Pasivni sustav hlađenja na bazi aerogela ne troši

poruka: 6
|
čitano: 2.872
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pasivni sustav hlađenja na bazi aerogela ne troši ".
8 godina
offline
Pasivni sustav hlađenja na bazi aerogela ne troši

Joj, jako su mi pametni! Još je prije stotina godina postojao hladnjak koji je radio na tom principu, hlađenje ispraravnjem vode. Bila je jedna plantena traka koja je ulazila i izlazila iz hladnjaka i usput se vlažila. Izvan hladnjaka je voda ispravala, traka se time hladila, pa tako hladna ulazila u hladnjak. Na tom principu beduini hlade vodu, drže je naime u vrećama koje propuštaju vodu, pa su izvana uvijek vlažne. 

 
8 0 hvala 2
15 godina
offline
Pasivni sustav hlađenja na bazi aerogela ne troši

-čutura u čoji.. upravo ta svrha, poljevanjem čoje, hlapljenjem-hlađenje, kao i svako odvođenje topline.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pasivni sustav hlađenja na bazi aerogela ne tr
Slazem se. Cijela klasična termodinamika je danas dead end. Na tom polju je manje više sve rijeseno do unazad 50 godina.
15 godina
offline
Pasivni sustav hlađenja na bazi aerogela ne troši

moj frend ivan bio je pasivan.

onda je odlučio kako više neće biti pas.

sad je samo ivan.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pasivni sustav hlađenja na bazi aerogela ne tr

.. nije akt-ivan?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Pasivni sustav hlađenja na bazi aerogela ne tr
ihush kaže...

.. nije akt-ivan?

 samo oko svoje cure (ona je akt). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2022 19:05 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice