Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu

poruka: 25
|
čitano: 7.028
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu ".
5 godina
offline
Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu

kako to...usa...uk....australija...kanada..  sve zemlje visokih primanja...inače dosad sam samo pogledao prve dvi sezone...još tamo prije 5 godina...s prije misec dana gusarskim putem nabavio prvih sedam sezona

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
hbo go vam je bespla prvih mjesec dana
-
5 godina
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
i onda tih misec dana.... nasilu gledaj... ovako na hdd pa gledam kad hoću
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu

sorry ali ne vidim niš piratsko u tome. i prije smo snimali, samo na videokazete i posuđivali si i spremali sve i svašta, s zemaljske ili satelitske televizije. i nikad plaćao ikakvu pretplatu ikome. sad skidam torente. samo je jednostavnije (i malo kvalitetnije), a ostalo je jednako. jednostavno ne dam da mi bilo koji odašiljatelj diktira kad ću i što gledati. biram, spremam, gledam. imaju reklame pa se financiraju. tu se stravična lova vrti. reket tipa: "plati pa neće biti reklama" ne plaćam. i ne, nije me stid. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
30 2 hvala 1
14 godina
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
I da ustajem u 3 ujutro i gledam premijeru
AMD AntiBoy
16 godina
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
Ajar kaže...

sorry ali ne vidim niš piratsko u tome. i prije smo snimali, samo na videokazete i posuđivali si i spremali sve i svašta, s zemaljske ili satelitske televizije. i nikad plaćao ikakvu pretplatu ikome. sad skidam torente. samo je jednostavnije (i malo kvalitetnije), a ostalo je jednako. jednostavno ne dam da mi bilo koji odašiljatelj diktira kad ću i što gledati. biram, spremam, gledam. imaju reklame pa se financiraju. tu se stravična lova vrti. reket tipa: "plati pa neće biti reklama" ne plaćam. i ne, nije me stid. 

 Monstrum si, ali nas monstrum!

 

I zato te volimo i iljadu puta lajkamo!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
15 godina
offline
Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu

Ja novu sezonu ne gledam sve dok ne dođe na hrvatsku nacionalnu dalekovidnicu!

 

A onda ću je s ponosom pogledati putem HRTi-ja na hrvatskom NOA tabletu.

Moj PC  
18 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
Samo 10% torrentanjem. Poprilično se ispolirala publika na torrent trackerima . Uspjeli su uvalit strah noob korisnicima oko torrenta koji ne kontaju da je Kodi p2p.
To je i bolje za torrent zajednice.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
The Unforgiven kaže...
hbo go vam je bespla prvih mjesec dana

 Ispucali smo to prije jos davnih dana. Inace je 37 kn mjesec dana pa mislim da stvarno nema smisla da komentiramo.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
I dok istekne tih mjesec dana napravi si novu email adresu i registrira se za novih mjesec dana besplatno. I odgleda cijeku sezonu besplatno😎
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu

Meni od mog jarana mali slozio tamo oni ereres fid pa ta prijestolja sama uskoce u moju moptelu, nista ja...

 
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
nkdz kaže...

Ja novu sezonu ne gledam sve dok ne dođe na hrvatsku nacionalnu dalekovidnicu!

 

A onda ću je s ponosom pogledati putem HRTi-ja na hrvatskom NOA tabletu.

 Zaboravio si dodati u Rimac automobilu :D

12 godina
offline
Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu

Imam HBO ali skidam i gledam kad ja hocu u miru!

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu

Mislim da isto tako hbo moze zahvaliti piratima, jer da je sve legalno, ni hbo ni got nebi danas bili tu di jesu. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
etnes kaže...

Mislim da isto tako hbo moze zahvaliti piratima, jer da je sve legalno, ni hbo ni got nebi danas bili tu di jesu. 

 A jesu li hvala rekli? Jesu li barem cveće donijeli?

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
14 godina
offline
Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu

U RH ne postoji način za gledati premijeru live na zathjev. Čak i HBO Go ima odmak od "do par sati"  jer live ide jedno na linearnim kanalima.

 

A linearni kanali su jedino dostupni u nekim preskupim opcijama sa IPTV/internet operaterima.

Red tuge, red bijesa
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
E, i? Pirati nikom nisu stvarali problem,osim ako su somalijski.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu

ma gledaj ih hahha samo skidanje  

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu

 

Hm, to kaj velite za bogate zemlje da najviše skidaju...pa, poanta je u lošoj navici po meni što se ekipa naučila na dostupnost džaba ilegalnog sadržaja, pa ne žele plaćati.

 

Pravi fanovi, ljubitelji, navijači nečega će biti spremni platiti ono što konzumiraju. Ilegani softver, ilegalne multimedijalne zabavne sadržaje....

To ne pišem u kontekstu da sam ja bolji od vas ili drugih, nego na liniji toga da ono što ja, vi, on bilo tko dobije džaba, ustvari ne zna cijeniti. 

Lako je platonski nešto podržavati, ali ako izostane opipljivi dio, materijalizam, onda on svega toga ništa.

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
Pravi fanovi, ljubitelji, navijači nečega će biti spremni platiti ono što konzumiraju.

Ja sam pravi fan... ljubitelje...obožavatelj hard diskova...svake godine po jedan kupim.. na taj način štitim hardware industriju
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
HCMAA kaže...
Pravi fanovi, ljubitelji, navijači nečega će biti spremni platiti ono što konzumiraju.

Ja sam pravi fan... ljubitelje...obožavatelj hard diskova...svake godine po jedan kupim.. na taj način štitim hardware industriju

 

Svaka čast!

 

Ti si pravi štitonoša hardver industrije!

 

Dapače i štoviše, prava si fanica!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
8 godina
offline
Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu

sve stoji sve 5 . ALI .. iako imam i hbo i netflix. Problem je u sadrzaju. Ne bi bilo piratiziranja kada bi eto netflix bio dostupan FULL sadrzajem kako u americi tako i u 'rvackoj. HBO takodjer jad od sadrzaja. Dajte mi videoteku sa svim gdje ce izlazit i novi naslovi  i placat cu uredno svaki mjesec pretplatu.. A dokle god mi nece biti dostupno sve za gledanje na legalan nacin kroz hbo/netflix  etc bit ce i piratiziranja.

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez

U 0300 u ponedjeljak u isto vrijeme kao i u americi se moze gledat i na HBO 1 i na HBO GO.

15 godina
offline
Pirati po običaju navalili i na posljednju sezonu

koliko vidim tamo gdje gledam kad već gledam, ne postoji serija ili film za koju je potreban televizor ili "projekt" desanta na kino. dostupno je sve, odmah i bez platna/tkanine. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 14:41 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pirati po običaju navalili i na posljednju sez
Evo vec osvanula
AMD AntiBoy
Moj PC  
1 1 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice