PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

poruka: 34
|
čitano: 9.542
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat".
8 godina
neaktivan
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

Ne znam sta je toliko posebno kod njega..  Samo mi nemojte odgovoriti da ima kvalitetan sadržaj...

 
7 3 hvala 0
15 godina
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

nije on tolik problem, nego 70 milijuna deklariranih budala. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
25 8 hvala 0
16 godina
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Ne znam sta je toliko posebno kod njega..  Samo mi nemojte odgovoriti da ima kvalitetan sadržaj...

Pa pogledaj samo par videa, to je sadržaj za iskričave tinejđere i mlađariju dakle razne gluposti i budalaštine ili kak ti zabava.Tinejđersko doba je specifično, pa zato kad ljudi odrastu često se srame svojih tinejđerskih rabota i gluposti.

 

Kratko i jasno čista iritantna sprdačina, od njegovih budalaština ne znaš bi išel na zahod ili povračat itd.Večina zabavne industrije(mjuza/filmovi/Jubitu budalaštine), pa to je ionako ciljano proizvedeno za tinejđere.

 

Eto recimo iznimno korisni i jedinstveni Scotty Kilmer, on jadan i bijedan ima samo 1.5milju subskrajbera.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/svakih-10-minuta-europi-se-proda-jedan-novi-niss/263307.aspx?page=1&jumpto=5757965&sort=asc&view=flat

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
15 godina
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

Ovako preko jubita mi je iritantan. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
rambox kaže...

Pa pogledaj samo par videa, to je sadržaj za iskričave tinejđere i mlađariju dakle razne gluposti i budalaštine ili kak ti zabava.Tinejđersko doba je specifično, pa zato kad ljudi odrastu često se srame svojih tinejđerskih rabota i gluposti.

 

Kratko i jasno čista iritantna sprdačina, od njegovih budalaština ne znaš bi išel na zahod ili povračat itd.Večina zabavne industrije(mjuza/filmovi/Jubitu budalaštine), pa to je ionako ciljano proizvedeno za tinejđere.

 

Eto recimo iznimno korisni i jedinstveni Scotty Kilmer, on jadan i bijedan ima samo 1.5milju subskrajbera.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/svakih-10-minuta-europi-se-proda-jedan-novi-niss/263307.aspx?page=1&jumpto=5757965&sort=asc&view=flat

 

 

Evo meni Kilmer baš ne paše, bolji mi je chrisfix jer prema scottyju ne valja ni turbo ni vtec ni porše ni mercedes ni bilo šta drugo (osim toyote celica)..

 

7 godina
protjeran
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

Zna Scotty sta valja - da ne zna, nebi bio na USS Enterpriseu.

 

Inace, cuo jesam za ovog lika, al nikad ga nisam gledao, vjerovatno nema sadrzaja koji bi mi bio zanimljiv.

 

Sto se tice kanala koji su nekad bili super, a danas su aktivni ali im je popularnost jako pala, recimo ovaj lik je nekad bio super.

(i bio je mlad, i ne sijed kao danas, vrijeme prolazi)

 

https://www.youtube.com/user/FLuffeeTalks/featured

 

Ovaj lik je imao super video prezentacije dijelova:

https://www.youtube.com/user/3DGAMEMAN/featured

 

Ovi su mi bili super smijesni, al onda je netko drugi preuzeo kanal i videi su postali blesavo glupi:

https://www.youtube.com/user/failblog/featured

 

Ekipa se mijenjala, kao i formula, al videi su i dalje zanimljivi:

https://www.youtube.com/user/alltime10s/featured

 

Sve u svemu, postoje milijuni boljih kanala i sadrzaja od tog lika, bas bezveze videi, zaglupljujuce dosadno,

al ocito moras biti sto gluplji, da bi bio sto uspjesniji.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

A video od Pewd-a koji ste objavili je napravljen davne 2014te 

S vremena na vrijeme izbaci i koju pametnu...

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 18:46 (sbcreation).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
Od tih 70 milijuna koliko je

A) djece ispod 18 godina
B) lažnih (spamerski) i duplih profila
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
Motorino kaže...

 

 

Evo meni Kilmer baš ne paše, bolji mi je chrisfix jer prema scottyju ne valja ni turbo ni vtec ni porše ni mercedes ni bilo šta drugo (osim toyote celica)..

 

 To je realnost, Toyote su kvalitetno sklepane ali ipak ne više tolko kvalitetno kao nekad u prošlosti.

 

Človek je samo realan, pogotovo kaj se tiče Američke izlapjele auto industrije=večina modela su igračke koje kratko traju.Realnost boli dokaz za to su razni pozati brendovi+servisne knjižice, ili šminkerski auti koji se kvare kao moderna vešmašina.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 19:45 (rambox).
12 godina
odjavljen
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

Šta ti znači 70 mil subova kad ti klip ne pogleda ni 10% subova.

Bolje imati 1 mil suba a da imaš gledanost >50% subova.

 
0 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
rambox kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Ne znam sta je toliko posebno kod njega..  Samo mi nemojte odgovoriti da ima kvalitetan sadržaj...

Eto recimo iznimno korisni i jedinstveni Scotty Kilmer, on jadan i bijedan ima samo 1.5milju subskrajbera.

 

 Hvala šta si me sjetia na njega, davno san gleda taj kanal, obožava, presta i zaboravia. Vraćam se

12 godina
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
Dex.pwn kaže...

Šta ti znači 70 mil subova kad ti klip ne pogleda ni 10% subova.

Bolje imati 1 mil suba a da imaš gledanost >50% subova.

 Dobra matematika. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
16 godina
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
Dex.pwn kaže...

Šta ti znači 70 mil subova kad ti klip ne pogleda ni 10% subova.

Bolje imati 1 mil suba a da imaš gledanost >50% subova.

To znači da je moj video pogledalo 7 milijuna ljudi, a tvoj pola milijuna, a to gledano kroz prizmu čiste zarade od reklama nije bolje za tebe.

 

Kvalitet sadržaja je u tom slučaju totalno irelevantna.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

Kao prvo svi znaju da PewDiePie ima najoriginalniji sadrzaj na YouTube-u! Drugo, cilj nije bio dostici 70 milijuna subscribera, vec njih 69696969! A za ove sto pisu u komentarima da su mu subscriberi mladji od 18 godina...zapravo radi se o armiji 9-godisnjaka!!! I za kraj: clap, clap...



 

 
12 0 hvala 0
14 godina
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

Nisu njegovi videi danas ko prije, sada svaki njegov pogledam, lik je zabavljač i odlično mu ide.

Kada uspiješ održavati kanal, prikupljati dodatne subove i zarađivati od recenziranja memeova onda znači da nešto jako dobro radiš.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
Dodinho kaže...
Dex.pwn kaže...

Šta ti znači 70 mil subova kad ti klip ne pogleda ni 10% subova.

Bolje imati 1 mil suba a da imaš gledanost >50% subova.

To znači da je moj video pogledalo 7 milijuna ljudi, a tvoj pola milijuna, a to gledano kroz prizmu čiste zarade od reklama nije bolje za tebe.

 

Kvalitet sadržaja je u tom slučaju totalno irelevantna.

 

 

A netko ne gleda sve kroz zaradu :)

11 godina
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

Wow...70 milja pretplatnika sa losim ukusom.

Moj PC  
2 6 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
rambox kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Ne znam sta je toliko posebno kod njega..  Samo mi nemojte odgovoriti da ima kvalitetan sadržaj...

Pa pogledaj samo par videa, to je sadržaj za iskričave tinejđere i mlađariju dakle razne gluposti i budalaštine ili kak ti zabava.Tinejđersko doba je specifično, pa zato kad ljudi odrastu često se srame svojih tinejđerskih rabota i gluposti.

 

Kratko i jasno čista iritantna sprdačina, od njegovih budalaština ne znaš bi išel na zahod ili povračat itd.Večina zabavne industrije(mjuza/filmovi/Jubitu budalaštine), pa to je ionako ciljano proizvedeno za tinejđere.

 

Eto recimo iznimno korisni i jedinstveni Scotty Kilmer, on jadan i bijedan ima samo 1.5milju subskrajbera.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/svakih-10-minuta-europi-se-proda-jedan-novi-niss/263307.aspx?page=1&jumpto=5757965&sort=asc&view=flat

 

 

 Jedan primjer (čisto jer mi to ulazi u moje osobne favorite kod pisaca).

 

 

Ja povremeno odgledam njegov video, kad je tema prigodna.

 

Feliks je jedan od rijetkih prizemljenih i racionalnih likova na jubitou.

 

I naravno, njegov "sadržaj" nije vrištanje i preseravanje sa ciljanjem na maloljetnu skupinu gledača (9 year old army je sprdačina). Ako pogleda čovjek od početka do kraja bilo koji video, pa čak i "meme review" biti će mu jasno.

 

U nijednom trenutku nemožeš ga uloviti da se hvali sa imovinom, postignućima i slično, a to je ono što 95% youtubera danas radi.

 

Njegov sadržaj nije baš originalan, ali je iskren i zanimljiv za pogledati. Čovjek ima sarkazam blizu 9000, i tu se nalazi problem kod neshvaćanja njega kod ljudi koji su samo čuli za njega, ili ogledali neki isječak izvađen iz konteksta.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
15 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
Nekoć su plitki ljudi mjerili uspješnost bogatstvom, danas uz to gledaju i broj pretplatnika i lajkova.
Ispada da je Ella Dvornik uspješnija od svog oca i djeda.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
Jarvan kaže...
rambox kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Ne znam sta je toliko posebno kod njega..  Samo mi nemojte odgovoriti da ima kvalitetan sadržaj...

Pa pogledaj samo par videa, to je sadržaj za iskričave tinejđere i mlađariju dakle razne gluposti i budalaštine ili kak ti zabava.Tinejđersko doba je specifično, pa zato kad ljudi odrastu često se srame svojih tinejđerskih rabota i gluposti.

 

Kratko i jasno čista iritantna sprdačina, od njegovih budalaština ne znaš bi išel na zahod ili povračat itd.Večina zabavne industrije(mjuza/filmovi/Jubitu budalaštine), pa to je ionako ciljano proizvedeno za tinejđere.

 

Eto recimo iznimno korisni i jedinstveni Scotty Kilmer, on jadan i bijedan ima samo 1.5milju subskrajbera.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/svakih-10-minuta-europi-se-proda-jedan-novi-niss/263307.aspx?page=1&jumpto=5757965&sort=asc&view=flat

 

 

 Jedan primjer (čisto jer mi to ulazi u moje osobne favorite kod pisaca).

 

 

Ja povremeno odgledam njegov video, kad je tema prigodna.

 

Feliks je jedan od rijetkih prizemljenih i racionalnih likova na jubitou.

 

I naravno, njegov "sadržaj" nije vrištanje i preseravanje sa ciljanjem na maloljetnu skupinu gledača (9 year old army je sprdačina). Ako pogleda čovjek od početka do kraja bilo koji video, pa čak i "meme review" biti će mu jasno.

 

U nijednom trenutku nemožeš ga uloviti da se hvali sa imovinom, postignućima i slično, a to je ono što 95% youtubera danas radi.

 

Njegov sadržaj nije baš originalan, ali je iskren i zanimljiv za pogledati. Čovjek ima sarkazam blizu 9000, i tu se nalazi problem kod neshvaćanja njega kod ljudi koji su samo čuli za njega, ili ogledali neki isječak izvađen iz konteksta.

 

Prije jedno 3-4 mjeseca sam pogleda prvi video od PewDiePie-a, mislim da je se radilo o meme reviewu ili LWAY, nebitno.

Do onda sam ga smatra redikulom koji radi budalu od sebe vristeci u "strasnim" video igrama jer sam taj dojam steka prije 5-6 godina kada mi je od prijatelja sin (tada je ima 10ak godina) pocea objasnjavat o nekog "strasnoj" igri koju igra i koju gleda na youtubeu, te je upira da mi pokaze.

Ja ga pustim na komp a on mi pokaze video di PewDiePie igra FEAR i non stop skrici ka svinja dok je kolju.

 

Prvi dojam = totalni degenerik

Nisam se uopce obazira na njega nakon toga, i kada bi mi ga neko spomenia, automatski odgovor mi je bia: "budala"

Neznam zasto sam nedavno odlucia pogledat njegov video, mislim da je spomenut u nekom gaming kanalu kojeg pratim oko cilog adpocalypsa i "n-word" drame.

 

Uglavnom evo subscribean sam vec par mjeseci i mogu rec da je lik stvarno prizeman, kako je vec receno sarkazam level "over 9000", i sprda se s cilom "youtube star" klikom.

A ova citava trka s T-series-om je zapravo sprdnja, T-series ce ga stic uskoro anyway

Neizbjezno je, ima ih samo 1.3 milijarde :P

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 15:30 (Ashelor).
9 godina
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

Prvi je ključan faktor...a sve ostalo su već odavno loše kopije.

IIII
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
Spržio mi mozak nakon par minuta...

Bolje su ove indijske cajke :D
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
Meni je baš u zadnje vrijeme simpatičan, njegove game play videe mi se neda gledati, tog sve sa memovima mi je zanimljivo i smiješno, ipak sam devetogodišnjak 🤣
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
Visak kaže...
Nekoć su plitki ljudi mjerili uspješnost bogatstvom, danas uz to gledaju i broj pretplatnika i lajkova.
Ispada da je Ella Dvornik uspješnija od svog oca i djeda.

 Nije točno.

 I danas plitki ljudi mjere uspješnost bogatstvom.

15 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
'... uz to...'
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
odjavljen
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

kog briga za glupe subskrajbere i lajkove, bitna je lova koja iz tog proizlazi ako proizlazi.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
Nije u igri samo lova, jer takvi ljudi imaju i društveni utjecaj, iako nemaju nikakve kvalitete kojima bi ih opravdali.

To je krajnja konzekvenca demokracije (političke i ekonomske), da ako privučeš dovoljno glupana podilazeći njihovim niskim porivima postaješ relevantan. I dok se oni na desnoj strani gausove krivulje isčuđavaju što se to događa, ovi na lijevoj im kroje sudbinu.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
offline
Re: PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pret
Visak kaže...
Nije u igri samo lova, jer takvi ljudi imaju i društveni utjecaj, iako nemaju nikakve kvalitete kojima bi ih opravdali.

To je krajnja konzekvenca demokracije (političke i ekonomske), da ako privučeš dovoljno glupana podilazeći njihovim niskim porivima postaješ relevantan. I dok se oni na desnoj strani gausove krivulje isčuđavaju što se to događa, ovi na lijevoj im kroje sudbinu.

 

Znači ti si za neku vrstu autokracije, monarhije ili totalitarizma?

Prefiše defetistički mi zvuči...
Ne bih se složio da su idioti, zlobnici, kreteni, nacisti, pokvarenjaci..itd  većina na svijetu. Da ih ima, ima. To je neka prirodna raspodjela.
ja više mislim da demokracija i sloboda daje da sve ono dobro a i loše dođe do izražaja i u društvu i u ljudima. 
Sad, možemo naricati nad time, a možemo to iskoristiti za dobro.

Koliko se priča o "nacistima" "fašistima" "buđenju desnice" itd.. kada pogledaš brojke u društvima, te ekstremno desne političke platforme su minorne. Po meni je veći problem što neke navodno normalne opcije ne nude ništa novoga ni dobroga.
Evo pogledaj samo politiku u RH. HDZ ni počemu osim načelno nije desna stranka. A SDP potonuo da ne može više. Na stranu što su se obje stranke iskompromitirale do kosti. I šta će tu čovjek nego glasati za neke opskurne stranke time Živi Zid, (Ne)Pametno, lepezu HSPova, itd.. Kada ljudi traže promjene, a ove velike etablirane stranke ih prave maloumnima.

Pogledaj samo ove kretenarije oko referenduma... Došlo se dotle da se ljudima otvoreno govori da demokracija nije za njih. Otima ti se alat da biraš. Kao "vi niste sposobni odlučiti pa ćemo mi za vas"... To je podlo, i onda normalno da izaziva reakciju.

12 godina
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

Kad nebrisu neaktivne subscribere, odnosno gmail... Ja sam se regao 2006 negdje na YouTube bio, onda kad su uveli g+, doslovno su me forsirali da gmail napravim. Totalno glupo.

 

Zasto spominjem ovo, jer kad se uspoređuju views na prema koliko subscribera ima, neslaze se nikako. Tako da nekih 40 mil. su sigurno neaktivni ili samo koriste gmail, ali im i dalje postoji YouTube acc.? Ne bih znao... Nema smisla. 

 

A sto se tice momka meni je ok sad, ono prije vrištanje na pc... Strasna vremena a sad tu i tamo pogledam njegov video, yes subban sam sto da kazem :(

 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PewDiePie je prvi YouTuber sa 70 milijuna pretplat

sorry, ako itko, onda samo RadBrad. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice