Pete Lau: OnePlusov 4K pametni televizor bit će bo

poruka: 8
|
čitano: 3.101
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pete Lau: OnePlusov 4K pametni televizor bit će bo".
6 godina
protjeran
offline
Pete Lau: OnePlusov 4K pametni televizor bit će bo

Unatoč težnji da svi uređaji postanu pametni, nisam primijetila da se to pozitivno odražava na ljude.

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
5 5 hvala 0
16 godina
offline
Pete Lau: OnePlusov 4K pametni televizor bit će bo

Čak štoviše... možda to ima veze sa onom teorijom da je inteligencija konstantna, a samo se broj ljudi povećava. A sada ne više samo broj ljudi nego i uređaji postaju sve inteligentniji pa ostaje manje toga za ljude...

Moj PC  
1 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Pete Lau: OnePlusov 4K pametni televizor bit će bo

Dovoljno je da se okrenete oko sebe, glupi i glupasti se množe ko zečevi, pa njihov broj eksponencijalno raste.

 
3 0 hvala 0
Pete Lau: OnePlusov 4K pametni televizor bit će bo

Znači ... to će u principu biti Android TV s custom launcherom :-) Wow!

Moj PC  
5 0 hvala 0
Re: Pete Lau: OnePlusov 4K pametni televizor bit ć
Mary Sue kaže...

Unatoč težnji da svi uređaji postanu pametni, nisam primijetila da se to pozitivno odražava na ljude.

 

Ako potreba za proizvodom ne postoji, stvori uvjerenje da je proizvod ljudima neophodan.

 

Izuzev pametnih, autonomnih automobila za koje se iskreno nadam da će što prije krenuti u komercijalnu upotrebu i time smanjiti broj poginulih za nekoliko tisuća posto ... ostali "pametni uređaji" u principu pozdravljaju ljudsku lijenost da se ustanu iz kreveta i ugase svjetlo ili razgrnu zavjese i kroz prozoz vide da li je vani oblačno ili ne.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pete Lau: OnePlusov 4K pametni televizor bit ć
dali je poznato, dali će televizor imati notch 🙄
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pete Lau: OnePlusov 4K pametni televizor bit ć
Oćel biti dovoljno pametan da mi ne pokazuje sranja sa hrt...rtl....nova
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pete Lau: OnePlusov 4K pametni televizor bit ć
ajfon123456 kaže...
dali je poznato, dali će televizor imati notch 🙄

 Da ima Notch i nema audio jack, jer su ubacili 7 milimetara vece  zvucnike. Ne kupujem stvari vise od ovih klosara, iako je OP3 bio OK.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice