule
MrBlc kaže...

Ajar, ti si nešto spominjao jariće...

 paaaaa, da. ovo je tu negdje. jednako  inteligentno i djelotvorno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Papin blagoslov za – električni bolid Formule
to je u najmanju ruku nekorektno prema ostalim sudionicima utrke, posvetiti samo jedan bolid a pritom ne i ostale daje ociglednu prednost onom posvecenom pred ostalima koji to nisu
 
14 1 hvala 0
12 godina
offline
Papin blagoslov za – električni bolid Formule E

A jel papa ima dozvolu za svetit formulu ? Koliko sam vidio do sad je samo svetio aute, pa nisam siguran u stručnost.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Papin blagoslov za – električni bolid Formule
Nitko ne može robovati dvojici gospodara. Ne možete robovati Bogu i bogatstvu (MAT. 6:24)

Izgleda da u vatikanu...sve sami farizeji
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Papin blagoslov za – električni bolid Formule

služiti dva gospodara... (služiti, sluga, ne znači i biti rob)

kad već citiraš, potrudi se.. :) ''frizera'' će biti neovisno o ovom tipkanju. Ovako si veći papa od Pape, nešto ko ivankrstitelj.. ili bananispamer?

 

vratimo se na sam događaj, s tehničke strane .. :)))

-da, nakon papinog posvećenja bolid je lakši, jači (bar 13 konja+) i brži.. razmišlja se i o uvođenju svetog benzina (nešto kao sveta vodica, al benzin..) sve za 9,99.. i svi sretni. S druge strane, imaju dobre šanse za stići u raj, osim ako izlete na zavoju kod šikane sv.Petra.. tad možda odu na ono drugo mjesto (ili četvrto, kao najgore za natjecatelje koji ostanu bez medalje..). Polica životnog osiguranja u alianzu, uračunat i jedan servis uz iskaznicu haka.. i tak, bezbrojni benefiti.

 

@ dmarkus.. ne, ovo radi u fušu, vikendom. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2018 19:57 (ihush).
13 godina
offline
Papin blagoslov za – električni bolid Formule E

Rubrika: "Vjerovali ili ne!"

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Papin blagoslov za – električni bolid Formule E

Poruka mora sadržavati tekst!

Cogito Ergo Sum
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Papin blagoslov za – električni bolid Formule
Što je točno krivo u ovom činu?

Članovi eformule i vozači su ga posjetili u njegovom domu. U njegovom domu više nego igdje drugdje vrijede njegova pravila. Iznimno je seljački, kao gostu, ne poštovati pravila nečijeg doma (države itd). Možda su ga posjetili članovi koji su vjernici. Njihova stvar.
Blagoslov broda (vlaka, aviona, spasilačkih brodica financiranih od strane dobrih duša itd.) prilikom porinuća postoji godinama i običaj je po cijelom svijetu. Zašto bi onda blagoslov eformule bio drugačiji? Ja to doživljavam više kao kada ti netko zaželi sreću. Je li u tome da vam netko poželi sreću vidite nešto negativno? 😳

Osobno ne vjerujem u postojanje Boga, ali imam poštovanje prema toj strani priče i ljudima koji u njega vjeruju. Poštujem ih.

vicious
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Papin blagoslov za – električni bolid Formule

Zato što su takve stvari, prema Isusovom učenju, "farizejske", a ovaj papa se predstavlja u javnosti kao netko tko će vratiti Crkvu na ispravan put, pa se od njega tako nešto ne očekuje.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
6 godina
protjeran
offline
Re: Papin blagoslov za – električni bolid Formule
MrBlc kaže...

Zato što su takve stvari, prema Isusovom učenju, "farizejske", a ovaj papa se predstavlja u javnosti kao netko tko će vratiti Crkvu na ispravan put, pa se od njega tako nešto ne očekuje.

 Farizeji su ovi naši na Kaptolu i njima slični diljem svijeta koji se ne drže ni Biblije ni Isusovih učenja. Oni mrze imigrante, grade zlatne palače, naplaćuju sve i svašta. S druge strane ovaj papa pere noge izbjeglicama, zove ih na večere, propagira njihovu integraciju, bori se s rimskom kurijom. Ovo potonje ga baš i ne ide, otpor je prejak i makar on usitinu ima dobre namjere malo toga će popraviti u truloj instituciji kao što je Crkva.

14 godina
protjeran
offline
Papin blagoslov za – električni bolid Formule E

Ne igrajte se s papom...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Papin blagoslov za – električni bolid Formule
Pa upravo zato i govorimo o ovome. Ovo nije u duhu vjere, pa sa to radi bilo koji drugi papa koji je podržavao tu trulež, nitko ne bi to isticao. Međutim, kad to radi papa koji se deklarativno zalaže za popravljanje Crkve onda je to nešto što izaziva čuđenje.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
6 godina
protjeran
offline
Re: Papin blagoslov za – električni bolid Formule
MrBlc kaže...
Pa upravo zato i govorimo o ovome. Ovo nije u duhu vjere, pa sa to radi bilo koji drugi papa koji je podržavao tu trulež, nitko ne bi to isticao. Međutim, kad to radi papa koji se deklarativno zalaže za popravljanje Crkve onda je to nešto što izaziva čuđenje.

 Ne bi bilo u duhu vjere da je naplatio blagoslov forumule. A nije. Ako je blagoslovio vozače i vozila, i zaželio im sretne utrke bez nesreća ja ne vidim nikakav problem.

15 godina
offline
Re: Papin blagoslov za – električni bolid Formule

-lupetaš.. svaka audiencija ima troškovnik.. ne kao r1-s-pdvom.. ali to je to. Nisu platili nego su darovali milodar.. neš ti razlike :) .. uz to im je zapakirao paljenice (golubice..)?

-pranje nogu je onak, fora za mase, pokora.. jednaka kao bijela (ovjča koža) kapica, koju ako nisi znao sve tri konfesije kroriste iz istog razloga.. neovisno što kardinalil imaju crvene cipelice i fensi obleku.. ovo je obična simbolika do nivoa patetike, rutine. its just a biz.. ili kao kad kissovci stave svoju šminku, teatar.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Re: Papin blagoslov za – električni bolid Formule
ihush kaže...

-lupetaš.. svaka audiencija ima troškovnik.. ne kao r1-s-pdvom.. ali to je to. Nisu platili nego su darovali milodar.. neš ti razlike :) .. uz to im je zapakirao paljenice (golubice..)?

-pranje nogu je onak, fora za mase, pokora.. jednaka kao bijela (ovjča koža) kapica, koju ako nisi znao sve tri konfesije kroriste iz istog razloga.. neovisno što kardinalil imaju crvene cipelice i fensi obleku.. ovo je obična simbolika do nivoa patetike, rutine. its just a biz.. ili kao kad kissovci stave svoju šminku, teatar.

 Način na koji si ti sad trivijalizirao ovaj "događaj" aludirajući da se radi o poslovom sastanku je toliko nebulozna da te molim da mi ne odgovaraš svojom nečitkom kobasicom od teksta.

15 godina
offline
Re: Papin blagoslov za – električni bolid Formule

-molba nije uslišana.. (jer je kontradiktorna online..).

-tko je što trivijalizirao? ja?.. daješ mi preveliku moć.. a komercijala je čim vidiš reklame na bolidu.

-ako te tješi, eto i ja ću učinit znak (mašem rukom .. kao križ, neprecizan ali dovoljno za simboliku..) i dajem ti blagoslov, pod foss-gpl free of čarđ licencom.. i idi s mirom. Donacije možete ostaviti na izlazu.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice