Perseverance uspješno zagrabio prvi uzorak marsovs

poruka: 5
|
čitano: 2.623
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Perseverance uspješno zagrabio prvi uzorak marsovs".
16 godina
neaktivan
offline
Perseverance uspješno zagrabio prvi uzorak marsovs

to nedjeljom buše?

svugdje isto sa tim bušilicama.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Perseverance uspješno zagrabio prvi uzorak marsovs

to je malen korak za mars a velik za perseveranstvo? nota bene, rupa je trebala biti 7,5 cm desno, radi estetike "instalacije". triput mjeri, jednom buši. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Perseverance uspješno zagrabio prvi uzorak mar
torrente kaže...

to nedjeljom buše?

svugdje isto sa tim bušilicama.

 

 Vjerujem da su Marsovci koji žive u podzemlju (podmarsovlju) lupali metlom u strop, ali nije pomoglo...

16 godina
odjavljen
offline
Perseverance uspješno zagrabio prvi uzorak marsovs

Uspjeli su lansirati cijelu tu masineriju tesku tko zna koliko tona u tocno odredjenom trenutku da dodje do Marsa. Sletjelo cudo tamo bez greske, voza se i radi pizdarije a nisu uspjeli rupu u kamenu izbusiti od prve?

To mi je kao vijest tipa "Pronadjen planet slican zemlji na 4.3 milijuna svjetlosnih godina od zemlje. Rijetka atmosfera, bogata dusikom. Temperatura na povrsini u prosjeku 45 stupnjeva celzijusovih, temperatura mora dobra za jaja malo osoliti nakon posla uz malo tanju bevandu [sto bi kolega torrente rekao]". Onda nakon par dana vijest "Sumnja se da iza Neptuna postoji jos jedan planet". Tamo "na drugom kraju" vidite sve a ovdje ne vidite nist...

Ja evo zahtjevam odgovore

 

 

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Perseverance uspješno zagrabio prvi uzorak mar
Friday kaže...
Ja evo zahtjevam odgovore

 

 

 geometrija barem otprilike

ir bi nam mogao pomoći bez obzira na geometriju, a ako je neka mini crna rupa koja nije sakupila ništa u akrecijskom, tada niti x-ray niti išta osim optičke leće, mini.... imo, prosipam i kenjarim, naravno, moguće sam ubo

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice