PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTubera

poruka: 13
|
čitano: 5.356
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTubera".
15 godina
neaktivan
offline
PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTubera

Kako li je inspirisao teroriste da uzvikuju njegovo ime? Uopće ne razmišljaju kakvu štetu prave svom omiljenom jutuberu i bijeloj rasi općenito.

 
1 0 hvala 0
PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTubera

kakav je ono šit t-series, od jednog sranja od kanala došli smo do još većeg sranja od kanala. 

 

daleko da sam obožavatelj pederpija ali bokte nemoš ove indijce nit gledat nit slušat.

mislio sam da će bit nekakvi plesovi ili smiješne gluposti poput beni lave ili tunak tunaka, ali ono indijski ljubavni pjesmuljci i traileri za sapunice. zbljuv! ili bolje rečeno ਮੈਂ ਇਸ ਛਿੱਟੇ ਦੇ ਗਧੇ ਚੈਨਲ ਨਾਲ ਨਫ਼ਰਤ ਕਰਦਾ ਹਾਂ

 

 

Moj PC  
4 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTu
Da kinez smije imat kanal i da mu samo susjedi subscribeaju, imao bi 15 milja subera
Moj PC  
19 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTubera

bilo je i vrijeme. najiritantniji youtuber

 
4 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTubera

Znaci pogledao sam dva njegova videa cisto da vidim po cem je lik tolko poseban i ostao u soku kad sam shvatio na sto skoro 100 milijuna ljudi trose svoje vrijeme. Jednostavno mi je to nepojmljivo i tuzno. 

Moj PC  
10 3 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTubera

Nikad nije ni imao šanse, ovi su s botovima regulirali broj da budu tu negdje, sad su samo malo potegnuli kad je trebalo.

 

Nije da ga preferiram, dapače, pun mi ga je k, samo kažem :)

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTu
A jadan. Baš mi ga je žao...
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTu
Čitatelj kaže...
Da kinez smije imat kanal i da mu samo susjedi subscribeaju, imao bi 15 milja subera

 zato kinez ima svoje video servise i raznorazne aplikacije, i kontrolira ih i ne truje ko amerikenjci svoj narod i ostatak svijeta

7 godina
protjeran
offline
PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTubera

Znam to, samo kazem za primjer. Cudno je da indijci i prije nisu doslo na broj 1, s obzirom koliko ih je.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTubera

Svaka roba ima svog kupca... Vidjeh svojedobno PrdiPaja zahvaljujući nećaku... Prozvao sam lika Kreveljko... :)

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTu
Čitatelj kaže...

Znam to, samo kazem za primjer. Cudno je da indijci i prije nisu doslo na broj 1, s obzirom koliko ih je.

Kakve to veze ima. Šveđana je malo pa je opet PewDiePie bia prvi, a sad je eto drugi. Nije neki Indonežanin kojih je 27 puta više od Šveđana. 

42
7 godina
protjeran
offline
Re: PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTu
Al zato je puno vise djece koja cijele dane vise na Youtubeu nego prije 10g, jednom sam pogledao njegov video da vidim o cemu se radi, i bilo mi je jasno na koju dobnu skupinu cilja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PewDiePie izgubio utrku za najpraćenijeg YouTubera

slucajno naletio jednom na njega takoder otvorio video cisto da vidim sta je tak posebno na njemu.
frajer em je iritantan, em forsira te neke svoje reakcije na igricu, jump scare-ove itd. i ono najbolje od svega
moze biti smijesan sam sebi i djecurliji, sto vjerujem da i je velika vecina njegove publike.

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice