Paranoja produktivnosti: menadžeri nadziru računal

poruka: 9
|
čitano: 3.620
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Paranoja produktivnosti: menadžeri nadziru računal".
6 godina
offline
Paranoja produktivnosti: menadžeri nadziru računal

Ovo samo govori o tome koliko je manegment neadekvatan u evaluiranju svojih ljudi. Uostalom ovo se da rijesit jednostavno - jedan zadatak, jedan deadline. Al to onda opet zahtijeva adekvatne managere u poslobnom smislu jer treba netko i te rokove znati dati. 

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Paranoja produktivnosti: menadžeri nadziru rač
smrad111 kaže...

Ovo samo govori o tome koliko je manegment neadekvatan u evaluiranju svojih ljudi. Uostalom ovo se da rijesit jednostavno - jedan zadatak, jedan deadline. Al to onda opet zahtijeva adekvatne managere u poslobnom smislu jer treba netko i te rokove znati dati. 

A kaj ako (kao većina) imaš 5 zadataka i 5 deadline-a ?

Ako dobro radiš posao i ništa ne trpi ne vidim zaš se prca ljude, koji puta se task obavi u 15min, koji puta u 10h, al se obavi, to kaj delam između ne bi trebala biti briga managmenta,

ali OFC on bi trpali što više posla za istu plaću, e nebi išlo.

 

6 godina
offline
Re: Paranoja produktivnosti: menadžeri nadziru rač
Pa da, mozda nisam jasan bio,ali da - vise posova - vise rokova. Poanta je da se radi na ciljene unutar rokova, kad i kako i koliko netko to radi, njegova stvar.
15 godina
offline
Paranoja produktivnosti: menadžeri nadziru računal

"Wait, you guys work?" 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Paranoja produktivnosti: menadžeri nadziru rač

Poanta je da ima menadzera koji su control freakovi! Ako ugovorom nije regulirano nadziranje radnika onda je to dobra baza za tuzbu.

Na kraju dana imas obaveze i rokove. Vidi se iz aviona ako doma kopas nos ili delas.
Kad bi mi poslodavac/sef dosel s pricom da me planiraju kontrolirat odma bi dao otkaz.

Imam dijete koje je u spektru autizma i trazil sam kod pretproslog sefa dva dana Homeofficea na mjesec. To je bilo prije Corone, ali nevazno. Rekli su mi da mi daju jedan dan HO a drugi nek si uzmem godisnji. Znaci jedan dan HO su mi ponudili za dijete koje treba pomoc i radi kojeg trebam ta dva dana na MJESEC! Jos bi to sranje nekak progutal ali kad mi je sef rekel da dobijem taj jedan bjedan dan i da me bude kontroliral, reko ok hvala. Isti tjedan sam dal otkaz. Nemas ti mene kaj kontrolirat u cetrdesetima i ako bas oces onda izvuci report iz ticketinga i budes videl da radim vise nego drugi dva kolege zajedno!

Na kraju smo se fino rastali bez drame i kompliciranja ko normalni ljudi. Nisam nist sral nego lijepo dal otkaz i otisao u firmu gdi ljudi nisu smradovi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2022 12:10 (NEW_MAN).
12 godina
offline
Paranoja produktivnosti: menadžeri nadziru računal

nepovjerenje u radnike ili igra big brothera

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Paranoja produktivnosti: menadžeri nadziru računal

"Nek me spijuniraju, i ovako nemam sto za sakriti" ekipa, gdje ste?

 

Kratkovidni naivci.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Paranoja produktivnosti: menadžeri nadziru računal

sva sreća dio PowerToysa je i Awake...

 

ne moram više paliti Mouse Movera

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Paranoja produktivnosti: menadžeri nadziru rač
Da da ..ta famozna produktivnost..i u mojoj firmi tako..bitni su im brojke i postotci..realno stanje na tere bas i ne..inace radim u prodaju na terenu vec preko 20 godina..uglavno sve je gore i gore!
AUDIOFIL
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice