Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se, pa

poruka: 42
|
čitano: 10.461
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se, pa".
10 godina
offline
Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se, pa

 

 

@ihush

 

Kome ti postavljaš ova pitanja?

Polcija dođe na rotor, pa educira ljude? Ps, to se radi, svaki dan. Policija je 24/7 na ulicama naših gradova i manjih mjesta.

Ne, ide se prvo đonom, nego ide upozorenje.

 

Na privatnim parkingnzima od šoping centra, policija ne urgira, ako nema potrebe.

 

....

Ti isto tako kao građanin, možeš prijaviti nekog ako krši prometna pravila. Samo moraš doći na sud, to i posvjedočiti-

 

Zašto ne bi išao na sude, kada ovako lijepo opisuješ zakone po svojoj osobnoj procjeni'

Koja je svrha tvojih romana'

 

Dragi si mi. Ne vidim potrebu čemu pišeš tolike količine texta, kada ti policajac kaže kako stvari stoje u praski.

 

 

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se
Uuuu

Brate, gdje to policija na ulicama grada 24/7.....

Nisam vidio policajca vec mjesecima, tocnije jedino mjesto gdje ih mozes vidjeti je cca 6:45, lokalna pekara.... Uredno parkiranih na pola ceste, da kupe burek dok je vruc...

Prvi dan skole, nekada, policija na svakom pjesackom, pomazu djeci, bakama, reguliraju promet....

Ovaj prvi dan skole.... Mlada policajka, popravlja frizuru jednom rukom, drugom tipka na mobitel, uredno ignorirajuci barem 30 djece na pjesackom koji zele prijeci cestu. Na semaforu zeleno, ali, auti kroz crveno.prolaze, djeca stoje, ona bleji u mobitel.....

24/7.... Gdje to.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se

-kome? ne tebi, nema svrhe-smisla.

-privatni parking, nadležnost.. no kad postoje pravila nije lijepo-poželjno ne provoditi ih tj one kojii krše pravila barem upozoriti, bilo to bacanje smeća ili parkiranje.. ne vidim problem, čak se mogu složiti, no što tebi ne odgovara, prigovaraš ili što..?

-drag? ljigav si.. piši, sudjeluj, radi što želiš.. misli što želiš, dok to što ti misliš da je netko policajac i da je automatski u pravu, pa naravno, imaš pravo.. barem na mišljenje, no nemaš ga, samo uvlačenje i to po tituli policajca što je tebi automatski atest za činjenice, zakone i ostalo..

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Re: Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se

 

 

@ihush

 

Pa, jel si ti na forum došao pisati blog? Romane? Kao da tražiš neka opravdanja? Koga u što uvjeravaš?

 

Na privatnim parginzima policija ne reagira, osim ako za to nema zakonske osnove.

Trebao bi pitati ove iz šoping centra, zakaj ne kontroliraju tko se gdje parkira, ili zakaj ne bavcaju smeće gdje trebaju.

A, to možeš i ti raditi, odnosno reagirati ako vidiš da neko krši pravila. Tako rade savjesni građani.

 

Bunker je policaj, kriminalist, te je proveo veliki dio života u policiji, te itekako ima smisla o onome o čemu piše. Ta, tako govore svi kriminalisti sa kojima sam u kontaktu.

Da, i policija može svjesno ili nesvjenso pogriješti, al za to postoi Untarašnja kontrola, te privanta tužba.

 

Ako izlaziš, recimo, te je racija u noćnom klubu, možda neka đoja nije tvoja, pa te pogrešno optuže za nju.

Privanto tužbom i vještaćenjem može dokazati svoju nevinost.

 

 

Bunker volim, jer me podsjeća na neke dobre ljude. Svojim pisanjem pomaže ljudima da im približi svijet zakona i provođenja istih.

Što ti radiš, osim kaj pišeš plahte od textova po tom pitanju?

 

 

 

dzg
15 godina
offline
Re: Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se

-koga u što uvjeravati.. -u zakon nasuprot glupostima koje bunkrer piše ili poneki šerif koji misli da je roybean, divlji zapad..

-post iznad ti to ukratko kaže, policajac koji bi radio po bunkeru je za otkaz-sankcije, prekoračenje ovlasti i kršenje zakona-ustava.. istina, poneki (manjina-većina.. sporedno) to rade, krše zakon, zakone.. no kad-tad i oni dođu do kraja priče, bilo to u slučaju ZD načelnika i vozikanje, alkohol, bježanje patrloli.. do kazne, no činjenica da je do tad to radio, kao nešto što bunker uzme kao argument vs zakon-ustav i da to ne može baš tako, ne beskonačno.

-ne, bunker je bio.. ili kaže da je bio, kao što kaže za 'ručkiće'.. no može reći svašta, to ne čini zakon ili činjenicu.. ali to ti tako doživiš, jer on je ... što? policajac? i? .. imaš link, sud-presuda i ukidanje tih dijelova koje si je hrt kao ovlasti dao, jednostavno nemaju takva prava. (točka). (prethodna str.. i par izvučenih citata, ne moje mišljenje, ne moje tumačenje nego službeno, sud, relevantno nasuprot trabunjanja ishlapljelog koji misli da je šerif.. a ti njegov pomočnik..) :)

 

-što to ekšli bunker pomaže ljudima? gdje? u kojoj temi?... varaš se, isključivo je 'superhik', isključivo druga strana, protiv potrošača na strani trgovca u odgovarajućoj temi.. nikad ne pomaže, isključivo opstruira-spama-trola kao i sad dok možda tebi to zvuči kul, kao čovac zna.. zna šipak. :) superhik.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Re: Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se

 

 

@ihush 

 

Ihaš, koja je poanta tvojeg pisanja? Zašt ove teme tako osobno shvaćaš?

 

Bunker pomaže svima. Piše ljudima kako stoje stvari u praksi, a ti samo o nekoj tamo teoriji. Jednoj presudi. Super!!

Vjeruje meni. Znam da je Bunker dobar čovjek.

 

Bunker piše iz prakse. Ti iz neke svoje teorije. Kako to ne možeš shvatiti? Jerdno je teorija, jedna odluka, itd. A, drugo je stanje na terenu.

Bunker je proveo smjene i smjene provodeći zakonite odluke u obavljanju policijskog posla.

 

Ti za sve ovo što pišeš o njemu nemaš dokaza. Ako imaš neke dokaze kontra bilo kojeg službenika molio bi da to javno izneseš.

 

----

Molio bi ove kaj ne plaćaju pretplate, kaj krše zakon, kaj su tobože policija, neka mi se slobodno osobno jave preko PP.

 

Ihush, jel bi volio upoznati nekog policijskog služebnika mimo foruma, da ti se ukaže u čemu pogrešno razmišljaš. Ništa loše ne mislim pri tome

Ha, jel bi htio?

dzg
15 godina
offline
Re: Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se

-i dalje isto laprdanje.. ok, imaš svoje mišljenje, dok je vjerojatno pokušaj uvjeravanja besmislen.. i to je to.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Re: Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se

@ihush

 

 

Ihaš, ja ti nudim prijedlog da zajedno odemo do policijskog službenika, da nam objasni kako stvari stoje.

A, ti piše ovdje na temi u prethodnim postovima, kako bi nešt trebalo biti u nekom izmišljenom bajkovitom svijetu.

 

Stalno se pozivaš na zakone i propise, a ne želiš da ti ljudi objasne kako to stoji u praksi. 

Zašt to?

dzg
15 godina
offline
Re: Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se

-ti nisi pijan pao s romobila.. nego s kruške.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Re: Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se

 

@ihush

 

Zakaj si takav? Jel ti Bunker objasni lijepo kako stoje stvari. E, jel tak?

 

Može ja i ti, otići zajedno dok nekog policijskog službenika, da ti kaže kako stvari stoje. Lako ti je druže pisati po Internetu.

Ihaš, dobar si čovjek.

dzg
15 godina
offline
Re: Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se
PzKpfw kaže...

 

@ihush

 

Zakaj si takav? Jel ti Bunker objasni lijepo kako stoje stvari. E, jel tak?

 

Može ja i ti, otići zajedno dok nekog policijskog službenika, da ti kaže kako stvari stoje. Lako ti je druže pisati po Internetu.

Ihaš, dobar si čovjek.

- kakve veze ima 'striček' bunker? što ti kažeš ili objašnjavaš? -ništa. Osim što mixaš teme a to nije preporučljivo ili to je pogrešno kao i ideja da ako je on policajac zna zakon (ili praksu) kao i argument iz autoriteta, koji pogrešno misliš da je valjani argument..

- Kakve veze s ovom temom ima bilo što..što (ne)pišeš?

- ili što bi odlazak do nekog policijskog službenika primijenio?

- policajac, neki poznanik, na cesti ili bilo gdje.. postaviš neko recimo pravno pitanje, što će odgovoriti?

teoretski odgovor može biti točan i-ili netočan, kao i potpun-nepotpun, uvjetovan (ovisno što sve navedeš ili ispustiš u pitanju a može bitno mijenjati kriterij-zakon itd.) itd itd.

-- a može reći da on nije nadležan-ovlašten tumačiti zakon nego provoditi ga i bio bi u pravu, pogotovo ako te za pravna pitanja-savjete uputi da takvo pitanje postaviš relevantnoj osobi npr odvjetniku. To bi za mene bio pravi profesionalni djelatnik, neovisno koji posao, policija, kiosk tiska, slastičar.. a ako imamo problem s tumačenjem nekog članka zakona, tad to radi predstavnik zakona-institucije i kad on da tumačenje (i naputak sudovima) tad je to ono što vrijedi, ne što mislimo-kažemo ja-ti-policajac-sladoledar .. nego nadležn-relevantni za pojedino tumačenje, u ovoj temi kao prometni propisi, u nekoj drugoj neka druga uža struka, pravno+nešto.. dok na kraju zakon donosi, ukida, mijenja sabor saborskom većinom koja može imati znanje-stručnost ali ne mora, može biti čista mašinerija ručica za-protiv, no kao zakonodavac oni odlučuju, ne mi, tj mi možemo na izborima...

-no što time želim reći, da čak saborski zastupnik koji glasa za-protiv zakona ne mora ništa o zakonu znati, ne mora čak znati čitati-pisati, imati osnovnu školu.. tj ne pitamo njega nego pravnu službu koja je stručna i relevantna takva pitanja proučiti i dati valjan odgovor a sve ostalo su mišljenja, za koje znamo poslovicu..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
online
Re: Pijan pao s električnog romobila, ozlijedio se
PzKpfw kaže...

@ihush

 

 

Ihaš, ja ti nudim prijedlog da zajedno odemo do policijskog službenika, da nam objasni kako stvari stoje.

A, ti piše ovdje na temi u prethodnim postovima, kako bi nešt trebalo biti u nekom izmišljenom bajkovitom svijetu.

 

Stalno se pozivaš na zakone i propise, a ne želiš da ti ljudi objasne kako to stoji u praksi. 

Zašt to?

Grozim se trenutka kad nam zakone "u praksi" krenu tumačiti kojekakvi policijski službenici koji miču usnama dok čitaju.

op.a. ne mislim na bunkera da ne bude zabune... već na ove preškolovane/doškolovane uhljebe koje znamo povremeno susretati... takvi su obično najglasniji i najpametniji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2022 22:00 (miki_the_pirat).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice