PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

poruka: 96
|
čitano: 12.705
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove ".
15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Ima jedna konzola koja je kvalitetnije napravljena, manja a uz to hardwerski jača, tiša i nema problema sa zujanjem zavojnica.
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
PCNjubara kaže...
Santana kaže...
PCNjubara kaže...
Santana kaže...
PCNjubara kaže...
Chronosus kaže...
PCNjubara kaže...

 MS je najavio novi Halo (odgodio 2-3 god ?mislis valjda odgodili za 2021.),Forzu,Fable,Starfield,TES 6 itd.,to nabrajanje je obostrano...

 

 

 

 

Halo je trebao biti launch naslov a sada je u planu za jesen 2021., ništa od ostalog što si naveo nema poznati datum izlaska (niti išta drugo osim da je u izradi).

 Za 2021. ima Halo ,Hellblade i 12 minutes ....slabo isto kao i PS5.Multiplatform su kao i uvijek tu da spase stvar (za obe konzole).

 PS5 slabo ?

GOW, Ratchet, GT7, Horizon... Sve blockbusteri

 

I onda ti ides nekog nazivat fanboy, a ocito ignoriras cinjenice

Pa meni sve to zvuci dosta slabo,al ne kaj se tice kvalitete nego kolicine.Zakaj sam fanboy ak kazem da je slabo i na xboxu i PS-u ? znam da je kritika na racun Sonya zabranjena al opet...

 Zato jer PS5 ima najmanje 5 igara, dok Xbox ima jednu, mozda dvije i to stavljas u isti kos.

 

Slabo je po kojim kriterijima ? Jel Microsoft bilo koje godine napravio bolje ?

 PS5 ima 5 igara a Xbox 1 po tvom kriteriju?Ja sam ti naveo 3 s tim da sam ignorirao Forzu...Znaci tu smo na 5 za ps5 i 4 za Xbox "4"..Narucio sam PS5 a ne XSX jer ak nis drugo mogu na PS5 nadoknaditi PS3/PS4 igre.Da sam kupovao po kriteriju novih igara nebi nijednu uzeo jer ne vrijedi.

Naveo si jedan blockbuster, ove druge ne mogu ic u taj koš. Hellblade je zanimljiva igra, al nije to nikakav system seller i dobro Forza je druga igra.

PS5 iduce godine jos ima Deathloop, Final Fantasy XVI (za ovo nisam bas siguran)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...
Ima jedna konzola koja je kvalitetnije napravljena, manja a uz to hardwerski jača, tiša i nema problema sa zujanjem zavojnica.

 to da je jaca tek mora dokazat, za sada joj bas ta zadaca nejde od ruke.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n

ja se nadam i Gran Turismo 7 iduce godine, ta igra sama je console seller i hrpa ljudi ce ju kupit samo zbog GT7 i nista drugo i ne igrat (ukljucujuci mene)

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
16 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...
Ima jedna konzola koja je kvalitetnije napravljena, manja a uz to hardwerski jača, tiša i nema problema sa zujanjem zavojnica.

 ta jaca i manja konzola trenutno ima velikih problema sa portanjem igara na nju.

naravno, popravit ce se, al ta HW prednost je od prvog dana maknuta u stranu jer ne pomaze uopce.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
8 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
nixass kaže...

ja se nadam i Gran Turismo 7 iduce godine, ta igra sama je console seller i hrpa ljudi ce ju kupit samo zbog GT7 i nista drugo i ne igrat (ukljucujuci mene)

Lako moguce da bude. Ovo je sada prvi puta da rade outsourcing za modele automobila. Prije im je trebalo 2 mjeseca po automobilu.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Santana kaže...
nixass kaže...

ja se nadam i Gran Turismo 7 iduce godine, ta igra sama je console seller i hrpa ljudi ce ju kupit samo zbog GT7 i nista drugo i ne igrat (ukljucujuci mene)

Lako moguce da bude. Ovo je sada prvi puta da rade outsourcing za modele automobila. Prije im je trebalo 2 mjeseca po automobilu.

ja sam uvjeren da je GT Sport samo Prologue (u smislu starih GT Prologue-a), da je GT7 ono pravo i da vec sad imaju sve assete iz GT Sport u 4/8k i spremne za koristenje.

jedino di vidim puno posla, ako nece opet izvest onu glupost normal i premium autima ko u gt5/6, su rabljeni auti.. jer GT7 bi po svemu sudeci trebao imati klasican offline mode, a za to treba hrpu starih autiju modelirat

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
8 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
nixass kaže...
Santana kaže...
nixass kaže...

ja se nadam i Gran Turismo 7 iduce godine, ta igra sama je console seller i hrpa ljudi ce ju kupit samo zbog GT7 i nista drugo i ne igrat (ukljucujuci mene)

Lako moguce da bude. Ovo je sada prvi puta da rade outsourcing za modele automobila. Prije im je trebalo 2 mjeseca po automobilu.

ja sam uvjeren da je GT Sport samo Prologue (u smislu starih GT Prologue-a), da je GT7 ono pravo i da vec sad imaju sve assete iz GT Sport u 4/8k i spremne za koristenje.

jedino di vidim puno posla, ako nece opet izvest onu glupost normal i premium autima ko u gt5/6, su rabljeni auti.. jer GT7 bi po svemu sudeci trebao imati klasican offline mode, a za to treba hrpu starih autiju modelirat

GTsport je kao sto ime govori esports igra gdje nije nit trebalo bit singleplayer-a

 

Rekli su da su im ovi modeli za GTsport-a spremni za PS5.
GT7 bi trebo imat klasican i sport mode u sebi

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 12:14 (Santana).
16 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n

onaj home screen na GT7 prezentaciji je bio vrh.. GT4 vibes.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 12:16 (nixass).
14 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
nixass kaže...

oces ju jebat ili igrat? :)

Morat cu ju gledat, kao i ostali ukucani sa istancanim osjecajem za lijepo ;)

8 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
nixass kaže...

onaj home screen na GT7 prezentaciji je bio vrh.. GT4 vibes.

 Da samo me AI brine.

Trenutno igram pomalo Assetto corsa competizione i ta igra ima odlican AI

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

Ono kaj me malo smeta, najviše viđeno u domaćim člancima, je izostavljanje Polyphony Digitala i Gran Turisma kad se spominju najbitniji studiji.

PD uz ND i SM nudi sam vrh ponude i automatski je(su) system seller, zašto se onda spominju samo dva od tri...(?)

 

To kaj je GT7 natuknut na kraju u tablici je tak, tek da je.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 13:25 (Armor).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
nixass kaže...
bik kaže...
Ima jedna konzola koja je kvalitetnije napravljena, manja a uz to hardwerski jača, tiša i nema problema sa zujanjem zavojnica.

 ta jaca i manja konzola trenutno ima velikih problema sa portanjem igara na nju.

naravno, popravit ce se, al ta HW prednost je od prvog dana maknuta u stranu jer ne pomaze uopce.

 Na sta tocno mislis s portanjem igara?

Dovoljno je vidit Cod Warzone (meni bitna igra) port sa ps4pro na ps5 i xbox port usporebu.. dominacija xboxa. Ps5 niti ne vrti na 4k, niti moze 120hz niti ima vrr.. toliko o portanju.

 

 

 

 

8 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...
nixass kaže...
bik kaže...
Ima jedna konzola koja je kvalitetnije napravljena, manja a uz to hardwerski jača, tiša i nema problema sa zujanjem zavojnica.

 ta jaca i manja konzola trenutno ima velikih problema sa portanjem igara na nju.

naravno, popravit ce se, al ta HW prednost je od prvog dana maknuta u stranu jer ne pomaze uopce.

 Na sta tocno mislis s portanjem igara?

Dovoljno je vidit Cod Warzone (meni bitna igra) port sa ps4pro na ps5 i xbox port usporebu.. dominacija xboxa. Ps5 niti ne vrti na 4k, niti moze 120hz niti ima vrr.. toliko o portanju.

 

 

 

 

 to nije port, nego je to igra sa prijasnjih konzola koja se vrti na novima bez ikakvog portanja
znaci ovisi o PS4 pro i Xbox One X
posto je Xbox One X jaca konzola igra se vrti na jacoj rezoluciji na xbox series x

Kad dođe verzija za nove konzole onda cemo vidjet kakvo ce stanje bit

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...
nixass kaže...
bik kaže...
Ima jedna konzola koja je kvalitetnije napravljena, manja a uz to hardwerski jača, tiša i nema problema sa zujanjem zavojnica.

 ta jaca i manja konzola trenutno ima velikih problema sa portanjem igara na nju.

naravno, popravit ce se, al ta HW prednost je od prvog dana maknuta u stranu jer ne pomaze uopce.

 Na sta tocno mislis s portanjem igara?

Dovoljno je vidit Cod Warzone (meni bitna igra) port sa ps4pro na ps5 i xbox port usporebu.. dominacija xboxa. Ps5 niti ne vrti na 4k, niti moze 120hz niti ima vrr.. toliko o portanju.

 

 

 

 

 

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
13 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...

 Na sta tocno mislis s portanjem igara?

Dovoljno je vidit Cod Warzone (meni bitna igra) port sa ps4pro na ps5 i xbox port usporebu.. dominacija xboxa. Ps5 niti ne vrti na 4k, niti moze 120hz niti ima vrr.. toliko o portanju.

 

 

 

 

 

Baš si odabrao video gdje pokreću PS4 verziju igre na PS5, igre koja je dostupna u varijanti za PS5.

Pogledaj DF-ovu analizu AC Valhalle (koja je promocijom bila vezana za Xbox), Dirta 5, Devil May Cry ili Borderlands 3. Više manje je sve to tu negdje ovisno o modu.

15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Pa nema sta dolazit nova verzija nego je to finalna verzija za XSX i PS5. Omoguceno je 120hz, dodano hd texture pack i na xboxu radi odlicno, na ps5 lošije to je to. Osim ako ce sony posebo placat IW da za njih pravi poseban port sada vec stare igre.
14 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...
Pa nema sta dolazit nova verzija nego je to finalna verzija za XSX i PS5. Omoguceno je 120hz, dodano hd texture pack i na xboxu radi odlicno, na ps5 lošije to je to. Osim ako ce sony posebo placat IW da za njih pravi poseban port sada vec stare igre.

 Ti si očito neupućen. Xbox Series X ima opciju da se stare igre mogu bolje unaprijediti bez patcheva, dok PS5 nema. Uzeo si last gen igru kako bi nešto dokazao iako ta igra nije dobila update za PS5. Zašto ne pokažeš AC: Vallhallu ili Dirt 5 da vidimo kako stvari stoje na next gen igrama?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
nixass kaže...

 ta jaca i manja konzola trenutno ima velikih problema sa portanjem igara na nju.

naravno, popravit ce se, al ta HW prednost je od prvog dana maknuta u stranu jer ne pomaze uopce.

 Kakvih točno?

15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...
Pa nema sta dolazit nova verzija nego je to finalna verzija za XSX i PS5. Omoguceno je 120hz, dodano hd texture pack i na xboxu radi odlicno, na ps5 lošije to je to. Osim ako ce sony posebo placat IW da za njih pravi poseban port sada vec stare igre.

 Pricas napamet i potpuno je suprotno. U vecini igara kao npr AC Valhalla, XSX ne moze drzat stabilnih 4k u 30 ili 60 fpsa, oscilira puno vise i ima low 1% fps na 17-18 u nekim trenucima koji se primjete. Stvar je do APIja koji je opet na PS5 bitno bolji, a XSX ne uspjeva iskoristit 2 TFLOPSsa vise kako spada.

 

Next gen igre se same skinu na PS5 kad ubacis PS4 disk, free je.

 

https://www.pushsquare.com/guides/ps4-to-ps5-all-games-with-confirmed-free-upgrades

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 15:28 (Mitch).
16 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Danny_HR kaže...
nixass kaže...

 ta jaca i manja konzola trenutno ima velikih problema sa portanjem igara na nju.

naravno, popravit ce se, al ta HW prednost je od prvog dana maknuta u stranu jer ne pomaze uopce.

 Kakvih točno?

 

 

 

uglavnom devovi nisu dobili dev kitove do prije 1-2mj od izlaska od konzole pa su se igre krpale preko kompova, sto bas nije idealno zbog nekih custom rjesenja u samom xboxu

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 15:58 (nixass).
15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Ali mene ne zanima vaš ac valhala niti ikad to mislim igrati niti znam ikog tko to zeli igrati mislim presmijesno ko papige ponavljate ac valhalla svakih par postova a ja pricam o codu warzone :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
nixass kaže...
 

 

 

uglavnom devovi nisu dobili dev kitove do prije 1-2mj od izlaska od konzole pa su se igre krpale preko kompova, sto bas nije idealno zbog nekih custom rjesenja u samom xboxu

Nije točno, dev kitovi su distribuirani davno.

 

"Igre su se krpale preko kompova" je također nonsens. Igre se razvijaju na stolnim računalima, bez obzira na platformu na kojoj se rade.

Konzola ima custom rješenja, ali je sličnija stolnom računalu nego bilo koja prije. Osim toga PS5 i XSX su sličniji nego bilo koje konzole prije, tako da je vrlo neobično tvrditi da je razvijati igre za jednu teže nego za drugu. To ti možda može bolje objasniti Tonči koji je radio na obje konzole, ako se ne varam.

15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...
Ali mene ne zanima vaš ac valhala niti ikad to mislim igrati niti znam ikog tko to zeli igrati mislim presmijesno ko papige ponavljate ac valhalla svakih par postova a ja pricam o codu warzone :D

 Pa tebe ne zanima nista to je konkretno ocito.

 

Ti pricas o CODu Warzone. Ok, jesi pogledao zasto PS5 vozi u 1620p a XSX u 2160p?  

 

I zasto je Sony zabranio 120 Hz u PS4 appovima? Ako ne znas, procitaj.

 

Situacija je vrlo jednostavna, XSX je uzeo losiji i brzi path gdje je odmah dao developerima da samo sjednu na hardver. Medutim tu prica staje i developeri nemaju onda razloga ici razvijat jos stvari koje su prilagodenije XSX.

 

Sony za PS5 trazi dodatne implementacije za novi API, jer koristi period od 6 mjeseci da se developeri prilagode i na novi API i na novu utilizaciju hardvera. Kad dode Warzone 4K 120 Hz patch za PS5 igra ce izgledati i ljepse i stabilnije, kao sto je slucaj s Valhallom, DMC i slicnim igrama do sada....

 

https://www.theverge.com/21718936/xbox-series-x-ps5-performance-game-comparison

 

While the Xbox Series X takes a slight lead in 4K and ray tracing performance modes 

, the high frame rate mode runs noticeably better on PS5 with frame rate gaps between the two systems at more than 40fps in some scenes. “The dips look really strange to me, and it kind of suggests to me some kind of API limitation on the Xbox side where the GPU is being held back by something,” suggests Digital Foundry editor Richard Leadbetter.

 

The Xbox Series X 

 the PS5 in both image quality and resolution in Dirt 5. The PS5 version (in image quality mode) gets better texture filtering and the average resolution is a little higher, too. Over in the performance mode, which targets 120fps, the detail level on PS5 is far higher than the Xbox Series X. Codemasters has acknowledged the gap here and says it will be fixed in an upcoming patch. As the performance mode has higher textures on the PS5, the performance dips below 120fps more often than Xbox Series X, but it’s hard to compare these two modes without Codemasters fixing the detail-level discrepancies. Either way, variable refresh rates on the Xbox Series X certainly help smooth out the gameplay experience, but they shouldn’t really be needed.

 

Call of Duty: Black Ops Cold War also demonstrates the differences between these consoles. It 

 for Xbox Series X in ray tracing performance, but Microsoft’s console falls behind in the 120fps mode. Black Ops Cold War includes ray-traced shadows, which aren’t as demanding as ray-traced reflections, but they add some depth to scenes. The PS5 drops to 40fps in some scenes with ray tracing, where the Xbox Series X holds 60fps.

All of these comparisons show that the Xbox Series X isn’t outperforming the PS5 in most scenarios, and it’s often Sony’s console taking the lead. Some of these differences could be down to bugs, but I’ve been speaking to developers (who wish to remain anonymous) about the Xbox Series X development environment and it’s clear things are a little complicated.

 

 

14 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...
Ali mene ne zanima vaš ac valhala niti ikad to mislim igrati niti znam ikog tko to zeli igrati mislim presmijesno ko papige ponavljate ac valhalla svakih par postova a ja pricam o codu warzone :D

 Tu bezveze podbadaš i tvrdiš da je Series X bolja konzola zato što Warzone (last gen igra koja nije patchana za next gen) radi bolje na Series X. Ali kad netko spomene igru koja je next gen i radi bolje na PS5, to te ne zanima? Super ti je logika.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

Xbox ima nešto snažniji hardver, al to u praksi znači vrlo malo. Snažnija je konzola, al to se ne mora prevesti u bolje performanse jer ovisi od igre do igre.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Danny_HR kaže...

Xbox ima nešto snažniji hardver, al to u praksi znači vrlo malo. Snažnija je konzola, al to se ne mora prevesti u bolje performanse jer ovisi od igre do igre.

 Ha mislim o tome se i radi. Microsoft malo bi piskio malo bi kakio sa Xbox i PC. Na Xboxu im je zarada ocigledna kroz GamePass, a PC je opet potencijalno veci market bez konkretne konkurencije.

 

Prvo najave da DX12U je cross-platform za Xbox i PC i da developeri mogu razvijat bilo koji. I onda opet pogledas GDK gdje su ostavili drugu opciju razvoja na XSX (vrlo slicnu), vecina developera (zasada npr.) se odluci za to, a oni koji se odluce za DX12U se muce s buggovima na XSX (npr. Dirt 5).

 

A na koncu tek malo po malo donose kompletan Xbox API (zapravo ne API, vise feature set) na PC kao DirectStorage itd. Nema smisla da onda svaka igra koja izade za XSX nije "Xbox Play Anywhere" odnosno radi na PCu, ako je vec API identican kao sto tvrde.

 

 

Ocito su bili pod presingom da izbace nesto uz PS5, a da to nije bilo gotovo cross-platform rjesenje...

 

Zadnji GDK sa full DX12U supportom je izasao tek ove godine...

 

 

Mislim da ce Sony vise profitirat od tih next-gen upgradeova i lakse API dokumentacije na koncu (te patchom za 120Hz i VRR koji izlaze unutar 6 mj.), nego sto ce Microsoft profitirat od bundleanja svega u jedan dev kit za par godina

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 16:40 (Mitch).
16 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Danny_HR kaže...
nixass kaže...
 

 

 

uglavnom devovi nisu dobili dev kitove do prije 1-2mj od izlaska od konzole pa su se igre krpale preko kompova, sto bas nije idealno zbog nekih custom rjesenja u samom xboxu

Nije točno, dev kitovi su distribuirani davno.

 

"Igre su se krpale preko kompova" je također nonsens. Igre se razvijaju na stolnim računalima, bez obzira na platformu na kojoj se rade.

Konzola ima custom rješenja, ali je sličnija stolnom računalu nego bilo koja prije. Osim toga PS5 i XSX su sličniji nego bilo koje konzole prije, tako da je vrlo neobično tvrditi da je razvijati igre za jednu teže nego za drugu. To ti možda može bolje objasniti Tonči koji je radio na obje konzole, ako se ne varam.

 hey, don't kill the messenger :)

davno moze biti zbilja davno, ali prekasno.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
@antimadridista
Bome je tebi logika losija strana jer si su upeco na nenamjerno podbadanje. Najbolje bi shvatili da vam nacrtam ko djeci u vrticu. Iznjeo sam cinjenice zasto je meni XSX bolja konzola; game pass, kvaliteta izrade, cod warzone... dobio sam tipicne fanboy odgovore i ac valhallu. :D over and out.
15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...
@antimadridista
Bome je tebi logika losija strana jer si su upeco na nenamjerno podbadanje. Najbolje bi shvatili da vam nacrtam ko djeci u vrticu. Iznjeo sam cinjenice zasto je meni XSX bolja konzola; game pass, kvaliteta izrade, cod warzone... dobio sam tipicne fanboy odgovore i ac valhallu. :D over and out.

 Over and out, a nisi procitao moj post niti vjerojatno Digital Foundry review. PS5 jos nije dobio Warzone patch, i vjerojatno ga dobiva u iducoj sezoni sa 120 Hz i VRR.

 

Ali dobro kupi si pa igraj, pa za 2 god se cudi zasto 70% trzista ima PS5. I ne nisam fanboy, imao X360 pa PS4Pro, a igram se uglavnom na PCu

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 17:00 (Mitch).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice