Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper" ra

poruka: 22
|
čitano: 6.682
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper" ra".
10 godina
neaktivan
offline
Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper" ra

https://en.wikipedia.org/wiki/Silbervogel

Kad skontam da je koncept razvijen jos prije 2. svj rata osjecam se ko T-Balkanikus

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper" ra
Trump...ja neznam dali je ikad na svijetu u bilo kojoj državi postojao gluplji predsjednik države?
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
danko99 kaže...
Trump...ja neznam dali je ikad na svijetu u bilo kojoj državi postojao gluplji predsjednik države?

 o, bilo je (i bit će). imali smo i mi toga. nije on toliko glup (kao npr. bush mlađi), koliko je neuka seljačina, pravi prosječan amer, samo bogat (jer takvima krumpiri rastu na betonu). i igračke su mu skupe i opasne i izvan amerike. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2020 14:29 (Ajar).
6 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
Da ponovimo gradivo...mada izgleda da je to uzaludan posao...teško je biti

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
11 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
Ajar kaže...
danko99 kaže...
Trump...ja neznam dali je ikad na svijetu u bilo kojoj državi postojao gluplji predsjednik države?

 o, bilo je (i bit će). imali smo i mi toga. nije on toliko glup (kao npr. bush mlađi), koliko je neuka seljačina, pravi prosječan amer, samo bogat (jer takvima krumpiri rastu na betonu). i igračke su mu skupe i opasne i izvan amerike. 

Normalno da je glup. Da nije glup, znao bi što ne zna pa ne bi blebetao gluposti.  

42
5 godina
protjeran
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
Mišljenja sam da su političari daleko najpokvarenije osobe (pa čak i oni koji su, kao, bili super), a politika najpokvarenija ljudska aktivnost. Štoviše, rekao bih da su za koplje ispred bankara (koji su za koplje ispred marketinških gurua).
Sve u svemu, ono što političari mogu zasrati generacije gutaju. I onda ti se još nasere netko kao Trumpoid...
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2020 21:14 (Antiseptik).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper" ra

Ovo je tipican Trumpov narativ i tipicna posljedica za nesto sto on kaze. A ima svoj skup ovaca koje uspjesno uvjerava s laznim cinjenicama da su svi drugi ovce i da bas takvi stvaraju lazne cinjenice. Uglavnom smijurija i cestitam mu na tome, ali za citav svijet je bolje da napusti svoju poziciju cim prije.

 

 

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper" ra

Nadam se da su predvidjanja tocna i da ce on u studenome izgubiti izbore.

 

Iz tog razloga je veoma bitno reci da je danas pao prijedlog Sandersa da se budget Pentagona (740 milijarde dolara, nas proracun je 25 milijardi dolara) smanji za mizernih 10%kako bi se novac prenamjenio za posljedice koronavirusa.

 

Prijedlog je odbijen 77:23, sto znaci da je barem 24 nazivno progresivnih i liberalnih senatora odbilo smanjiti vojni budget kako bi pomogli u kriznoj situaciji. Republikanci drze Senat u odnosu 53 naspram 47.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper" ra

Nema Trump sa ovim veze. Nužda je natjerala Amere da razviju ovu raketu, jer Rusi već imaju potpuno funkcionalnu hipersoničnu raketu koja je napravljena od posebnog ablativnog materijala oko kog se pri velikim brzinama stvori sloj plazme i tada je radarski nevidljiva. Kinezi imaju protubrodske rakete kojima mogu potopiti američke nosače bilo gdje u zapadnom Pacifiku. Možda ovu raketu Amerikanci budu koristili kao defanzivnu - presretač za hipersonične projektile.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
Zgodno je što je Trump toliko usrao motku i okrenuo javno mnijenje, da je Republikancima sad frka da bi mogli izgubiti većinu i u Senatu (Kongresom već vladaju Demokrati).
To bi Demokratima dalo sve tri poluge vlasti, no vjerojatno i građanski rat, jer Trump je već počeo signalizirati da neće priznati poraz i da se njegovi pripreme.

Trenutno šalje neoznačene jedinice u Portland i Chicago, koje bespravno hapse ljude, što već pomalo liči na južnoameričke scenarije.

Pobjeda Demokrata i nije neka osobito dobra vijest (osim utoliko što više nema Trumpa, McConnella i sličnih), jer ako su Republikanci desna ruka kapitalista, Demokrati su lijeva, slično kao SDP kod nas. Razlika je u nekim ljudskim pravima i nešto boljoj socijali. Biden je komotno mogao biti i Republikanac.

Što se rakete tiče, teško da su u tri godine došli od ideje do testiranja, pa je očito Obama to naručio, a ovaj samo preuzeo zasluge.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
Između Trumpa i ljigavca Obame bih rađe izabrao Trumpa...ovaj je makar iskren...Obama je MORAO odbiti Nobela...zna što mu je činiti kao USA predsjednik...ustvari ljigavac je on i oni koji su mu je dali.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
HCMAA kaže...
Između Trumpa i ljigavca Obame bih rađe izabrao Trumpa...ovaj je makar iskren...Obama je MORAO odbiti Nobela...zna što mu je činiti kao USA predsjednik...ustvari ljigavac je on i oni koji su mu je dali.

 Tko je iskren? Hahahaha

6 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
Zar nije iskreno rekao o Saudijskoj arabiji...iskreno kaže ono što mu je na pameti...iskreno nije isto što i ispravno
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
HCMAA kaže...
Zar nije iskreno rekao o Saudijskoj arabiji...iskreno kaže ono što mu je na pameti...iskreno nije isto što i ispravno

Pa zar ti nije jasno kakvih osobnih interesa ima on i kakve interesne grupe stoje iza njega? Iza Obame i Demokrata stoje ljudi koji (priznajem) imaju odredenu zaradu od tehnoloskih promjena, promjena prema ekologiji, sustanability itd i tu okrecu lovu od takvih zakona. Medutim interesne grupe koje su iza Trumpa su bitno gore.

 

Jel tebi normalno da Trumpov sin pokrece i daje paznju QAnonu koji dize lazne vijesti na tematiku koja se najlakse siri neovisno o politickom uvjerenju - pedofilskim lancima.

 

Imas osobu u vaznoj ulozi koju zelis srusit - u 21. stoljecu najbolji alat za to je da prosiris vijesti o pedofilizmu i silovanju vezano za tu osobu. Trump je to skuzio i koristi to za stvari koje su doslovno samo njemu bitne. On od svog plana iz 2016. je ispunio prakticki bas nista. Pljuje po Obamacareu - 4 godine poslije nema ni r od rjesenja. Spustio poreze - place nisu rasle proporcionalno vec je otislo investitorima kao dividenda uglavnom. Vratio off shore cash - digao cirkulaciju. Digao tarife s idejom da smanji uvoz - s time je samo ojacao dolar i spustio izvoz i dobio 0 od pomaka. Povratak proizvodnje u Ameriku - apsolutno nista, cak je i Apple sad u prici da u Q3 2020 najavi novu tvornicu izvan SADa.

 

Uopce se tu ne radi o iskrenosti. On kroz taj lazan patriotizam i dvolicnost pobuduje tu kontinentalnu Ameriku da rusi ono sto su gradili godinama, samo zato sto to njemu ne pase. Covjek je izmjenio vodstvo centralne banke u Americi samo da moze napumpat SP500 kesom i laganom inflacijom i time se dicit kao ekonomskim boomom.

 

Na kakvom je on putu danas je bio i Tudman 90ih s ekipom spremnom da privatizira sve sto valja, samo sto se za Tudmana nije mislilo da je potkupljiv jer nije bio miljarder (kroz ocevo imanje i imovinu kao Trump).

 

Kao Amerikanac kazem da danas nema sposobnog kandidata u igri jer su se Demokrati medusobno izgubili, a Republikanci imaju jos vecu polarizaciju unutar stranke nego sto je zamislivo. Medutim sve je trenutno bolje od Trumpa, jer ostavlja drzavu u rasulu. Da nema tehnoloske inovacije u big data sectoru zadnjih godina, jako tesko bi oni ostvarili ovaj rast GDPa koji ciljaju.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
Od ekonomskih daleko pogubnije će biti društvene posljedice njegova mandata koji je obilježen razjarivanjem desnice i općim srozavanjem svih društvenih normi. On je postavio novi standard nepridržavanja nikakvih društvenih pravila i količinu laganja dosad neviđenu u zapadnih političara. Pokazao je i da se sa svim time možeš izvući ako si vješt manipulator. Mada priča nije gotova, i Sanader je djelovao nedodirljivo, a Trumpa bi po silasku mogla stići slična sudbina.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
Još bi bilo nekako da ova narančasta štetočina radi štetu samo Amerima, ali on je opasan svima i već je napravio golemu, teško popravljivu globalnu štetu. Nevjerojatno da je takav stigao na to mjesto.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
Ajar kaže...
danko99 kaže...
Trump...ja neznam dali je ikad na svijetu u bilo kojoj državi postojao gluplji predsjednik države?

 o, bilo je (i bit će). imali smo i mi toga. nije on toliko glup (kao npr. bush mlađi), koliko je neuka seljačina, pravi prosječan amer, samo bogat (jer takvima krumpiri rastu na betonu). i igračke su mu skupe i opasne i izvan amerike. 

 Još je stari von Braun imao raketu V2 koju u ono vrijeme ništa nije moglo otkriti ni oboriti, sve ovo je samo usavršavanje toga koncepta. Što se tiče Trumponje, stvarno je opasan za sebe, svoju zemlju i za cijeli svijet. A u svezi Đoke Buša jr., iznenadio sam se kada sam negdje naišao na podatak da je njegov IQ bio oko 142, dakle skoro genijalac. Kada te onako pogleda svojim očima i glupim smješkom, ne bi to nikada pomislio, stvarno je ličio na debila.

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
učo kaže...

 Još je stari von Braun imao raketu V2 koju u ono vrijeme ništa nije moglo otkriti ni oboriti, sve ovo je samo usavršavanje toga koncepta. Što se tiče Trumponje, stvarno je opasan za sebe, svoju zemlju i za cijeli svijet. A u svezi Đoke Buša jr., iznenadio sam se kada sam negdje naišao na podatak da je njegov IQ bio oko 142, dakle skoro genijalac. Kada te onako pogleda svojim očima i glupim smješkom, ne bi to nikada pomislio, stvarno je ličio na debila.

 ne vjeruj svemu što pišu na netu. vjerojatno su zaboravili decimalni separator, samo je pitanje gdje: iza 1 ili 14. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper

Malo sam se zaje....,nije 142 nego 124 ali opet, prema ovome nije Đokica tako glup kao što izgleda https://www.cheatsheet.com/culture/smartest-and-dumbest-u-s-presidents-including-donald-trump.html/

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
učo kaže...

Malo sam se zaje....,nije 142 nego 124 ali opet, prema ovome nije Đokica tako glup kao što izgleda https://www.cheatsheet.com/culture/smartest-and-dumbest-u-s-presidents-including-donald-trump.html/

 ma i to (tek neznatno iznad prosjeka) su mu navukli na ćaćinu intervenciju. bio je i ostao glup k'o (egipatski hijeroglif za pimpek x 2). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
offline
Re: Pentagon potvrdio Trumpovu najavu "super duper
Nikad ne reci nikad, pa gle sheldona - iq 187, a glup ko *urac :)))
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice